Menu
Ваша корзина

  комплексообразующие реагенти

  Трилон Би (4 EDTA), BASF, порошок, 99,8%
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Трилон Б (4 EDTA), BASF , порошок , 99,8 % У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшої продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати ..
  48.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Трилон Б (2 EDTA), порошок 99,8% У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва , так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівк..
  49.00 грн.
  Трилон Би (4 EDTA), Masquol, порошок, 99,2%
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Трилон Б (4 EDTA), Masquol, порошок, 99,2% У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати мето..
  48.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  HEDP (Cublen) ОЕДФК, 98% порошок У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки т..
  54.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Цеоліт (Zeolon P4A) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інфо..
  102.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пирофосфат натрію (ЧДА) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу ..
  33.00 грн.
  Трилон Би (4 EDTA), порошок 99,8%
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Трилон Б ( 4 EDTA), порошок 99,8% У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказ..
  48.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  HEDP (Cublen) ОЕДФК, 60% рідина У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та..
  45.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  КМЦ (низької, середньої і високої в'язкості), 70% У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати..
  78.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Триполифосфат натрію (тех.) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та інш..
  41.00 грн.
  Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)