Меню
Your Cart

  Китай

  Бренд: Китай
  Синій патентований V Е131 Завдяки своїм властивостям, харчовий барвник Е131 знайшов застосування в харчовій і медичній сферах. Його застосовують у виробництві напоїв, ковбасних і м'ясних виробів, а також в медицині - для проведення різного виду діагностичних процедур. Основні характер..
  2 688.00 грн.
  Бренд: Китай
  Ціна вказана при покупці 25 кг Сукралоза E955 тріхлоргалактосахароза - є термостабільним подсластителем який щодо цукру в 600 разів солодше. Основним якістю харчової добавки Е-955 є стійкість до високих температур в процесі консервації, стерилізації або пастеризації. підсолоджувачі на основі..
  1 680.00 грн.
  Бренд: Китай
  Салициловая кислота - 2-гидроксибензойная или фенольная кислота, бесцветные кристаллы, хорошо растворима в этаноле, диэтиловом эфире и других полярных органических растворителях, плохо растворима в воде (1,8 г/л при 20 °C). Салициловая кислота и салицилаты, а также её сложные эфиры (метилсалицилат)..
  186.00 грн.
  Бренд: Китай
  Азорубін, кармуазин, фарбувальний компонент Е122 Пропонована барвна добавка дає стійке червоне забарвлення. Але через свою токсичність, вона заборонена до використання в харчовій промисловості більшістю європейських країн. 4 особливості сировини Барвник з групи азобарвників, марку..
  504.00 грн.
  Бренд: Китай
  та інші товари зазначені вище) будуть доставлені споживачеві в найкоротші терміни. Продукція відвантажується від мішка, тісний контакт з кур'єрськими службами (Нова пошта, Нічний експрес і т. Д.) Дозволяє нам виконати навіть самий мінімальний замовлення. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію,..
  72.00 грн.
  Бренд: Китай
  Амоній муравьінокіслий Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди .. Вигідні ціни: ..
  72.00 грн.
  Бренд: Китай
  та інші товари зазначені вище) будуть доставлені споживачеві в найкоротші терміни. Продукція відвантажується від мішка, тісний контакт з кур'єрськими службами (Нова пошта, Нічний експрес і т. д.) дозволяє нам виконати навіть самий мінімальний замовлення . У нас Ви можете не тільки придбати продукц..
  1.00 грн.
  Бренд: Китай
  Також нормалізує продукцію і кількість внутрішньосуглобової рідини, таким чином будучи «будівельним матеріалом», який вводить суглоби в ремісію, зменшуючи їх болючість і набряклість, і полегшуючи їх рухливість. Протизапальний засіб, що підвищує імунну систему. Тестування глюкозаміну на тваринах..
  325.00 грн.
  Екстракт гуарани
  Немає у наявності
  Бренд: Китай
  Екстракт гуарани Гуарана являє собою висушену речовину з подрібненого насіння деревовидної бразильської ліани Paullinia cupana. Гуарана - дуже красивий вічнозелений чагарник з гілками до 12 метрів в довжину. Листя дерева овальної - форми, і по краях у них зубчики. Квітки виростають яскраво-ч..
  300.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 42 (всього 4 сторінок)