Menu
Ваша корзина

  Китай

  Сукралоза 1 кілограм
  Хіт продажу
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  Ціна вказана при покупці від 25 кг Є фасування від 1 кг Сукралоза E955 тріхлоргалактосахароза - є термостабільним подсластителем який щодо цукру в 600 разів солодше. Основним якістю харчової добавки Е-955 є стійкість до високих температур в процесі консервації, стерилізації або пастеризац..
  1 680.00 грн.
  Червоний фосфор
  Новинка
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  Синій патентований V Е131 Завдяки своїм властивостям, харчовий барвник Е131 знайшов застосування в харчовій і медичній сферах. Його застосовують у виробництві напоїв, ковбасних і м'ясних виробів, а також в медицині - для проведення різного виду діагностичних процедур. Основні характерис..
  2 688.00 грн.
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  Шановні покупці! Пропонуємо Вашій увазі силікагель фасований порційний в споживчої фасуванню від 100 грам., Доступна будь-яка фасовка в тому числі вкладиш з Вашим логотипом і контактами. З питання покупки звертайтеся до відділу продажів: Силікагель фасований, порційний Силікагель - це ..
  35.00 грн.
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  та інші товари зазначені вище) будуть доставлені споживачеві в найкоротші терміни. Продукція відвантажується від мішка, тісний контакт з кур'єрськими службами (Нова пошта, Нічний експрес і т. д.) дозволяє нам виконати навіть самий мінімальний замовлення . У нас Ви можете не тільки придбати продукц..
  1.00 грн.
  Екстракт гуарани
  Немає у наявності
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  Екстракт гуарани Гуарана являє собою висушену речовину з подрібненого насіння деревовидної бразильської ліани Paullinia cupana. Гуарана - дуже красивий вічнозелений чагарник з гілками до 12 метрів в довжину. Листя дерева овальної - форми, і по краях у них зубчики. Квітки виростають яскраво-ч..
  300.00 грн.
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  Ціна вказана при покупці 25 кг Сукралоза E955 тріхлоргалактосахароза - є термостабільним подсластителем який щодо цукру в 600 разів солодше. Основним якістю харчової добавки Е-955 є стійкість до високих температур в процесі консервації, стерилізації або пастеризації. підсолоджувачі на основі..
  1 680.00 грн.
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  Харчовий барвник синій блискучий FCF , діамантовий блакитний FCF Е133 Пропонована нашою компанією харчова добавка, є сировиною високої якості, виробленим відповідно до міжнародних європейських стандартів якості. Вона широко затребувана в харчовому, хімічному, косметичному виробництві. О..
  478.00 грн.
  Бренд: Китай Фасовка: 25 кг.
  Е330 (Wenda) Лимонна кислота Компанія виробник: Wenda (Китай) Опис продукту: оксидант , диспергирующий агент, консервант. Широко застосовується при виробництві безалкогольних напоїв Лимонна кислота Лимонна кислота - регулятор кислотності, стабілізатор забарвлення, каталізатор гідролізу ..
  65 000.00 грн.
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  Азорубін, кармуазин, фарбувальний компонент Е122 Пропонована барвна добавка дає стійке червоне забарвлення. Але через свою токсичність, вона заборонена до використання в харчовій промисловості більшістю європейських країн. 4 особливості сировини Барвник з групи азобарвників, маркува..
  504.00 грн.
  Бренд: Китай Фасовка: кг.
  та інші товари зазначені вище) будуть доставлені споживачеві в найкоротші терміни. Продукція відвантажується від мішка, тісний контакт з кур'єрськими службами (Нова пошта, Нічний експрес і т. Д.) Дозволяє нам виконати навіть самий мінімальний замовлення. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію,..
  72.00 грн.
  Показано з 1 по 12 із 43 (всього 4 сторінок)