Menu
Ваша корзина

  сполуки свинцю

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Глет свинцевий являє собою червоні або жовті різних відтінків кристали, погано розчинні у воді і етанолі. Це бінарне неорганічне з'єднання металу свинцю і кисню. Термодинамічно стійкий при кімнатній і більш низькою температурах, характеризується високими антикорозійними властивостями. Високотокси..
  124.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Свинець - елемент 14-ї групи (за застарілою класифікації - головної підгрупи IV групи), шостого періоду періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва, з атомним номером 82 і, таким чином, містить магічне число протонів. Проста речовина свинець (CAS-номер: 7439-92-1) - ковкий, порівняно ле..
  50.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сульфат свинцю РbSO4, званий також В«свинцевим купоросомВ», випадає у вигляді білої порошкоподібної осаду при додаванні розведеної сірчаної кислоти до розчинів солей свинцю. У воді він труднорастворім (близько 40 мг / л). Значно краще він розчиняється в концентрованих сильних кислотах (соляна, аз..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Хлорид cвинца РbС12 утворює білі ромбічні кристали з шовковистим блиском. Питома вага 5,9, температура плавлення 498 В° С, температура кипіння 954 В° С. У воді хлорид свинцю помірно труднорастворім. Тому він осідає з не дуже розбавлених растноров солей свинцю (II) при додаванні до них іонів Сl-. ..
  1.00 грн.
  Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)