Menu
Ваша корзина

  з'єднання амонію

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Аммофосфат (фосфат амонію) містить 6% азоту і 45-46% фосфору. 70% фторсодержащих речовин цього добрива водорозчинні і добре засвоюються рослинами. Основною фазою зразків аммофосфата є NН4Н2РО4 (моноамонійфосфат). Крім того, до його складу входять гідроортофосфат кальцію (СаНРО4) та інші сполуки..
  22.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Карбонат амонію має вигляд білих, рожевих, сірих або безбарвних кристалів, що виділяють виразних запах аміаку. Речовина має синтетичну природу. Добавка Е503 добре розчиняється в воді, нестійка на повітрі і в розчині, вже при температурі 18-24С починає виділяти аміак і перетворюється в гідрокарбон..
  10.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Бікарбонат амонію (амоній вуглекислий кислий) - білі кристали ромбічної системи, пл. 1,58 г / см3. Температура плавлення 106 ° С (під тиском). Реактив добре розчинний у воді (17,5% при 20 ° С). На повітрі розкладається і випаровується, причому швидкість розкладання препарату значною мірою залежит..
  10.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини..
  124.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Карбонат барію ВаСО3 в природі зустрічається у вигляді витерита головним чином в деяких родовищах свинцевого блиску северозападной Англії. Зазвичай вітерит кристалізується в ромбічної системі і ізоморфний арагонітом і стронціанітом (вище 811 ° С стабільною є гексагональна, а вище 982 ?С - кубічна м..
  23.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Амоній оцтовокислий (ацетат амонію), CH3COONH4 Безбарвна кристалічна маса, що складається з надзвичайно гігроскопічних кристалів у формі голок. При температурі понад 144 ° С, реактив розкладається з утворенням ацетаміду: NH4CH3COO = CH3CONH2 + H2O у воді розчиняється надзвичайно легко (..
  52.00 грн.
  Бренд: Черкассы Азот Фасовка: кг.
  Аміак (від грецького ?????????? - «смолистая камедь») - хімічна сполука азоту з воднем, безбарвний газ з характерним різким задушливим запахом. Величезні кількості аміаку використовуються в хімічній промисловості для одержання азотної кислоти і аміачної селітри. Широке застосування мають і амоній..
  2.70 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  /> У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. ..
  40.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Аміачна селітра (азотнокислий амоній, нітрат амонію) -азотное добриво, сумарний вміст азоту становить 34,6%, речовина дуже гігроскопічне і щоб не відволожуються додають добавки поглинають вологу: мелений вапняк , крейда, фосфоритне борошно, фосфогіпс. Аміачна селітра після внесення в грунт ро..
  20 000.00 грн.
  Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)