Як правильно вибрати дезінфікуючі засоби?

Для боротьби з різними видами хвороботворних вірусів, бактерій та мікроорганізмів не варто використовувати звичайні миючі засоби, які можна придбати у будь-якому відділенні побутової хімії. Для цієї мети на ринку представлений цілий спектр препаратів, що дезінфікують, на органічній і неорганічній основі.

З їх допомогою ви зможете швидко позбутися залишків життєдіяльності комах та гризунів, а також патогенної мікрофлори, яка будь-якої миті може з'явитися як у житловому, так і в нежитловому приміщенні. Дезінфікуючі засоби для дому також можна застосовувати для профілактики, щоб запобігти розмноженню збудників інфекцій у будинку та на робочому місці.

Найчастіше засоби для дезінфекції використовуються для обробки приміщень, де постійно перебуває велика кількість людей – у навчальних та державних установах, лікарнях, поліклініках, закладах громадського харчування, а також на об'єктах, що перебувають у комунальній власності.

Які дезінфікуючі засоби є і як визначитися з їх вибором?

Проводити дезінфекцію речей, обладнання чи приміщень можна двома способами: фізичним та хімічним. У першому випадку патогенна мікрофлора знищується за допомогою прямої дії гарячої пари або окропу, прямих сонячних променів або ультразвукових хвиль.

Хімічна дезінфекція вимагає застосування спеціальних засобів дезінфікування на хімічній основі. Вони виготовляються на основі хлору, альдегідів та інших видів речовин, які мають сильнодіючий антисептичний ефект.

На даний момент хімічний спосіб дезінфекції стає дедалі популярнішим, на відміну від фізичного. Він не вимагає стільки витрат часу і грошей на його здійснення, і підходить як для обробки приміщень, так і всього того, що знаходиться там усередині.

Не останню роль процесі популяризації хімічного варіанта дезінфекції грає доступна вартість коштів, представлених вітчизняному ринку. Їхня ціна дозволяє придбати їх абсолютно будь-якому покупцю, і отримати від використання дезінфектантів максимальний ефект. Дезінфікуючі кошти в Україні можна придбати як в онлайн, так і у звичайних роздрібних магазинах.

Усі препарати, які масово використовуються для дезінфекції, містять у складі щонайменше 1 активний компонент, що має інтенсивний протимікробний ефект. Саме від типу активної діючої речовини залежить ефективність обраного вами дезінфекційного засобу. Зазвичай у цій ролі виступають пероксиди, спирти, ПАР і альдегіди. Посилювати ефект від їхнього впливу допомагають регулятори кислотності та миючі компоненти – вони виступають у ролі стабілізаторів.

Але до вибору дезінфікуючих засобів для поверхонь у будинку потрібно підходити гранично обережно, адже тут кожна деталь має велике значення. Тільки препарати для дезінфекції високої якості:

• розчиняються без залишку у водному середовищі;

• відрізняються легким, ненав'язливим ароматом, який зникає після першого інтенсивного провітрювання приміщення;

• не впливають згубно на здоров'я людини та свійських тварин;

• оперативно знищують будь-яку патогенну мікрофлору.

Але навіть якщо ви придбали якісні дезінфікуючі препарати для рук або робочих поверхонь, це не запорука їх 100% безпеки для вас - все-таки це сильнодіючий хімічний засіб. Тому перед тим, як розпочати виконання дезінфекції, вам необхідно врахувати такі нюанси, як:

• клас небезпеки препарату – при купівлі засобів для дезінфекції вибирайте ті, що належать до 4 класу, вони не завдадуть вам шкоди;

• спосіб та порядок проведення дезінфекційної обробки;

• підбір засобів індивідуального захисту для запобігання попаданню частинок хімпрепарату на відкриті ділянки шкіри та слизових оболонок;

• застосування дезінфікуючих засобів вручну або за допомогою промислових установок.

Ми вже звертали вашу увагу на той факт, що дезінфікуючі засоби та антисептики бувають неорганічного та органічного походження. Перші препарати на ринку представлені засобами на основі гідроксидних та галогенних сполук, а також сполук важких металів та кислот.

Органічні варіанти дезінфекційних засобів можна умовно поділити на 2 групи:

• сполуки аліфатичного та ароматичного ряду;

• антибіотики для зовнішнього застосування.

Дезінфікуючі засоби побутові для очищення різних видів поверхонь виробляються як на основі натуральної, так і синтетичної сировини. Вони відрізняються інтенсивним протимікробним ефектом, максимально прості у використанні та не надають негативного впливу на організм людини.

Також вони:

• не дратують слизові оболонки та шкіру рук;

• досить активні при взаємодії з кислотним та лужним середовищем;

• не провокують появу корозійних плям на металевих поверхнях;

• легко змиваються з оброблених поверхонь водою.

