Меню
Your Cart

  Химпром

  Бренд: Химпром Фасовка: кг.
  Гідрохінон відвантаження від мішка, виробництво Китай, Росия Гідрохінон (1,4-дігідроксібензол) С6Н4 (ОН) 2 - застосовується як стабілізатор у виробництві інших хімічних речовин (т. К. Подовжує термін розпаду хімічних речовин), а також використовується в фото промисловості, як сировину для виробни..
  355.00 грн.
  Бренд: Химпром Фасовка: Тонна
  Алюміній сірчанокислий 16% (Китай, Україна) ДОСТАВКА безтілесних! ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ СУЛЬФАТ АЛЮМІНІЮ (АЛЮМИНИЙ СІРЧАНОКИСЛИЙ) ГОСТ 12966-85. ВАРТІСТЬ ОДНІЄЇ ТОННИ становить 2000 ГРИВЕНЬ З ПДВ, З УРАХУВАННЯМ ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ залізничним транспортом. Отримання: Алюмінію сульфат техн..
  9 000.00 грн.
  Бренд: Химпром Фасовка: Тонна
  Алюміній сірчанокислий 16% (Китай, Україна) ДОСТАВКА безтілесних! ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ СУЛЬФАТ АЛЮМІНІЮ (АЛЮМИНИЙ СІРЧАНОКИСЛИЙ) ГОСТ 12966-85. ВАРТІСТЬ ОДНІЄЇ ТОННИ становить 2000 ГРИВЕНЬ З ПДВ, З УРАХУВАННЯМ ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ залізничним транспортом. Отримання: Алюмінію сульфат техніч..
  9 000.00 грн.
  Бренд: Химпром Фасовка: кг.
  Карбід кальцію, хімічна формула СаС2, Литраж, куб. дм / кг - 250 - 280. Фасовка барабани нетто 120 кг. Доставка від 1 т БЕЗКОШТОВНО Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо..
  35.00 грн.
  Бренд: Химпром Фасовка: кг.
  Ортофосфорная кислота - неорганічна кислота середньої сили, яка при стандартних умовах являє собою безбарвні гігроскопічні кристали. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ При температурі вище 213 ° C вона перетворюється в пірофосфорна кислоту H4P2O7. Дуже добре розчиняється у воді. Зазвичай ортофосфорної (або прос..
  22.00 грн.
  Бренд: Химпром Фасовка: Тонна
  Високоефективне повне мінеральне добриво Нитроаммофоска марки «А» , що містить в засвоюваній формі основні живильні елементи, необхідні для росту і розвитку рослин - азот, фосфор, калій. Особливо ефективно на глиняних, піщаних і торф'яно-болотних грунтах. Нітроамофоска - гранулювання продук..
  13 000.00 грн.
  Бренд: Химпром Фасовка: кг.
  strong> Транспортування, зберігання: Алюмінію сульфат технічний очищений транспортують в упакованому вигляді або навалом. Алюмінію сульфат насипом транспортують в критих залізничних вагонах, а також автомобілях, а упакований у контейнери і мішки - всіма видами транспорту, крім повітряного. Продукт,..
  9.00 грн.
  Бренд: Химпром Фасовка: Тонна
  Транспортування, зберігання: Алюмінію сульфат технічний очищений транспортують в упакованому вигляді або навалом. Алюмінію сульфат насипом транспортують в критих залізничних вагонах, а також автомобілях, а упакований у контейнери і мішки - всіма видами транспорту, крім повітряного. Продукт, упако..
  9 000.00 грн.
  Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)