Menu
Ваша корзина

  Консерванти, харчові добавки

  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Оксид алюмінію У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію...
  10.00 грн.
  Бензоат натрію (Е-211)
  Хіт продажу
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Бензоат натрію (Е-211) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інф..
  38.00 грн.
  Бренд: JIANGSU HONGYUAN PHARMACEUTICAL CO., LTD. Фасовка: кг.
  Кокамідопропілбетаїн Cocamidopropyl betaine Кокамідопропіленбетаін: властивості і способи застосування Кокамідопропілбетаїн - ПАР, за способом дії відноситься до со-поверхнево-активних речовин. Порошок не має кольору, специфічного запаху, добре розчиняється у водному середовищі, а також в г..
  30.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Нітрит натрію (натрій азотнокислий) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівк..
  19.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Пропионат кальцію У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформац..
  55.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: 25 кг.
  мальтодекстрин, Е-459 У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інфо..
  26 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Аспартам У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. Ці..
  295.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Кальцій лактат PURACAL PP / FCC У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та..
  80.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Карагенан (полуоч.), Капи / йота, Е-407а У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу . У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні в..
  320.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Ацесульфам У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. ..
  280.00 грн.
  Бренд: Northeast Pharmaceutical Group Co. Ltd. Фасовка: кг.
  АСКОРБІНОВА КИСЛОТА (фарм) У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та ..
  240.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 33 (всього 3 сторінок)