Меню
Your Cart

  комплексообразующие реагенти

  Трилон Би (4 EDTA), BASF, порошок, 99,8%
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Трилон Б (4 EDTA), BASF , порошок , 99,8 % У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшої продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати ..
  48.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Трилон Б (2 EDTA), порошок 99,8% У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва , так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівк..
  49.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Цеоліт (Zeolon P4A) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інфо..
  102.00 грн.
  Трилон Би (4 EDTA), Masquol, порошок, 99,2%
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Трилон Б (4 EDTA), Masquol, порошок, 99,2% У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати мето..
  48.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  HEDP (Cublen) ОЕДФК, 98% порошок У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки т..
  54.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пирофосфат натрію (ЧДА) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу ..
  33.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  HEDP (Cublen) ОЕДФК, 60% рідина У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та..
  45.00 грн.
  Трилон Би (4 EDTA), порошок 99,8%
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Трилон Б ( 4 EDTA), порошок 99,8% У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказ..
  48.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Триполифосфат натрію (тех.) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та інш..
  41.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  КМЦ (низької, середньої і високої в'язкості), 70% У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати..
  78.00 грн.
  Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)