Меню
Your Cart

  Виробництво ковбас і делікатесів

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів. Пропонуємо Вашій увазі дифосфат натрію (пірофосфат натрію двохзаміщених, пірофосфат натрію кислий, динатрийфосфат, Е450, Diphosphates). Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності і один з..
  16.00 грн.
  Бренд: ЕВРАЗ Фасовка: кг.
  Пропонуємо харчові клітковини Проттект (харчові волокна, пшеничне клітковина, бамбукова клітковина, целюлоза, соєве клітковина) - хороші структурообразователи! Походження і склад. Ми пропонуємо пшеничне, соєву, бобову і інші види клітковини. На 98% Харчові волокна складаються з баластних речовин,..
  26.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонована соєве клітковина являє собою недорогий і якісний наповнювач, який увібрав в себе кращі властивості харчових волокон і соєвих продуктів, завдяки чому на багато краще може вирішити ряд технологічних завдань, які ставляться перед вищезгаданими інгредієнтами! Соевую клітковину з успіхом м..
  28.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  високов'язкий, добре розчинний і ефективний харчової загущувач - гуарову камедь (Е412, Guar Gum, камедь гуара, гуар) - один з найпопулярніших компонентів всіх видів стабілізаційних систем для молочної промисловості. У нашому асортименті є гуарова камедь з в'язкістю 1% -го розчину мінімум 5000сps і ..
  56.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Карагенан очищений Е 407 (Дає абсолютно прозорі розчини, еластичні гелі, практично не містить клітковини. Завдяки прозорому гелю очищений карагенан застосовується в більш широко - не тільки в мясопереработке, але і в молочної, кондитерської промисловостях). З точки зору застосування в м'ясо..
  320.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  ГДЛ (глюконо-дельта лактон, лактон глюконової кислоти, Е 575)) - добре розчинний продукт, застосовують в м'ясної, молочної, рибної та інших напрямках харчової промисловості. Для підвищення інтенсивності і стабільності забарвлення, регулювання смакових якостей, регулювання рН ковбасних виробів рек..
  43.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Альгінат натрію (Е401, натрію альгінат, альгінат Na, Sodium alginate). - ефективний загущувач, який може давати пружні термонеобратімие гелі в холодних процесах. Всі препарати на основі альгінату натрію відносно добре розчиняються у воді, не злежуються, при контакті з водою дають густу масу, яка ..
  370.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонуємо Вашій увазі найкращий для м'ясопродуктів регулятор кислотності - пірофосфат натрію (E 450, Diphosphates, пірофосфат, взаємодія з білком м'яса) Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності при виробництві м'ясопродуктів, кондитерських виробів, молочних та інших..
  33.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ми пропонуємо моностеорат (моногліцериди жирних кислот, Monoglycerides of fatty acids, Е471) для харчових виробництв !!! Моногліцериди (моностеорати) дозволяють підвищити якість готових продуктів і вирішити проблеми, що виникають при розшаруванні емульсій і відшаруванням жиру в процесі зберігання х..
  49.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  можливе застосування в рецептурі більшої кількості жирного сировини; стабілізується якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу; підвищується стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні. Рекомендовані дозування: 0,2 - 0,8%...
  30.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Альгінат натрію (натрію альгінат) - ефективний загущувач, який при наявності іонів кальцію може давати пружні термонеобратімие гелі холодним способом. Усі ліки і чистий альгінат натрію відносно добре расворяются в воді, не злежуються. при контакті з водою дають густу масу, яка через деякий час ..
  370.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропонуємо Вашій увазі регулятор кислотності - пірофосфат натрію кислий (E 450, Diphosphates, пірофосфат кислий, дифосфат, динатрийфосфат, кислий фосфат) Пирофосфат натрію кислий може використовуватися як активний регулятор кислотності при виробництві м'ясопродуктів, кондитерських виробів , молоч..
  33.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 78 (всього 7 сторінок)