Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  М'ясо-кісткове борошно 2301100000

  М'ясо-кісткове борошно
  М'ясо-кісткове борошно
  Новинка
  М'ясо-кісткове борошно
  М'ясо-кісткове борошно
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  М'ясо-кісткове борошно Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: 25
  • SKU: 1221227137
  • ТН ВЭД: 2301100000
  • Країна виробник: США
  • Статус: предоплата
  • Бренд: SONAC
  44142 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Рекомендації щодо застосування м'ясо-кісткового борошна

  М'ясо-кісткове борошно – це цінна мінерально-вітамінна добавка, корисна для птахів, свиней та рогатої худоби. У складі міститься багато білка, що дозволяє покращити раціон тварин, збільшити їхню продуктивність.

  М'ясо-кісткове борошно: склад харчової добавки

  Зовнішньо кормова добавка виглядає як порошкова суміш коричневого кольору – вона може бути трохи світлішою або темнішою, залежно від виробника. Але в жодному разі він не повинен мати навіть найменшого жовтого відтінку. Цей колір порошку м'ясо-кісткового борошна можуть надати тільки подрібнене куряче пір'я. Якщо таку добавку дати курям, це призведе до зниження кількості яєць. М'ясо-кісткове борошно має впізнаваний запах, але він не повинен бути неприємним або віддавати гниллю.

  За своєю якістю добавка ділиться на три види, залежно від вмісту в ній частинок жиру. Чим його концентрація менша, тим якіснішою вважається м'ясо-кісткове борошно. Також вона повинна бути однорідною – не допускається наявність гранул або грудок, діаметр яких перевищує 12 мм.

  Склад цієї добавки на основі кісток та м'яса, застосування якої вітається ветеринарами при розведенні в домашніх або промислових умовах практично будь-яких видів худоби, має бути максимально збалансованим. У суміші міститься не менше 30%, а то й усі 50% білка, жиру – від 13 до 20%, золи – від 26 до 38%, води – не більше 7%.

  У м'ясо-кістковому борошні допустима наявність металомагнітних частинок діаметром не більше 2 мм – на 1 тонну суміші. Їхня вага не повинна перевищувати 150-200 г. Крім цього, в такій мінеральній добавці повинні міститися компоненти, що покращують обмін речовин у тварин – вітаміни та мікроелементи.

  Для виробництва харчової добавки для тварин використовуються м'ясо і кістки, які вже не можуть вживатися людиною – це тушки померлих тварин (не від хвороби) і різні відходи підприємств, що спеціалізуються на м'ясопереробці.

  Як виготовляють м'ясо-кісткове борошно? Спочатку сировину проварюють, а потім охолоджують до 25 градусів. Суміш дроблять, а отриманий порошок ретельно просіюють і проганяють крізь установки, що фільтрують, з магнітами, щоб видалити з нього зайві металеві домішки. Для запобігання передчасному псуванню добавки її обробляють антиокислювачами.

  М'ясо-кісткове борошно для курей: інструкція з використання

  Використання кормової добавки в раціоні курей підвищує їх несучість, а також допомагає трохи заощадити на звичайних кормах. Підмішувати її можна птиці, як у змішані, так і концентровані корми.

  Оптимальна концентрація на 1 годівлю – 7% м'ясо-кісткового борошна, виходячи із загального обсягу зернових. Але для курей варто використовувати м'ясо-кісткове борошно, тому що цей продукт для них дуже корисний - в ньому міститься багато поживного білка.

  Особливу увагу звертайте на те, щоб у складі підживлення не було сої. На жаль, саме цей компонент часто використовують недобросовісні виробники, щоб максимально знизити собівартість продукту. Чим же погана соя для птахів, свиней та інших видів худоби? По-перше, таке м'ясо-кісткове борошно не приносить жодної користі навіть навпаки - кури починають погано нестися і у них частішають випадки розкльовування. У птахів від сої розвивається подагра, а також амілоїдоз - захворювання, пов'язане з порушенням білкового обміну.

  М'ясо-кісткове борошно для свиней: поради щодо застосування

  Крім використання звичайного корму, свиням також рекомендується згодовування м'ясо-кісткового борошна – добавка стимулює набір ними ваги. Давати її потрібно дорослим свиням у пропорції 15% від загальної маси кормів, що пропонуються. Не варто застосовувати добавку тільки для нещодавно народжених, так званих «молочних» поросят.

  Важливо: м'ясо-кісткове борошно потрібно додавати в готовий корм для свиней. Разом із нею нагрівати їжу вже не можна – через високу температуру загубляться всі вітаміни та білки. Це стосується як відгодівлі свиней, і птиці, та інших видів худоби.

  Користь застосування добавки для ВРХ

  М'ясо-кісткове борошно купити для корму корів варто для підвищення їх надою і продуктивності. Для них потрібно підбирати м'ясо-кісткове борошно, виготовлене зі свинини або м'яса птиці, в ній не повинно бути частинок м'язів і кісток ВРХ. Чому так важливо? Ці компоненти можуть бути переносником захворювань у корів.

  Так як корови - травоїдні, є добавку тваринного походження в чистому вигляді вони можуть відмовлятися, тому її варто поступово підмішувати в концентрати або висівки, потроху збільшуючи дозування. На 1 тварину ВРХ на день потрібно розраховувати від 10 до 100 г борошна, дрібній рогатій худобі дають на день не більше 20 г цієї добавки.

  Чи підходить м'ясо-кісткове борошно іншим видам тварин?

  Використовувати її можна і для собак, щоб трохи заощадити. У цьому випадку вона виступатиме як недорогий варіант прикорму та м'ясозамінник – давати її собакам можна не більше 100 г на день.

  З не меншим успіхом можна давати добавку та іншим видам птиці та сільськогосподарських тварин. Вона – доступне за ціною джерело поживних речовин, вітамінів і білка – її частка від сумарної кількості.пропонованої їжі не повинна перевищувати 5-10%.

  Де м'ясо-кісткове борошно купити в Україні?

  Речовина – справді незамінний продукт у тваринницькій галузі. З її допомогою можна швидко і легко збагатити раціон птиці та худоби цінними вітамінами, мінералами та білками. М'ясо-кісткове борошно допомагає прискорити ріст і набір ваги тваринами і птахами, збільшити надій молока у корів і несучість у курей. Але таких результатів можна досягти лише за дотримання двох умов – придбання якісної суміші для догодовування та його правильного зберігання.

  Так як у складі борошна міститься багато натурального жиру та білка, його потрібно зберігати в спеціальних умовах, щоб не нашкодити в результаті господарським тваринам. Найважливіше – це підібрати провітрюване та сухе приміщення.

  На мішки з м'ясо-кістковим борошном не повинні потрапляти прямі ультрафіолетові промені або вода. Температура в такому приміщенні, де зберігатимуться мішки з борошном, не повинна бути вищою за 30 градусів, і це головна умова. Якщо його не дотримуватися, то жир, який міститься в м'ясо-кістковому борошні, почне розкладатися і виділяти токсин. Не можна згодовувати птиці та тваринам добавку, у якої вийшов термін придатності – зазвичай він не перевищує 1 рік.

  Придбати якісне та доступне за ціною м'ясо-кісткове борошно ви можете онлайн на сайті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо товар від перевірених виробників та доставку до будь-якої точки України в найкоротші терміни.


  Характеристики
  вага мішка25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити М'ясо-кісткове борошно недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо М'ясо-кісткове борошно у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.