10-е місце -лісопилка

10-е місце у рейтингу AgroNews.ua найкращих бізнес-ідей ― тартак. Одна з головних переваг цього бізнесу, що немає особливих складнощів у його організації. В цілому, потрібен деревообробний цех, верстати та спеціалісти – столяри. Якщо саме виробництво буде затребуване, деревообробка може принести хороший прибуток.

9-е місце – агротуризм

9 місце нашого рейтингу по праву займає туристичний бізнес. Точніше його різновид – агротуризм. Для України це не дуже затратний і досить вигідний сезонний вид підприємництва. Агротуризм сьогодні – це можливість для жителів мегаполісів відволіктися від суєти цивілізації та відпочити на лоні природи. Чим вищий рівень урбанізації – тим більша потреба людей в агротуризмі. Хоча при плануванні такого роду бізнесу, наявність мобільного зв'язку та Інтернету буде великим плюсом до наявних гір, лісу, озерця або річки влітку, та умов для лижного відпочинку взимку. Певним ризиком на старті цього бізнесу є вкладення реклами та оренди сільських будинків, території поблизу озер і річок. Плюс погодні умови та сезонні фактори впливають на кількість клієнтів.

8-е місце - пересувна лавка сільгосппродукції

Пересувний сільський магазин або незвичайна крамниця сільськогосподарської продукції посідає у топі 8-е місце. Особливо актуальна ця ідея в літню пору, як у великих містах, так і в тих селах і дачних селищах, де населення істотно збільшується за рахунок городян, що приїжджають відпочити.

7-е місце – вирощування грибів

Сьоме місце рейтингу бізнес-ідей від AgroNews.ua займає вирощування грибів. Це найменш витратний бізнес за його середньої рентабельності. Не дарма є такий вираз – зростають, як гриби! Мінус цього бізнесу, мабуть, лише в тому, що на цю продукцію є порівняно невеликий попит.

6-е місце - тваринництво

На шостому місці - тваринництво. Справа витратна і довгострокова, але цілком перспективна. На старті цього бізнесу потрібно побудувати скотарня, мінімальний розмір рекомендованої площі 100 метрів. Обов'язково закупити корми та поросят, відкрити цех з переробки. При величезному прибутку і великому попиті дохід утворюється не скоро, оскільки тварин треба ще виростити. Для збільшення прибутку можна придбати коптильню та продавати копчене м'ясо набагато дорожче.

5-е місце - бджільництво

На почесному п'ятому місці – бджільництво. Це, мабуть, найвигідніший бізнес із складним процесом організації. Перш ніж його починати, потрібно ґрунтовно познайомитися з його тонкощами. Краще пройти навчальний курс. Розрахувати витрати на вулики та інвентар. Для довідки з одного вулика виходить від 20 до 50 кілограм меду.

4-е місце - рослинництво та розведення черв'яків

Четверте місце нашого ТОПу ділять рослинництво і розведення черв'яків! Але про останній трохи пізніше. Наприклад, доходи у середньому із 1кг. посадженої картоплі отримуємо 5 кг зверху. Залишається тільки відібрати витрати на оренду або купівлю великої ділянки (порядку 29000 кв.м.), витрати на добрива, транспортування, дизпаливо для посадки та збирання врожаю. Розведення черв'яків – досить прибуткова та перспективна справа. Попит на хробаків (особливо каліфорнійських) та на добрива від їх діяльності зростає з кожним роком.

3-е місце – вирощування насіння

Третє місце належить вирощуванню насіння елітних сортів та гібридів с/г культур. Як то кажуть, що посієш і пожнеш! Справа досить прибуткова. Як правило, серйозні агрофірми ніколи не заощаджують на посівному матеріалі. Особливо цінується закордонна селекція, але й вітчизняна непогано заявляє про себе. З мінусів - тут потрібно залучати фахівців, є певна тяганина з документами, так само якщо Ви раптом захочете продавати зерно як насіння еліти, а інспектор виявить, що це ніяк не еліта, то чекає кримінальна відповідальність.

2-е місце – агрохімія

На другому місці ТОП 10 найпопулярніших бізнес-ідей для сільського господарства - агрохімія (добрива, пестициди, стимулятори росту тощо). Доки рослини боятимуться шкідників і хвороб, а також потребуватимуть родючого ґрунту, агрохімія процвітатиме. Так зараз сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур передбачають внесення добрив, гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, десикантів, якими рясно поливаються українські чорноземи рік у рік. Є тут правда, цікава особливість - пестициди постійно і швидко старіють. Це з появою нових видів шкідників, які виробляють стійкість до тих чи іншим діючим речовин препаратів. Тому така продукція завжди буде затребувана. Навіть простий дачник, що вирощує звичайну картоплю,

1-е місце ― ексклюзивні та рідкісні продукти

На п'єдесталі нашого рейтингу виробництво та продаж ексклюзивних, модних та рідкісних продуктів. Різновиди бізнесу: від отримання козячого молока до розведення страусів, мідій, раків тощо. На такі товари завжди знайдеться покупець. Любителі такої продукції, і навіть із великою націнкою, ресторани та торгові центри.

Яку б бізнес-ідею Ви не обрали, головне – займатися тим, що справді любиш. Бажаємо всім нашим читачам знайти справу до душі і тоді все вийде на найвищому рівні!