Нітроамофоска нпк 16 16 16: способи застосування та основні характеристики

Нітроамофоска в рівних частках містить фосфор, азот та калій. Добриво має великий попит у наших покупців, оскільки підтримує повноцінне зростання сільськогосподарських культур. Воно підвищує кількість та якість урожаю, а також продовжує термін зберігання. Під час транспортування товар не втратить привабливого зовнішнього вигляду.

Хімічна формула нітроамофоски − NH4H2PO4+NH4NO3+KCL.

Застосування нітроамофоски: основні принципи та рекомендації фахівців

Добриво підходить для підживлення плодових, зернових, овочевих та злакових культур, застосовується на ґрунтах усіх типів. Використовується у розчиненому або сухому вигляді. На упаковці товару виробник визначає детальні рекомендації щодо кількості внесення добрива. При цьому наші фахівці зазначають, що воно абсолютно нешкідливе для рослин, у разі внесення в ґрунт більшої кількості нітроамофоски.

Для добрива легкого грунту (наприклад, піщаного) краще вибирати весняний період, а більш важкий (підвищений вміст глини) рекомендується удобрювати восени. Добавка використовується як основне добрива або підживлення.

Нітроамофоска норма внесення:

Використовувати цю підгодівлю можна трьома різними способами, і кожен із них підходить для певних видів сільськогосподарських культур. Наприклад, шляхом передпосівного її внесення в ґрунт можна удобрювати:

  • буряк (кормовий та цукровий) у пропорції на 1 га від 100 до 250 кг добрива;
  • злакові культури та кукурудзу – на 1 га від 100 до 250 кг добрива;
  • соняшник – на 1 га необхідно внести від 200 до 350 кг;
  • яру пшеницю – на 1 га від 100 до 200 кг нітроамофоски;
  • ріпак – він вимагає найменше, лише 100 кг на 1 га площі.

Нітроамофоска нормапідкореневе внесення:

  • картопля та овочеві культури – на 1 квадратний метр вносять не більше 20 г;
  • кущі малини та ожини – на 1 погонний метр потрібно від 40 до 50 г нітроамофоски;
  • полуниці та суниці – на 1 погонний метр потрібно внести від 30 до 40 г добрива;
  • чагарники та дерева у саду – на 1 лунку потрібно внести від 70 до 400 г підживлення.

Головні характеристики гранульованої нітроамофоски

У «Першому Українському Маркеті хімічної сировини» доступна гранульована нітроамофоска українського виробництва в мішках по 1 тонні. Масова частка фосфору, калію і азоту становить 16 +/- 1. Масова частка розчинних фосфатів дорівнює 10. Розмір гранул від 1 до 6 мм. За стандартами виробництва у суміші допустимі незначні домішки кадмію, цинку, міді, ртуті, свинцю та миш'яку. Статична міцність гранул добрива відповідає показнику 3(30) МПа (кгс/см2).

Вигідна покупка нітроамофоски у «Першому Українському Маркеті хімічної сировини»

У нашому магазині реалізується нітроамофоска оптом та в роздріб. Оптовим вважається замовлення від 20 тонн. Вартість товару, його термін доставки в ваш регіон уточнюйте у наших менеджерів. Крім того, ми надамо додаткову консультацію щодо розрахунку обсягу добрива, а також способів його внесення.