Menu
Ваша корзина

  з'єднання заліза

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Оксид заліза (II) - складне неорганічне з'єднання двовалентного заліза і кисню. Застосування Бере участь в доменному процесі виплавки чавуну. Застосовується як компонент кераміки і мінеральних фарб. у харчовій промисловості широко використовується в якості харчового барвника під номером..
  16.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Застосування: - Водні розчини хлориду заліза застосовують головним чином в якості коагулянту в установках очищення каналізаційних і промислових стічних вод, а також при обробці активного мулу. Хлорне залізо чудово усуває запах шляхом зв'язування сірководню. Завдяки специфічним властивостям, хло..
  24.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Застосування Галун железоаммонийні застосовуються в основному в аналітичній хімії, при проведенні науково-дослідних робіт. Застосовуються також в медицині як терпкий, прижигающего, кровоспинний засіб; як антиперспіранти. У шкіряної промисловості галун використовуються як дубильні речовини. О..
  200.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Залізний купорос є антисептичним, фунгіцидною засобом, що дозволяє боротися з гниллю, цвіллю, грибними захворюваннями рослин. Даний препарат - єдине добриво, що містить в доступному для рослин вигляді залізо. При недостатньому надходженні подібного мікроелемента відбувається передчасне пожовтіння і..
  4.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  железоаммоніевие галун застосовуються в якості індикатора в аналітичній хімії. Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів ..
  200.00 грн.
  Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)