Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Нітроамофоска NPKS 15-15-15-10 3105201000

  Нітроамофоска NPKS 15-15-15-10
  Нітроамофоска NPKS 15-15-15-10
  Новинка
  Нітроамофоска NPKS 15-15-15-10
  Нітроамофоска NPKS 15-15-15-10
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Нітроамофоска NPKS 15-15-15-10 Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: тонна
  • Фасовка: биг-бег
  • SKU: 1221227158
  • ТН ВЭД: 3105201000
  • Країна виробник: Евро Союз
  690 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Одним із найбільш затребуваних видів комплексних добрив для сільського господарства є нітроамофоска. Воно не лише високоефективне, а й досить економно витрачається, незмінно гарантуючи високий урожай.

  Нітроамофоска: складпідживлення для сільськогосподарських культур

  Цей вид добрива у складі містить у рівній кількості три основних компоненти, необхідні нормального зростання та розвитку рослин – це калій, фосфор і азот. У підживленні під назвою NPKS 15-15-15-10 ці елементи містяться у пропорції по 15% кожен. Ще 10% загального складу добрива становить сірка. В цілому, концентрація поживних речовин у цьому виді нітроамофоски не буває нижче 40%.

  У цьому підживленні від іорданського виробника містяться лише легкорозчинні елементи – вони добре засвоюються різними сільськогосподарськими культурами і підходять для внесення майже будь-який грунт. Добриво нітроамофоску має головну перевагу - воно не вимивається водою з ґрунту, тому здатне утримуватися в ньому тривалий час. Також воно здатне:

  • значно збільшити врожайність;
  • підвищує стійкість культур до вилягання;
  • зменшити ймовірність їх зараження іржею, борошнистою росою та кореневою гниллю.

  Основу нітроамофоски, як уже говорилося раніше, становлять азот, калій та фосфор:

  1. Азот – це найважливіший компонент нітроамофоски, він відповідає за харчування та життєзабезпечення рослин. Саме завдяки цьому елементу в рослинах нормально функціонує обмін речовин та процес фотосинтезу. Якщо його у ґрунті достатньо, тоді культури нормально набирають зелену масу, якщо ж ні – рослини погано розвиваються та слабшають, також знижується їхня врожайність.
  2. Фосфор – вкрай необхідний зростання молодих рослин, адже цей елемент покращує розвиток кореневої системи культур. Якщо фосфору у грунті достатньо, він забезпечує рослинам стійкість до впливу несприятливих погодних чинників.
  3. Калій – недолік цього елемента призводить до загального зниження імунітету рослин, що робить їх надзвичайно вразливими до грибкових захворювань та шкідників. Також нестача калію проявляється у вигляді зниження швидкості процесу фотосинтезу. Якщо ж вчасно поповнювати запаси калію в грунті, це дозволить посилити стійкість сільськогосподарських культур, що вирощуються, до впливу екстремально низьких і високих температур.

  Крім того, у нітроамофоску NPKS 15-15-15-10 від «Першого Українського Маркету хімічної сировини» міститься достатня кількість сірки. Цей компонент добрива посилює засвоєння рослинами фосфору та азоту.

  Нітроамофоска норма витрати: як вноситиїї у ґрунт правильно?

  Застосовують добриво в будь-якій галузі садівництва та рослинництва. Рекомендується використання нітроамофоски в процесі вирощування овочевих та зернових культур, кукурудзи, соняшника, цукрових буряків, плодово-ягідних культур, озимого ріпаку, сої.

  Нітроамофоска навеснівноситься в ґрунт перед оранкою, а також як основне добрива. За допомогою нітроамофоски NPKS 15-15-15-10 можна здійснювати періодичне підживлення вегетуючих рослин.

  Є кілька варіантів використання нітроамофоски – передпосівної, припосівної, кореневої та позакореневої. Особливо цінне внесення нітроамофоски в лунку при посадці картоплі.

  Де вигідно придбати нітроамофоску?

  «Перший Український Маркет хімічної сировини» пропонує нітроамофоску купити від йорданського виробника. Вона володіє 100%-ною розсипчастістю, не містить складу великих гранул розміром більше 6 мм. 80% її складу – це частки розміром від 2 до 4 мм. За всіма деталями оформлення замовлення у ваш регіон, його оплатою та термінами доставки звертайтесь безпосередньо до наших менеджерів.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Нітроамофоска NPKS 15-15-15-10 недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Нітроамофоска NPKS 15-15-15-10 у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.