Кальциніт – універсальна поживна суміш для тепличних культур

Немає краще добрива для сільськогосподарських культур, що вирощуються в теплицях, ніж кальцієва селітра Dukanit від компанії Duslo. Цей нітрат кальцію зручний для використання в процесі краплинного зрошення ділянки або на гідропоніці, яка часто використовується власниками теплиць.

Кальцієва селітра: властивостімінерального добриваDukanit

Цей вид добрива для рослин має вигляд розсипчастого порошку, його колір може змінюватись від білого до світло-сірого, буває він також темно-сірим і навіть коричневим. Відтінок добрива не є маркером придатності або непридатності добрива для використання.

Кальцієва селітра, складякої максимально простий, містить у собі 19% кальцію, 15,5% загального азоту, 14,4% нітратного азоту та 1,1% аміачного азоту. Вона повністю водорозчинна і залишає осаду в ємності. Кальцій у цьому добриві забезпечує нормальний розвиток тканин у рослинах та їх міцність, а азот – сприяє їх нормальному зростанню та плодоношенню.

У чому перевага застосування цього виду кальцієвого добрива? Насамперед, воно покращує стійкість вирощуваних культур до різних захворювань. Кальциніт від Dukanit – це живильна суміш для рослин, причому доступна за ціною. З її допомогою можна виростити навіть новачкові якісну і конкурентоспроможну сільськогосподарську продукцію в теплиці.

Чим ще хороша кальцієва селітра від Dukanit? Вона:

  • підвищує загальний імунітет рослин, їх стійкість до захворювань та комах-шкідників;
  • знижує негативний вплив факторів довкілля;
  • покращує загальний вид продукції – її розміри, та товарний вигляд;
  • збільшує лежкість сільськогосподарської продукції.

Кальцієва селітра: застосуванняпродукціїDukanit

Це удобрення дозволяється застосовувати абсолютно на всіх етапах розвитку культур - від попередньої обробки ґрунту перед посівом до самого збирання врожаю. За рахунок нітратів у своєму складі кальцініту від Dukanit дуже добре засвоюється рослинами.

Особливо вигідно використовувати цю кальцієву селітру на ділянках, де ґрунт з низьким рівнем кислотності та в регіонах, де недостатньо тепло та високий рівень вологості повітря.

Ще одна перевага кальциніту полягає в його накопичувальному ефекті та пролонгованій дії. Навіть після того як ви завершите підживлення рослин, воно продовжуватиме підтримувати їх рівень захисту від захворювань.

Кальцієва селітра: спосіб застосуваннядля більш ефективного підживлення

Найкраще за рекомендацією виробника вносити кальциніт навесні. Восени їм удобрювати ґрунт немає сенсу, тому що за зиму весь азот із ґрунту вимивається, а кальцій без нього марний.

Кальцієва селітра для розсадизастосовується як розчину. З його допомогою можна обприскувати рослини доти, доки на них не з'явиться зав'язь. Вносять кальцієву селітру від Dukanit за допомогою крапельного поливу. Перший етап обробки проводиться на п'ятий, сьомий та десятий день після висадки розсади у ґрунт. Потім його слід повторювати кожні 2 тижні як окремо, так і разом зі стимуляторами росту.

Кальцієва селітра для томатівта інших представників пасльонової групи використовується задля унеможливлення освіти на рослинах кореневої гнилі. До неї схильні не лише помідори, але також баштанні культури та огірки.

Можна використовувати кальцієву селітру для огірків, салатів, капусти, також фруктових дерев, ягідних кущів. Обробка рослин цим добривом виконується 2 способами:

  • позакореневим методом;
  • кореневим методом будь-якому вигляді грунту.

Кальцієва селітра: інструкціяза нормами внесення до ґрунту

Ми пропонуємо вам лише загальні рекомендації щодо використання цього добрива, які пропонує виробник. Ви повинні самі вирішувати, як і коли вносити кальциніт залежно від культур, які ви вирощуєте, типу ґрунту та його стану, а також погодних умов та використовуваної вами агротехніки.

Так ось, у закритий ґрунт варто вносити при фертигації на кожну тонну води від 0,5 до 2 кг кальциніту. У відкритому ґрунті дозування добрива варто збільшити до 1-2 кг. У розрахунку 1 га це приблизно 10-30 кг добрива.

Для внесення добрива листом польових культур варто взяти на 200 л води від 3-5 кг кальциніту Dukanit.

Кальцієва селітра у садувикористовується для добрива не тільки квітів і чагарників, а також плодових дерев. У розрахунку 1 га площі потрібно взяти приблизно 30-40 кг селітри на 1000 л води.

Правила зберігання та роботи з кальцинітом відDukanit

Ця кальцієва селітра, термін придатності якої необмежений, вимагає зберігання в сухих приміщеннях, що провітрюються в герметично закритих пакетах. Пам'ятайте, що вона пожежонебезпечна, тому розташовувати її потрібно далеко від вогню. Працювати з даною речовиною слід обов'язково в якісному респіраторі та гумових рукавичках, щоб уникнути ураження шкіри та слизових оболонок.

Перший Український Маркет хімічної сировини пропонує кальцієву селітру від польського виробника. Всі деталі оформлення замовлення та відправлення його у ваш регіон уточнюйте безпосередньо у наших менеджерів.