Шановні покупці! Пропонуємо до Вашої уваги реагенти для бурових та тампонажних розчинів, з усіх питань співпраці просимо звертатися до відділу продажів (066) 044-57-00

Хімічні реагенти для бурових розчинів

 1. Біополімер ксантанова камедь
 2. Поліаніонна целюлоза високо в'язка

Високов'язка. Вміст основної речовини 65%, 85%, 95%.

 1. Поліаніонна целюлоза низьков'язка

Низьковязка. Вміст основної речовини 65%, 85%, 95%.

 1. Модифікований крохмаль

Обмеження

 • При температурах понад 1500З потрібне застосування термостабілізатора
 • Схильний до біорозкладання, потрібне застосування біоциду
 • Ефективність реагенту знижується при жорсткості розчину вище 1000 мг/л кальцію, особливо

при високій лужності розчину

 1. Поліакрилат натрію

Обмеження

 • Високий вміст твердої фази
 • Висока жорсткість бурового розчину, максимально допустимий вміст іонів кальцію.

320мг/л

 1. Частково гідролізований поліакриламід

Обмеження

 • Зниження ефективності реагенту при жорсткості розчину кальцію більше 300 мг/л
 • Необхідний рівень pH від 8,5 до 10,5
 • Термостабільність реагенту до 1750З, іноді процес гідролізу може початися вже за 1350З
 • Схильний до механічного руйнування при високих навантаженнях, але це не відбивається на

інгібуючих властивостях реагенту

 • Інтенсивна флокуляція та загусування розчину на початковому етапі додавання реагенту.

В'язкість поступово зменшиться у міру збільшення концентрації та повної інкапсуляції

активної твердої фази.

 1. Сульфований асфальт

Два типи:

Водорозчинний склад: ≥ 70,0, Нафторозчинний склад: ≥ 25,0

Водорозчинний склад: ≥ 65,0; Нафторозчинний склад: ≥ 10,0

 1. Інгібітор органічний

Синтетичний високомолекулярний катіонний водорозчинний сополімер, як розгалуженої будови, так і лінійно-циклічної структури, що є багатокомпонентним реагентом, що спеціально випускається для обробки бурових розчинів, що використовуються при будівництві свердловин у складних геолого-технічних умовах у нафтогазовидобувній промисловості.

 1. Органічний дефлокулянт – танін (аналог Desco CF)

Органічний розріджувач та дефлокулянт (сульфометилований танін), призначений для зниження в'язкості та стабілізації всіх типів бурових розчинів, включаючи прісні, мінералізовані та соленасичені системи, обтяжені та необтяжені розчини.

 1. Бактерицид Твалам ЧАС 224

Твалам ЧАС 224 є розчином четвертинної амонієвої солі.

дидецилдиметиламоній хлориду у воді або спиртовому розчиннику.

 1. Бактерицид DBNPA (дибромнітрилопропіонамін)
 2. Холін хлорид

Холін хлорид (рідкий розчин) використовується як стабілізатор глин (є рідким замінником хлористого калію), змащувальної добавки в бурових розчинах при бурінні, капітальному ремонті, освоєнні свердловин та гідророзриві пластів.

 1. Лимонна кислота
 2. SAPP (Кислий пірофосфат натрію)

Хімічні реагенти для розчинів тампонажних:

 1. Понижувач водовіддачі тампонажних розчинів

Знищувач водовіддачі цементних розчинів, основним компонентом якого є полімери акрилової кислоти. Продукт застосовується для широкого температурного діапазону (до 230℃). Цементний розчин з цим продуктом має хорошу плинність, стабільність, меншу кількість вільної води, відсутність ефекту уповільнення схоплювання, швидкий розвиток міцності. Використовується у прісній та морській воді.

 1. Понижувач водовіддачі тампонажних розчинів (аналог Halad 413)
 2. Понижувач водовіддачі тампонажних розчинів (Аналог Halad 344)
 3. Понижувач водовіддачі тампонажних розчинів (Аналог CFL 160)
 4. Понижувач водовіддачі тампонажних розчинів (Аналог Halad 447)
 5. Понижувач водовіддачі тампонажних розчинів

Понизитель водовіддачі цементних розчинів, що ефективно контролює втрату водної фази тампонажного розчину у пласті під час цементування. Підходить для цементних розчинів з високою та звичайною щільністю.

 1. Понижувач водовіддачі тампонажних розчинів

Добавка з урахуванням сульфокислоти. Продукт підходить для використання у різних видах води та цементу.

 1. Пластифікатор

Продукт є різновидом сульфованих альдегід – кетонових полімерних пластифікаторів.

