Меню
Your Cart

  Аміачна вода 2814200000

  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Аміачна вода
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Аміачна вода Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: тонна
  • SKU: 1206339684
  • ТН ВЭД: 2814200000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1965
  • Статус: предоплата
  • Бренд: ЧеркассыАзот
  183 переглядів
   
   
   
   
   


  Аміачна вода : опис, застосування і зберігання.  Хімічний екскурс: загальний опис водного аміаку.  Аміак водний 25% має безліч назв і позначень, як в офіційній літературі, так і в побуті. Його називають гідроксид амонію, гідроксид амонію, нітрид водню або аміачна вода. Яке позначення б вам не зустрілося, всі вони будуть позначати одне - рідина без кольору (іноді з легким відтінком жовтизни) і яскраво вираженим запахом нашатирю. Це універсальне азотне добриво з широким спектром використання і різноманітним дією. Його формула NH < sub> 4 OH. Водний аміак купити в Україні просто як для промислових, так і для домашніх потреб.  Застосування водного аміаку:


  Універсальність нашатирю окреслює досить значний список областей, де з успіхом впроваджується аміак водний розчин. Основні сфери:


  сільське господарство;


  медицина;


  промисловість;


  будівництво;


  побутове застосування.


  Так як аміак водний - це найпростіше і ефективне азотне добриво, його використання в різних областях фермерства незамінне. Він не вимивається з грунту, навіть рясними дощами і снігопадами, залишаючись в грунті тривалий час. Тому гідроксид амонію можна вносити восени, за 4-5 місяців до початку польових робіт. Він збільшує врожайність картоплі і буряка, більшості зернових культур, а також овочів. Так як на аміак водний ціна зовсім невисока, його застосування вважається необтяжливим і досить ефективним. Крім того, запах нашатирю неприємний для багатьох комах, тому складно переоцінити значення аміаку водного в садівництві. До речі, багато хто вважає, що їм неможливо перегодувати рослини. Тим неї краще дотримуватися строгих інструкцій і заздалегідь визначити, як розводити аміак водний для різних культур.


  В тваринництві аміачна вода використовується для попереднього насичення кормів амінокислотами. Рослинні заготовки обробляються азотом завчасно. Після того, як різкий запах нашатирю піде, їжа подається жуйних тварин.


  В медицині найчастіше використовується аміак водний розчин 10%, широко відомий під назвою нашатирний спирт. Його запах робить сильний подразнюючу дію, збільшує серцебиття і тиск. Має сильний антисептичний ефект, тому застосовується при дезінфекції. Може викликати опіки внутрішніх органів при прийомі більшої кількості без розведення. Нітрид водню так само відомий як реактив при проведенні аналізів і синтезировании речовини.


  Значення водного аміаку для промисловості складно переоцінити. Це виробництво соди, сплавів на основі заліза і різних барвників, в тому числі для бавовни і шовку. Гідроксид амонію визнаний одним з кращих охолоджувачів завдяки термодинамічних властивостях, тому широко використовуються в різний теплоустановках і складних системах. Застосовується для виготовлення хімічних полімерів, вибухових речовин і азотних добрив, в тому числі популярної селітри.


  При будівництві водний аміак оберігає сталь і залізобетон від морозу і корозії.


  В побуті з водним розчином аміаку можна зіткнутися практично повсюдно. Запах нашатирного спирту надає сильний подразнюючу дію, тому його застосовують для виведення з непритомних станів. Досить пару крапель рідини нанести на ватний тампон або звичайний хустку і піднести до ніздрів. При укусах комах знімає набряк і неприємні відчуття. Нейтралізує дію кислоти, допомагає при виведенні плям з одягу, чищення сантехніки та кришталю.  Купівля водного аміаку і норми зберігання


  Знаючи про незліченні переваги гідроксиду амонію, ви, напевно, задумалися про його придбання. Аміак водний купити досить просто в спеціалізованих сільськогосподарських магазинах або компаніях, що займаються реалізацією хімічної сировини і обладнання. За нашатирним спиртом слід звернутися в звичайну аптеку. Зверніть увагу, що на аміак технічний водний ціна значно залежить від необхідного обсягу, так як багато постачальників пропонують суттєві знижки на оптові замовлення. Нітрид водню відноситься до вибухонебезпечних речовин. Саме тому так важливі для водного аміаку норми зберігання. Слід використовувати ємності з поліетилену або кварцу. Тара великого розміру повинна підживлюватися інертним газом, щоб уникнути вибуху. Не допускаються кірки і гумові пробки.


  Пам'ятайте, що незважаючи на доступність і широке застосування, водний аміак є токсичним і вибухонебезпечним, може викликати опіки шкіри і внутрішніх органів. Завжди будьте обережними при транспортуванні, роботі і зберіганні.
  5 сфер застосування аміаку водного: від хімічної промисловості до побутових потреб


  Що таке аміак водний? Загальний опис.


