Menu
Ваша корзина

  Мелстром

  Бренд: Мелстром Фасовка: кг.
  Сода каустик (гранула, луска), кальцинована, карбід кальцію, сульфат алюмінію, купорос залізний, кислота лимонна, сода харчова, сіль, хлорне вапно Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних склад..
  3.00 грн.
  Бренд: Мелстром Фасовка: кг.
  Крейда кормова з доставкою по Україні Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Нова по..
  3.00 грн.
  Бренд: Мелстром Фасовка: кг.
  Крейда кормова, доставка по Україні Шановні клієнти! Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Нова пош..
  3.00 грн.
  Бренд: Мелстром Фасовка: кг.
  Крейда кормова, крейда МТД 2, сода каустик (гранула, луска), кальцинована, карбід кальцію, сульфат алюмінію, купорос залізний, кислота лимонна, сода харчова, сіль, хлорне вапно і багато іншого весь прайс на товари ..
  3.00 грн.
  Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)