Menu
Ваша корзина

  інженерні пластмаси

  Поліацеталь (POM)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Матеріал також відомий під назвами полиформальдегид, полиоксиметилен, поліметіленоксід, ПФ, ПФЛ, ПОМ, СТД, СФД, ПМО. Матеріал має низький коефіцієнт тертя, високою втомної міцністю, поєднує високу твердість і стійкість до ударних навантажень (в тому числі при низьких температурах). Завдяки високій ..
  1.00 грн.
  Поліметилметакрилат (PMMA)
  Бесплатно Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Прозорий матеріал, який володіє наступними перевагами в порівнянні з полікарбонатом: Високі оптичні властивості. Коефіцієнт світлопропускання для прозорих марок (23 ?С, 3 мм) до 92% Висока УФ-стійкість Висока хімічна стійкість Низька вартість Легкість в переробці Приклади застосування..
  0.00 грн.
  Полікарбонат (РС)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Полікарбонат (PC) - прозорий матеріал, який володіє дуже високою стійкістю до ударних навантажень в широкому спектрі температур. Робочі температури даного матеріалу складають від мінус 100 до плюс 115-130 ?С. Матеріал має гарні оптичні властивості, але нестійкий до ультрафіолетового випромінюва..
  40 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Завдяки таким властивостям, як достатня ударна міцність, високий блиск поверхні відлитих деталей, легкість в переробці, порівняно невисока вартість, матеріал є відмінним вибором для виробництва корпусних деталей. Максимальна температура тривалої експлуатації: 75 - 80 ?С. Є теплостійкі марки, вироби..
  40.00 грн.
  Полісульфон (PSU)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Прозорий матеріал, який витримує вплив високих температур. Його температура тривалої експлуатації становить + 160?С. Матеріал має високу хімічну щільністю, відрізняється високою розмірною стабільністю. Це оптимальний вибір для точного лиття. Завдяки зазначеним властивостям матеріал може служити а..
  1.00 грн.
  САН - пластик (SAN)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сополимер стиролу і акрилонітрилу. Це прозорий матеріал з светопропусканием до 87%. САН володіє високою жорсткістю і є хорошим діелектриком. Матеріал має більш високу стійкість до удару в порівнянні з полістиролом загального призначення. Приклади застосування: Електротехніка Побутова техні..
  1.00 грн.
  Полібутілентерефталат (PBT)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Матеріал з прекрасними діелектричними властивостями, стійкістю до високих температур, високою ударною міцністю, жорсткістю. Приклади застосування: Ручки газових плит духових шаф Колодки електролічильників Коннектори, перемикачі Деталі прасок, фенів Оптичні кабелі Автомобільна проми..
  1.00 грн.
  Поліамід (PA)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Наша компанія пропонує поліаміди 6, 66, 11, 12. Поліамід - матеріал з високою механічною міцністю, високою плинністю, хорошими електричними властивостями. Переваги поліамідів: висока ударна міцність , з тойкость до стирання, в исокая хімічна стійкість, ш іроко діапазон робочих температур, н ізк..
  1.00 грн.
  Суміш Полікарбонату і АБС (PC/ABS)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Матеріал поєднує в собі переваги АБС-пластика і полікарбонату. У порівнянні з АБС-пластиком суміш PC / ABS володіє більш високими робочими температурами, має більш високу ударостійкість та морозостійкість. На відміну від полікарбонату матеріал легший в переробці, має прекрасну хімічну стійкість. ..
  40 000.00 грн.
  Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)