Меню
Your Cart

  Хімічна сировина від партнерів

  Бренд: Собственное производство Фасовка: кг.
  ЦІНА 1 каністра - 450 грн ПРОДАЖ ВІД 1 каністра, ВІДПРАВЛЯЄМО "НОВОЇ ПОШТОЮ" антисептик KOVISEPT в каністрах 5 літрів на спиртовій основі антисептичні засоби, САНІТАЙЗЕР, антисептичні та дезінфікуючі засоби для шкіри, протимікробні засоби для рук вміст спирту 70% виробництв..
  450.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  упаковка 1100 кг Зверніть увагу! Німецький перкарбонат буває тільки в біг-бегах 1100 кг, інших варіантів немає! Остерігайтеся підробок !!! Виглядає як на фото: кисневий відбілювач: склад і основні характеристики речовини Кисневий відбілювач перкарбонат натрію Німеччина - це ефективний миючий ..
  35.00 грн.
  Бренд: Собственное производство Фасовка: Канистра
  Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте в подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept" Перекис водню 35% для басейну каністра 10 літрів Норма витрати перекису водню для басейну за умови концентрації 35% - 0,7 літра на 1 куб води. Метод очи..
  450.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  упаковка 0,5 кг Кисневий вібілювач OXYPER® : склад и основні характеристики Речовини Кисневий вібілювач - це Ефективний миючий засіб, Який дозволяє ВИДАЛИТИ практично будь-які пляма з одягу без необхідності! застосування сільнодіючіх хімікатів. Завдяк екологічному та безпечного для з..
  35.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: кг.
  У нас Ви можете придбати розчин соляної кислоти 13% - не є прекурсором, в каністрах по 10 літрів а також кубах і наливом, також доставляємо автоцистернами власного автопарку. Соляна кислота в каністрах також відправляється кур'єрськими службами, каністри повністю герметично закриті і протоку ви..
  10.00 грн.
  Бренд: Інтер-Синтез Фасовка: Канистра
  Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept" Рекомендація фахівців - перекис водню для басейну краще рішення В цій статті ми відповімо на важливі питання власників басейнів: Ви стали володарем басейну - варто задумати..
  1 000.00 грн.
  Бренд: Собственное производство Фасовка: Канистра
  Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept" Що робити якщо вода в басейні зеленіє? Телефонуйте нам! Пропонуємо Вашій увазі перекис водню медичну в фасування 5 літрів з концентрацією 35%. Дана споживча фасування ідеально..
  300.00 грн.
  Бренд: импорт Фасовка: Канистра
  Перекис водню 60% каністра 12 кг Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте в подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept" Для очищення басейну лити 0,5 літра перекису 60% на 1 куб води, фото каністр з нашого складу. Очищення басейну пергидролью Перг..
  600.00 грн.
  Бренд: Інтер-Синтез Фасовка: Канистра
  Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept" Перекис водню для дезінфекції басейнів рекомендують експерти Стежити за його чистотою басейнів потрібно уважно, тому що в штучних водоймах швидко розмножуються водорості, бактері..
  1 000.00 грн.
  Бренд: China Фасовка: кг.
  Ізопропіловий спирт 99,99% відвантаження в кубах 1000 л оригінальний сертифікат якості на ізопропіловий спирт: Ізопропіловий спирт - це органічний рідкий реактив без вираженого кольору, що володіє різким запахом і гіркуватим присмаком. У промислових умовах його отримують в результаті г..
  60.00 грн.
  Бренд: Украина Фасовка: кг.
  антисептик Ковісепт 70% спирту 1 літр УВАГА! ПРОДАЖ ВІД 1 УПАКОВКИ! В УПАКОВЦІ 9 ШТУК антисептик містить спирт 70% ознайомтеся з заводським паспортом якості, антисептик виготовлений на заводі з дотриманням технологій на фото товар з нашого складу ..
  150.00 грн.
  Бренд: Baltiachemi Фасовка: кг.
  Призначення Універсальний концентрований засіб для очищення і миття поверхонь, приміщень, санітарно-технічного обладнання, промислового обладнання, технологічних трубопроводів, теплообмінників, інвентарю, тари (у т.ч. таких, контактують з харчовими продуктами) та ін. Основні властивості Во..
  780.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 1948 (всього 163 сторінок)