Menu
Ваша корзина

  Перламутрові добавки, замутнювачі

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  BRB 1834 У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. Ці..
  60.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  BRB CM50, аналог Dow Corning DC 245, cyclopentasiloxane У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отрима..
  60.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Empipearl XA 500 (Sodium Laureth Sulfate Gllycol Cetearate Cocamid DEA, паста, 40%) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванн..
  38.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Силікон для косметики і побутової хімії BRB 1282S, аналог DC 949 У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировин..
  60.00 грн.
  Перламутрові добавки, замутнювачі Empipearl (Toyo)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Empipearl (Toyo) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформаці..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Силікон для косметики і побутової хімії BRB PTM 20, аналог DC 556, phenyltrimethicone У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосува..
  60.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  BRB 12500, dimethicone У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інф..
  60.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Empipearl XA200 (Sodium Laureth Sulfate Gllycol Cetearate Cocamidopropyl Betaine, паста, 40%) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному..
  38.00 грн.
  Замутнювачі різних кольорів (під замовлення)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  замутнювачів різних кольорів У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та ін..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  BRB DM 100/350/1000, аналог DC 200 Fluid, dimethicone У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшої продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати ..
  60.00 грн.
  Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)