Дезінфікуючі засоби та правила їх використання

Найчастіше препарати з дезінфікуючим ефектом застосовують у:

• різнихтипи медустанов (поліклініки, лікарні, аптеки, госпіталі, діагностичні центри);

• у салонах краси, СПА-салонах, косметологічних клініках, кабінетах масажу, манікюру та педикюру;

• місцях великого скупчення людей – громадському транспорті, офісах, різних організаціях;

• навчальних закладах різного типу – дитячих садках, школах, технікумах, коледжах, університетах;

• тваринницьких підприємствах та тих, що спеціалізуються на наданні тваринам ветеринарної допомоги;

• місцях громадського харчування, продовольчих магазинах;

• квартирах у багатоповерхових та приватних будинках.

Важливо пам'ятати про те, що в окремих випадках один і той же препарат демонструє однаковий результат при використанні для обробки всіх вищезгаданих місць. Для кожної галузі підбирається індивідуальний варіант дезінфікуючого засобу, який зможе на 100% ефективно впоратися з поставленим завданням.

Дезінфікуючі засоби купити ви можете у формі пасти, гелю, порошку та рідини, вологих серветок або спрею. З їхньою допомогою в будинку можна обробляти все – від вікон, підвіконь, дверей та підлоги, до шкіри рук, а також предметів, які щодня використовуються всіма членами сім'ї (посуд, постільна білизна, одяг).

Як правильно використовувати та зберігати препарати для дезінфекції?

Придбати потрібний засіб для дезінфекції – це лише половина шляху успіху. Важливо ще знати, як їх правильно, а головне безпечно застосовувати. Якщо раніше ви не стикалися з подібними препаратами, рекомендуємо ознайомитися з інструкцією на етикетці, яку розміщує виробник. Там є вся потрібна інформація не лише про склад засобу, а й про особливості його застосування у різних умовах.

Насамперед, варто уникати прямого вдихання парів хімічної речовини. Щоб уникнути прямого контакту зі шкірою і слизовими оболонками, необхідно обов'язково використовувати захисну маску і одяг. Якщо ви помітили перші симптоми інтоксикації дезінфікуючим препаратом, варто вжити запобіжних заходів, які вказуються на етикетці препарату. Вони допоможуть зменшити токсичний вплив речовини на організм. Якщо це не допоможе, варто звернутися за допомогою до лікаря.

Щоб запобігти неприємним наслідкам у результаті контакту з дезінфікуючим засобом, дотримуйтеся ряду рекомендацій:

• звертайте увагу на цілісність упаковки і терміни придатності кошти – вони повинні викликати у вас підозр;

• чим нижчий клас небезпеки препарату, тим краще – так ви зможете бути впевненими у тому, що його сміливо можна застосовувати навіть у себе вдома.

Пам'ятайте, що миючі та дезінфікуючі засоби повинні зберігатися обов'язково далеко від домашніх тварин та дітей – вони не повинні мати прямого доступу до них. Особливу увагу приділяйте дотриманню рекомендацій від виробника щодо рівня вологості, а також температурного режиму та рівня освітлення.

Зрозуміло, використати спеціальні хімічні засоби для дезінфекції зручно та вигідно. Але не варто боротися з розмноженням патогенної мікрофлори, комах-шкідників та гризунів виключно у такий спосіб – важливо ще й запобігати їх повторній появі.

Якщо ви бажаєте придбати сертифіковані препарати європейської якості для дезінфекції, неодмінно звертайтесь до нас. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент товарів, ціна яких є розумною, а використання – просто і зрозуміло.

Де дезінфікуючі засоби замовити за найвигіднішою ціною?

Якщо перед вами з'явився вибір, який із препаратів для дезінфекції краще вибрати, не завжди варто купувати товар, що активно розрекламований на ТБ або в інтернеті. Не завжди ця продукція виправдовує свою вартість та демонструє бажаний результат.

Звернувшись до нас за консультацією у виборі кошти для дезінфекції, ви не помилитеся. У наших співробітників великий досвід роботи з товарами цієї категорії – повірте, вони знають про це все. У нашому каталозі ви знайдете безліч дезінфекційних препаратів, які підходять для різних видів приміщень та поверхонь.

Кожному покупцю ми готові допомогти розібратися зі складом препарату, особливостями його використання та правилами зберігання. Ми розповімо, які ризики є у використання таких засобів, і чи є вони взагалі.

Замовлення ми погоджуємо онлайн максимально швидко та гарантуємо оперативну доставку до будь-якої точки України. Ми працюємо як з роздрібними, так і оптовими клієнтами, і готові надати всю необхідну інформацію про сертифікати якості на продукцію, реалізацією якої займаємося.

Дезінфікуючі засоби для рук купити в Києві ви можете, не виходячи з дому – особливо це актуально під час карантину, коли ми особливо дбаємо про дезінфекцію середовища, в якому живемо та працюємо. Також у нас ви можете придбати різні види спеціального обладнання для лабораторій та хімічні реактиви за доступними цінами.