Menu
Ваша корзина

  з'єднання натрію

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сода кальцинована є безбарвний кристалічний порошок, розчинний у воді з розігріванням, не розчиняється в більшості органічних розчинників. Гігроскопічний. На повітрі поглинає вологу і вуглекислоту з утворенням кислої солі NaHCO3, при зберіганні на відкритому повітрі злежується. Водні розчини мают..
  8.50 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Канистра
  Гіпохлорит натрію є неорганічна сполука, натрієву сіль хлорнуватисту кислоти. Безводний гіпохлорит натрію являє собою нестійке безбарвна кристалічна речовина добре розчинна у воді. Зазвичай використовується у вигляді відносно стабільного пентагідрату (найбільш стійка форма, являє собою білі ромбі..
  600.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ацетат натрію CH3COONa, - натрієва сіль оцтової кислоти, виробляється і широко застосовується в промислових масштабах. Область застосування Ацетат натрію використовується в текстильному виробництві для нейтралізації відпрацьованої сірчаної кислоти в стічних водах і як фоторезист при викорис..
  36.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Область застосування тіосульфату натрію досить велика. Його використовують для усунення хлорних слідів, залишених при відбілюванні тканини. Так само гипосульфит натрію застосовують для отримання срібла з руд, як реактив в иодометрии. У медицині його застосовують як протиотруту при отруєннях сполука..
  18.00 грн.
  Сульфід натрію
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сульфід натрію є безбарвні або слабоокрашенниє сільногігроскопіческіе кристали, добре розчинні у воді і етанолі. Утворює кристалогідрати, створює в розчині сильнолужну середу. Є безкисневому сіллю, відрізняється високою світлочутливістю, на повітрі повільно окислюється. Плавиться без розкладання,..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Хлорид натрію - хімічна сполука NaCl, натрієва сіль соляної кислоти, хлористий натрій. Хлорид натрію відомий в побуті під назвою кухонної солі, основним компонентом якої він є. Хлорид натрію в значній кількості міститься в морській воді, створюючи її солоний смак. Зустрічається в природі у вигл..
  2.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Фосфат натрію (ортофосфат натрію) - натрієва сіль ортофосфорної кислоти з хімічною формулою Na3PO4. Застосування Використання фосфату натрію в пральних порошках заборонено в багатьох країнах для зменшення евтрофікації водойм. у продуктах харчування фосфат натрію (харчова добавка E339 ( ii..
  39.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Тіосульфат натрію (антихлор, гипосульфит, сульфідотріоксосульфат натрію) - Na2S2O3 або Na2SO3S, сіль натрію і тіосерной кислоти, утворює кристалогідрат Na2S2O3 В· 5H2O. Побічні дії: Натрію тіосульфат може спровокувати розвиток алергічних реакцій. Застосування для видалення слідів хлору пі..
  12.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Гідросульфід натрію являє собою білі або безбарвні гігроскопічні кристали добре розчинні у воді. Утворює кристалогідрати. Є слабо гідролізованого сіллю - кислої сіллю натрію і сірководню. Плавиться без розкладання, в розплавленому стані гидросульфид натрію має чорний колір. Типовий відновник, окисл..
  32.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: тонна
  Сода каустична широко застосовуваний продукт хімічної промисловості. Її застосовують в нафтової промисловості для очищення нефепродуктов, в легкій промисловості при виробництві шовку, а також в технологічних процесах відбілювання тканин. Не менш широко сода каустична використовується в целюлозно-п..
  14.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Метасилікат натрію являє собою дрібнокристалічний порошок білого або сірого кольору, добре розчиняється у воді утворюючи кристалогідрати, на повітрі поглинає вуглекислоту і воду. Це неорганічна сполука, сіль лужного металу натрію і метакремнієвої кислоти. Водні розчини мають сильно лужну реакцію ..
  12.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 16 (всього 2 сторінок)