Menu
Ваша корзина

  сполуки магнію

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Хлорид магнію є безбарвні кристали добре розчинні у воді. Це бінарне неорганічне хімічна сполука магнію з хлором, магнієва сіль соляної кислоти. Зустрічається в природі у вигляді мінералу бішофіту. У викопному стані бішофіт зустрічається у вигляді соляної зернисто-кристалічної породи. В чисто..
  9.80 грн.
  Оксид магнію
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  p> Застосування оксиду магнію У традиційній медицині оксид магнію використовується як мінеральна добавка для профілактики і лікування дефіциту магнію в крові. Магній є дуже важливим компонентом для нормального функціонування клітин, нерв, м'язів, кісток і серця. Як правило, добре збалансована ..
  12.00 грн.
  Магній фтористий
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Білі кристали, щільність 3,037 г / см ?. При 500 В° C помітно, а при 650 В° C повністю розкладається на MgO і CO2. Розчинність карбонату магнію в воді незначна (22 мг / л при 25 В° C) і зменшується з підвищенням температури. При насиченні CO2 водної суспензії MgCO3 останній розчиняється внаслідо..
  150.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: тонна
  Сульфат магнію - неорганічне речовина, сіль металу магнію і сірчаної кислоти з формулою MgSOШаблон: Sub, білий порошок, утворює кілька кристалогідратів. У медицині використовується при лікуванні ожиріння як сольове проносне, для досягнення так званого магнієвого стресу. Застосування Сульфат ..
  7 800.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Нітрат магнію - водорозчинне добриво, що містить азот в нітратній формі і магній. Застосовується для забезпечення рослин магнієм і азотом. Магній важливий для фотосинтезу, його застосування особливо ефективно на початку вирощування. Спосіб застосування: некореневі підгодівлі і живлення рослин..
  11.70 грн.
  Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)