Меню
Your Cart

  Мідь сірчанокисла 2833250000

  Мідь сірчанокисла
  Мідь сірчанокисла
  Мідь сірчанокисла
  Мідь сірчанокисла
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Мідь сірчанокисла Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339655
  • ТН ВЭД: 2833250000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1994
  • Статус: предоплата
  98 переглядів
   
   
   
   
   
  p> від 100 кг
  69


  від 500 кг
  67


  від 1 тонни
  62

  * остаточна ціна залежить від обсягу закупівлі, тривалості співпраці, умов оплати-ласка передзвоніть в відділ продажів (050) 495-37-71 багатоканальна лінія. Мінімальне замовлення від 1 мішка 50 кг.


  Мідний купорос - фунгіцид, призначений для обприскування плодово-ягідних, декоративних дерев і чагарників від парші, моніліозу, антракноза та інших хвороб, а також для дезінфекції ран у плодових.

  Діюча речовина "Мідного купароса": міді сульфат, 980 г / кг, розчинний порошок.


  Мідний купорос (Міді сульфат) - використовується як мікродобриво для заповнення дефіциту міді в грунті. Рекомендований для застосування на на торфовищах, де мало міститься міді. Інший напрямок застосування мідного купороса- це застосування його від для профілактики і лікування хвороб рослин і боротьба з комахами шкідниками. Мідний купорос використовується як самостійний засіб і з вапном у складі бордосской суміші.


  Шановні клієнти!


  ТОВАР ПРОДАЄТЬСЯ ВІД 25 кг . Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Нова пошта, Нічний експрес, та іншими службами) від мішка. Для уточнення вартості необхідної Вам партії товару, умов оплати та термінів доставки зв'яжіться з відділом продажів:  Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Нова пошта, Нічний експрес, та іншими службами) від мішка. Для уточнення вартості необхідної Вам партії товару, умов оплати та термінів доставки зв'яжіться з відділом продажів:  Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Нова пошта, Нічний експрес, та іншими службами) від мішка. Для уточнення вартості необхідної Вам партії товару, умов оплати та термінів доставки зв'яжіться з відділом продажів:  і іншими службами) від мішка. Для уточнення вартості необхідної Вам партії товару, умов оплати та термінів доставки зв'яжіться з відділом продажів:  і іншими службами) від мішка. Для уточнення вартості необхідної Вам партії товару, умов оплати та термінів доставки зв'яжіться з відділом продажів:  Характеристики
  виробникВласне виробництво
  Складсірчанокисла мідь

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре