Шановні покупці!

    На сьогоднішній день наша компанія понад 10 років успішно реалізує продукцію на території України та близького зарубіжжя. Наша продукція представлена ​​на різних інтернет-ресурсах, також на порталі PROM UA. За останні 5 років наш офіційний сайт https://soda.kiev.ua/ скопіювали понад 70 разів. Також варто відзначити, що копії нашого сайту створювалися несумлінними фірмами, які не прагнуть чесного ведення бізнесу. Любителів плагіату варто поділити на основні категорії:
· 4 копії нашого сайту створено колишніми співробітниками, які були звільнені 4 роки тому, причому деякі з них за крадіжку та дисциплінарні порушення. Бажаєте дізнатися, як називаються фірми вищезгаданих громадян, а також інші подробиці, набирайте (066) 044-57-00, (044) 333-61-86 багатоканальна лінія Детальніше: https://soda.kiev.ua/contact-us/
· Основна частина копій нашого сайту створена фірмами, які вирішили освоїти новий сегмент ринку, але насправді не мають не найменшого уявлення про хімічну сировину, харчову хімію та інші товари, представлені на нашому сайті. Що зрештою? Споживач просто витрачає час, а іноді й гроші. Покупець у пошуках вигідної ціни обдзвонює десятки фірм, які практично не можуть поставити потрібний товар або візьмуть передоплату і свідомо поставлять неякісний товар. Підсумок – збитки, зупинка виробництва, втрата коштів. Ми налаштовані на довгострокову роботу з кінцевим споживачем і якщо Вас не влаштує наша ціна або потрібного продукту не буде в наявності, ми із задоволенням порекомендуємо надійних партнерів або сумлінних конкурентів, які гарантовано зможуть поставити необхідну Вам продукцію за вигідними цінами.
 
Як уникнути недобросовісного постачальника?

    Зверніть увагу, коли Ви шукайте товари на PROM UA у правому нижньому кутку сторінки компанії вказано термін реєстрації на порталі. Як Ви бачите ми працюємо з порталом понад 10 років, якщо вказано цифру 4-3 роки на порталі, то перед Вами швидше за все копія нашого сайту від вищезгаданих «підприємців». Якщо хочете ризикнути та зробити закупівлю у нового постачальника, ми рекомендуємо попередньо провести перевірку благонадійності контрагента, пропонуємо дуже простий спосіб:
· На сайті «Єдиного державного реєстру судових рішень» https://reyestr.court.gov.ua/ у розділі «Пошук за контекстом» введіть точну назву постачальника або код підприємства і Ви побачите як постачальник будує свою господарську діяльність, самі розумієте якщо фірма фігурант безлічі кримінальних справ, звинувачується в несплаті податків і бере участь у «сумнівних» суперечках, чи варто ризикувати Вашими грошима та діловою репутацією.
· Повторіть операцію на сайті «Державної Фіскальної Служби України» https://sfs.gov.ua/businesspartner та переконайтеся, що постачальник не має проблем, Вас дуже засмутить якщо постачальник запевнить у своєчасному виконанні зобов'язань, а потім виявиться, що йому інкримінують статтю 205 і в ході розгляду з Вас знімуть податковий кредит не кажучи вже про тяжкі наслідки.

Як безпечно купити товар в інтернеті за вигідною ціною?

    Візьміть за правило робити закупівлю у компаній, які давно на ринку, дотримуйтесь вищевказаних рекомендацій та завжди перевіряйте постачальника на благонадійність, завжди проводьте моніторинг цін. Ринок хімічної сировини давно сформований і не допускає дилетантів, перш ніж зробити закупівлю у невідомої компанії, уточніть у постійних постачальників, що їм відомо про неї і можуть вони дати рекомендацію.

Бажаємо успішного бачення бізнесу та вдалих закупівель!

З повагою,
«Перший Український маркет хімічної сировини»