Menu
Ваша корзина

  селітра

  Селітра натрієва зі складу від мішка, доставка по Україні, ціну уточнюєте ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ НАТРІЄВА СЕЛІТРА (НАТРИЙ АЗОТНОКИСЛИЙ, нІТРАТ НАТРІЮ) являє собою кристалічна тверда речовина білого кольору, іноді з сіруватим або жовтуватим відтінком. У воді добре розчинна (легше калійної селітри)...
  19 000.00 грн.
  Бренд: Азот Фасовка: Тонна
  Як добриво - ефективна у всіх зонах, майже поп всі сільськогосподарські культури. Застосовується як посівне (основне) добриво, а також ранньовесняне підживлення рослин. Упаковка - в поліетиленові або поліпропіленові мішки по нормативно-технічної документації, що забезпечують збереження продукту. Т..
  20 000.00 грн.
  Бренд: Czechoslovakia Фасовка: кг.
  Кальцієва селітра (нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в нітратній формі і кальцій. Випускається кальцієва селітра в формі кристалів Телефонуйте прямо зараз! Доставка по Україні КОНТАКТИ Кальцієва селітра ( нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в ніт..
  17 000.00 грн.
  Калієва селітра KNO3 (азотнокислий калій, нітрат калію). ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ГОСТ 19790-74 Калієва селітра являє собою безбарвний до білого кристалічний порошок, іноді з жовтувато-сіруватим відтінком. Набула широкого використання в сільському господарстві та інших галузях промисловості: в м..
  42 000.00 грн.
  KNO3 азотнокислий калій, нітрат калію Калієва селітра KNO3 (азотнокислий калій, нітрат калію). ГОСТ 19790-74 Калієва селітра являє собою безбарвний до білого кристалічний порошок, іноді з жовтувато-сіруватим відтінком. Набула широкого використання в сільському господарстві та інших галузя..
  34.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Аміачна селітра марки В«БВ» (NH4NO3) - високоефективне добриво, яке містить не менше 34,4% азоту. Молекулярна маса з міжнародних атомних масах 1971р. - 80,043. Аміачна селітра марки В«БВ» випускається з застосуванням кондиционирующих добавок, що містять кальцій, магній, сульфат або сульфат в сумі..
  20 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Кальцієва селітра (нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в нітратній формі і кальцій. Випускається кальцієва селітра в формі кристалів Кальцієва селітра (нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в нітратній формі і кальцій. Випускається кальцієва селітра в фо..
  15.00 грн.
  Бренд: Ровноазот Фасовка: Тонна
  Аміачна селітра (нітрат амонію, азотнокислий амоній) - NH4NO3 - гранульований продукт білого кольору з жовтуватим відтінком. Шановні клієнти! В ЗВ'ЯЗКУ З ПОЧАТКОМ СЕЗОНУ ЦІНА НА ПРОДУКЦІЮ ЗМІНЮЄТЬСЯ, ДЛЯ УТОЧНЕННЯ АКТУАЛЬНОЮ ЦІНИ ПРОСИМО ЗВОНИТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ: КОНТАКТИ Аміачна селітра (ніт..
  20 000.00 грн.
  Селітра натрієва зі складу від мішка, доставка по Україні, ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ НАТРІЄВА СЕЛІТРА (НАТРИЙ АЗОТНОКИСЛИЙ, нІТРАТ НАТРІЮ) являє собою кристалічна тверда речовина білого кольору, іноді з сіруватим або жовтуватим відтінком. У воді добре розчинна (легше калійної селітри). Сильний окислю..
  19 000.00 грн.
  Калієва селітра KNO3 (азотнокислий калій, нітрат калію). ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ГОСТ 19790-74 калієва селітра являє собою безбарвний до білого кристалічний порошок, іноді з жовтувато-сіруватим відтінком. Набула широкого використання в сільському господарстві та інших галузях промисловості: в м..
  42 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  strong> Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному засто..
  15 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: 25 кг.
  Магнієва селітра Для значного підвищення врожайності полів використовується магнієва селітра , яка навіть найбідніші грунти збагачує корисними речовинами. Магній необхідний рослинам для нормального обміну речовин, росту і розвитку кореневої системи. Недолік магнію в грунті погано позначається на..
  12 000.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 14 (всього 2 сторінок)