 1. Пластифікатор

Пластифікатор на основі полікарбоксилатів.

 1. Пластифікатор

Це суперпластифікатор третього покоління для розчинів тампонажних. Для цементів з високим вмістом C3A, сульфатів та лугів, а також для звичайного цементу. Винятково високе скорочення кількості води, що призводить до високої міцності та щільності. Чудова рухливість. Поліпшення характеристик усадки та повзучості.

 1. Уповільнювач схоплювання

Уповільнювач схоплювання на основі солей органічної кислоти. Він не впливає на інші властивості цементного розчину і не має особливих вимог щодо якості води замішування.

 1. Уповільнювач схоплювання

Уповільнювач схоплювання на основі полімерів акрилової кислоти. Застосовується для цементування в широкому діапазоні температур, забезпечує хорошу криву схоплювання та не впливає на розвиток міцності. Має хорошу сумісність з різними добавками. Немає чутливості до дозування, безпечний у використанні.

 1. Уповільнювач схоплювання

Це високоефективний сповільнювач схоплювання, який є різновидом полімеру, що підходить для широкого діапазону температур і мало впливає на міцність цементного розчину та інші властивості. Особливих вимог щодо якості води немає.

 1. Уповільнювач схоплювання

Уповільнювач схоплювання на основі полімерів акрилової кислоти. Застосовується для цементування з великою різницею температур, забезпечує хорошу криву схоплювання та не впливає на розвиток міцності. Має хорошу сумісність з різними добавками. Немає чутливості до дозування, безпечний у використанні.

 1. Піногасник

Є різновидом піногасника на основі органічного силікону. Це добре впливає на усунення великої кількості дрібних бульбашок, викликаних введенням поверхнево-активної речовини в цементні розчини. Може швидко видаляти бульбашки та затримувати утворення піни протягом тривалого часу. Має хорошу сумісність із суспензіями та не впливає на її продуктивність.

 1. Піногасник

Піногасник призначений для латексної суспензії, що використовується в цементі. Він однорідний і стабільний, не має особливого запаху та подразнення. Може усувати дрібні бульбашки, спричинені введенням поверхнево-активної речовини під час процедури змішування.

 1. Хімічний наповнювач для полегшених цементних розчинівАрмуючий матеріал, який використовується в тампонажному розчині низької щільності. Здатний гарантувати ефективний розвиток міцності цементного розчину за низької температури. Утворюється цементна суміш із гідратаційною активністю, заснована на теорії розподілу частинок за розмірами. Після додавання хімічного наповнювача полегшений цементний розчин з щільністю від 1,35 до 1,75 г/см3 стає порівнянним з тампонажним розчином нормальної щільності.
 2. Підсилювач міцності

Звичайний цементний розчин не може гідратуватися протягом 24 годин за температури нижче 5℃. Стандартному підсилювачу важко досягти бажаної міцності за даної температури. Більшість із них містять хлорид - іон, який має сильний корозійний вплив на обсадну колону. Пропонований продукт - неорганічна суміш, що не містить хлору, яка не має корозійного впливу і має значний ефект підвищення ранньої міцності в діапазоні температур від 3 до 30℃. Підходить для цементування глибоководних колон.

 1. Прискорювач схоплювання

Складається з багатьох неорганічних солей. Значною мірою дозволяє скоротити час схоплювання цементного розчину та підвищити його міцність при ранньому стисканні затверденого цементу. Не має особливих вимог до якості води, яка використовується у замішуванні.

 1. Буферна композиція

Складається з кількох видів полімерів, має сильні суспензійні властивості. Ефективно розділяє буровий та цементний розчин, що дозволяє уникнути забруднення і, як наслідок, зберегти реологічні властивості. Відповідно до різноманітного пластового тиску, ви можете приготувати ізолюючу рідину з різним діапазоном щільності. Щільність можна регулювати в діапазоні 1,0 – 2,2 г/см3.

 1. Буферна композиція

Має хорошу стійкість до високих температур і концентрацій солей.

 1. Протиосадовий агент

Складається з органічних та неорганічних матеріалів, біосинтетичних смол. Ефективно контролює втрату води та стабільність суспензії.

 1. Розширювальна добавка для високих температур

Високотемпературна розширювальна добавка є різновидом лужного оксиду. Розчинний у кислоті та солі амонію, важко розчинний у воді. Чи не розчиняється в етанолі.

 1. Метасилікат натрію п'ятиводний

Неорганічна сполука, сіль лужного металу натрію та метакремнієвої кислоти з формулою Na2SiO3, безбарвні або білі кристали, розчиняється у холодній воді.