Menu
Ваша корзина

  об'ємні пластмаси

  Сополімери етилену з винилацетатом (EVA)
  Немає у наявності
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Сополимер етилену і вінілацетату (EVA ) - термопластичний полімер, вироблений при полімеризації етилену з мономером вінілацетату. Сополімери з низьким вмістом вінілацетату (до 6%) відносяться до групи поліетиленів високого тиску. Зі збільшенням вмісту вінілацетату збільшується еластичність, змен..
  1.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Полістирол - термопластичний матеріал, що володіє високою твердістю і хорошими діелектричними властивостями, хімічно стійкий до лугів і кислот, крім азотної і оцтової. Полістирол легко формується і забарвлюється, володіє низьким влагопоглощенієм, високу вологостійкість і морозостійкість. Вироби з..
  35.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: Тонна
  Наша компанія поставляє пінополістирол для виробництва термоблоків, товстостінних, тонкостінних формувальних виробів, шумо-, теплоізоляційних матеріалів, облицювальних плит і декоративних виробів. Марки матеріалів відповідають вимогам що ставляться до важкогорючих матеріалів відповідно до стандар..
  40 000.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Поліетилен - термопластичний полімер. У промисловості його отримують полімеризацією етилену при високому тиску (поліетилен низької щільності) і низькому або середньому тиску (поліетилен високої щільності). Поліетилен - один з найдешевших полімерів, що поєднує свої цінні властивості зі здатністю п..
  30.00 грн.
  Бренд: Европа Фасовка: кг.
  Поліпропілен (PP) - термопластичний полімер, що отримується полімеризацією пропілену. На відміну від поліетилену, поліпропілен менш щільний (щільність 0,90 г / см3, що є одним з найменших значень для всіх пластмас), більш твердий (стійкий до стирання), більш термостійкий (починає розм'якшуватися ..
  40.00 грн.
  Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)