  Аміак водний 25% - безбарвна рідина (зрідка має жовтуватий відтінок) з різким запахом нашатирю. В літературі і в Інтернеті зустрічається безліч назв: нітрид водню, гідроксид амонію, гідроксид амонію, аміачна вода, але всім їм властива одна формула - NH 4 OH. Аміак водний купити можна без обмежень - від одного літра до великої цистерни. Для чого потрібні такі обсяги і де їх використовують - буде викладено нижче. Обов'язково прочитайте матеріал до кінця, адже не менш важливо знати при покупці аміаку водного норми зберігання. Він є вибухонебезпечним і високотоксичних з'єднанням.


  Аміак водний: застосування і безсумнівна користь.


  Нітрид водню дійсно незамінний у багатьох сферах. Його активно використовують різні сфери промисловості від кулінарії до хімічних виробництв. Зупинимося на 5 основних.


  побутове застосування


  землеробство


  тваринництво


  будівництво


  промисловість


  В побуті частіше застосовується аміак водний розчин 10%, більш відомий як нашатирний спирт. Він може допомогти при хімічних опіках - нейтралізує дію кислоти. Чудово підходить для фарбування тканин. З давніх-давен використовується для видалення плям поту і жиру. Його додають в воду при митті кришталю і вікон, очищення сантехніки і ювелірних виробів для додання блиску. Його різкий запах подразнює дихальні рецептори, тому його застосовують для виведення з непритомності. При укусі комахи для зняття набряклості досить прикласти пов'язку з парою крапель нашатирю. Завжди дотримуйтесь заходів безпеки і дотримуйтеся чітких інструкцій, як правильно розводити аміак водний, так як в концентрованому вигляді він може викликати опіки шкіри і стравоходу при ковтанні.


  Велика сфера застосування аміаку водного - сільське господарство. Він широко відомий як незамінного азотного добрива. Допомагає збільшити врожайність багатьох зернових та овочевих культур. Примітно, що гідроксид амонію вимиваються з грунту дощ, сніг або талі води. Добрива вносять восени, задовго до нового посівного сезону. Також високо оцінений аміак водний в садівництві. Він сприяє мінералізації грунту і знижує розвиток грунтових мікроорганізмів. Паралельно з азотними добривами рекомендують вносити і органіку.


  В тваринництві аміаком водним насичують корми для жуйних тварин. Під дією азоту кукурудза, солома і патока збагачуються амінокислотами. Слід пам'ятати, що гідрид водню має різкий запах, тому обробку слід проводити заздалегідь, залишивши час для вивітрювання аромату нашатирю.


  В будівництві аміак водний застосовують в якості спеціальної добавки, яка захищає сталь і залізобетон від корозії, спричиненої перепадом температур. Якщо додати гідроксид амонію в будівельний розчин, це допоможе уникнути появи висолів.


  Найбільша область застосування аміаку водного - промисловість. З нього виробляють кальциновану соду і регулятор кислотності Е527. Задіють у фарбуванні різних тканин від міцного бавовни до найніжнішого шовку. Виробництво полімерів і феросплавів не обходиться без аміачної води. Завдяки особливим термодинамічних властивостях гідроксид амонію - один з кращих холодоагентів. Його використовують в компресійних установках ще з кінця XIX-го століття. З гідроксиду амонію роблять такі добрива - як сечовина і селітра, які підходять для всіх грунтів на території України. Водний аміак в чистому вигляді задіють як розчинник і в ролі реактиву для проведення аналізів. Він є основним компонентом для багатьох вибухових речовин.  Купівля і зберігання. Запобіжні заходи.


  Незважаючи на те, що нітрид водню має четвертий клас небезпеки, придбати його можна без обмежень. Для побутових потреб цілком підійде слабкий розчин - нашатирний спирт, який продається в аптеках. Для сільського господарства, будівництва або виробництва аміак водний купити в Україні можна в спеціалізованих магазинах.


  Багато постачальників пропонують знижки на великі обсяги і доставку по території всієї країни. Тому на аміак технічний водний ціна залежить не від регіону, а, переважно, від його кількості. Суворі заходи обережності обов'язкові при транспортуванні і зберіганні. Слід використовувати тільки кварцову або поліетиленову тару, так як ці матеріали не вступають в хімічну реакцію з гідроксидом амонію.


  При складуванні великої кількості речовини необхідно потурбуватись про установку спеціальних датчиків, які вимірюють концентрацію парів в повітрі. Нітрид водню мають високу токсичність і вибухонебезпечність, тому при покупці звертайте увагу на своєчасне та повне оприбуткування всіх правил поставки та відповідності тари. При використанні аміаку водного ціна не повинна стати понад правил безпеки.


  Переваги покупки аміачної води в нашій компанії:  Характеристики
  Азот25.0 %
  Вигляд добриваАміачна вода
  Концентрована форма добриваTrue
  Препаратівная формаРозчин
  Термін зберігання120.0
  Упаковкаавтоцистерна доставка по Україні, великий автопарк

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре