Menu
Ваша корзина

  Оптичні і хімічні відбілювачі, активатори

  Бренд: Solvay S.A. Фасовка: кг.
  Перкарбонат натрію (кисневий відбілювач) У нас ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичн..
  34.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  белофори КД-2С (оптичний відбілювач) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказ..
  31.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сульфит натрію (Sodium sulfite, відбілювач, консервант, холодоагент) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної с..
  18.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  CBS - X (оптичний відбілювач, 100%, порошок) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати ме..
  36.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Безводний метасиликат натрію (Sodium Metasilicate Anhydros, 99%, рідина) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придб..
  12.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  TAED (tetra acetyl ethylene diamine, блакитний, зелений, білий, 94%, гранула) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню пр..
  98.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  пятіводного метасиликат натрію (Sodium Metasilicate Pentahydrate, 99%, рідина) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню..
  20.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  DMS (люмінесцентний відбілювач, 100%, пудра) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методи..
  75.00 грн.
  Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)