Меню
Your Cart

  Мідний купорос 2825500000

  Мідний купорос
  Мідний купорос
  Мідний купорос
  Мідний купорос
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Мідний купорос Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339688
  • ТН ВЭД: 2825500000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1961
  • Статус: предоплата
  85 переглядів
   
   
   
   
   
  / P>


  69


  від 500 кг
  67


  від 1 тонни
  62

  * остаточна ціна залежить від обсягу закупівлі, тривалості співпраці, умов оплати-ласка передзвоніть в відділ продажів (050) 495-37-71 багатоканальна лінія. Мінімальне замовлення від 1 мішка 50 кг.


  демонструє відмінні результати в боротьбі з патогенними мікроорганізмами;


  вигідна вартість, на відміну від інших хімікатів синтетичного походження.


  Всього 30-50 мл 5% розчину несуть небезпеку для людини, тому при роботі з сірчанокислої міддю варто дотримуватися всіх рекомендацій виробника.


  Мідний купорос: внесення в грунт і користь від його впливу


  це засіб, до складу якого входять компоненти з фунгіцидною ефектом, давно відмінно зарекомендувало себе в профілактиці розвитку захворювань у рослин. Особливо рекомендується з його допомогою обробляти:


  сливи;


  яблуні і груші;


  виноград;


  кісточкових садових культур;


  персик;


  троянди - розчин цієї речовини відмінно справляється з борошнистою росою, іржею і чорної плямистості.


  Якщо вам цікаво, мідний купорос де купити вигідно і онлайн, то ви можете зробити це у нас. Найкраще за допомогою розчину обприскувати їх на початку весни і пізньої осені. Якщо деревам в саду менше 6 років, то на один саджанець коштує використовувати не більше 2 літрів готового розчину. Для їх обробки варто вибирати час, коли прямі сонячні промені вже не можуть спровокувати появу на листках опіків.


  В ідеалі погода повинна безвітряної, а температура повітря не повинна перевищувати 30 градусів. Також небажано проводити обробку перед дощем, адже речовина не проникає вглиб рослин, а залишається на їх поверхні. Під час обробки навколо не повинно бути сторонніх, а також стежте за тим, щоб хімічний розчин при поливі або обприскуванні не потрапляв у воду, яка використовується для пиття, прання або приготування їжі.


  Мідний купорос : застосування в догляді за садом


  в цій сфері використовується 3 типи купоросними розчинів:


  Так званий підкормовий або профілактичний - його концентрація становить від 2 до 3 %. Він ефективно удобрює і підгодовує грунт, а також запобігає появі в грунті інфекцій грибкового і бактеріального походження. Їм варто удобрювати грунт при дефіциті міді у рослин.


  Лікувальний - вміст активної речовини в розчині мідного купоросу і води становить 0,5-1%. Подібний склад відмінно справляється з лікуванням і запобіганням появи захворювань і паразитів на рослинах. З його допомогою можна обробляти пошкоджені частини кущів і дерев, щоб прискорити процес їх одужання.


  випалювати - в такому розчині міститься від 3 до 5% сірчанокислої міді. Такий розчин відрізняється дуже сильним токсичним ефектом, тому вдаватися до його використання потрібно лише за крайньої необхідності. Чи забезпечує мідний купорос захист деревини? Найчастіше його застосовують саме для випалювання на ній цвілі і грибків, а також для знезараження грунту. Після такої обробки її потрібно залишити в спокої як мінімум на 1 рік.


  Пізньої осені рекомендується виконати профілактичну обробку ділянки щадним купоросним розчином. Під час цвітіння і плодоношення робити це категорично заборонено. Також за допомогою мідного купоросу дозволено дезінфікувати саджанці. З цією метою варто підготувати слабкий розчин речовини і занурити в нього коріння саджанців на 3 хвилини, а потім добре промити їх під водою.


  Мідний купорос: застосування восени і в інші пори року


  Ранньою весною варто проводити обробку саду і городу купоросом. Коли температура повітря перевищить 5 градусів, грунт варто обробити його 0,5% розчином. Це допоможе знищити всі, хто живе в ній патогенні мікроорганізми.


  До того, як на чагарниках і плодових деревах з'являться листя, їх варто обробити 1% -ним розчином цієї речовини.


  Чи хвилює питання про те, чи потрібен вам мідний купорос, де взяти його за низькою ціною? Відповідь є на сторінках нашого інтернет-магазину.


  Простий спосіб позбутися від фітофторозу - це обприскати картопляні бульби перед їх висадкою в грунт 0,2% водною сумішшю мідного купоросу. Замочування насіння в його теплом 0,2% -ому розчині забезпечить ранні сходи різних видів сільськогосподарських культур. Огірки в ньому потрібно замочувати від 8 до 10 годин, інші культури - від 20 до 24 годин.


  Якщо ви не впевнені в тому, що придбаний раніше посівний матеріал є на 100% здоровим, можна протравить насіння гарбузових культур і помідорів в особливому розчині. Для цього потрібно взяти 2 г борної кислоти, 1г купоросу і 10 г марганцівки - ці компоненти слід змішати в 10 л теплої води. Насіння потрібно потримати в ньому протягом 15 хвилин, а потім інтенсивно промити під проточною водою.


  Протягом літа рекомендується провести таку обробку культур за допомогою мідного купоросу, як:


  Обприскування дерев і чагарників розчином з вмістом 0,5-1% мідного купоросу.


  Обробку ушкоджень чагарників і плодових дерев 0,5-1% -ним розчином.


  Мідний купорос в городі: особливості його впливу


  в цю пору року подібні розчини в більшості своїй використовуються лише для профілактики. Головна причина цього полягає в тому, що після завершення листопада обробка дерев і чагарників мідним купоросом є більш ефективною і щадить за своїм впливом. При обробці саду саме восени виключається можливість утворення хімічних опіків від цього розчину на плодах, листках і квітах.


  Восени обробка мідним купоросом не так необхідна, як влітку, коли потреба сільськогосподарських культур в міді як мікроелементі і засобі для захисту від грибків є найбільшою. Захищати рослини потрібно саме перед початком періоду вегетації, тоді ефект від подібної обробки буде найбільшим.


  Обприскування більшості рослин восени виробляють слабким розчином сульфату міді. Що стосується троянд, то захистити їх від появи борошнистої роси і чорної плямистості модно за допомогою 0,5% -ного розчину.


  Знищує чи мідний купорос грибок? Пам'ятайте, що сульфат міді - це фунгіцид контактної дії, він не накопичується всередині рослини, а залишається лише на його поверхні і захищає його від будь-яких грибків і мікроорганізмів. Саме тому його не можна використовувати під час дозрівання фруктів і овочів, а також перед тим, як повинні випасти опади, які змиють частки мідного купоросу.


  При обробці цією речовиною дерев важливо дотримуватися концентрацію розчину, яка не перевищуватиме 1-3%. В іншому випадку використання мідного купоросу призведе до сильних опіків гілок і стовбурів дерев.


  Мідний купорос: як розводити розчин в домашніх умовах?


  Перше, що вам потрібно зробити - це підібрати правильну тару для приготування розчину. Для цієї мети не підходять металеві ємності - мідь і залізо миттєво вступають в найсильнішу хімічну реакцію. Краще взяти емальовані або скляні ємності з товстими стінками.


  Якщо вас хвилює питання підготовки розчину мідного купоросу, норма витрати якого на 1 дерево коливається від 2 до 10 л, то знайте, що кристали мідного купоросу краще розчиняються не в холодній, а в теплій воді. В процесі того, як ви будете змішувати речовина з водою, обов'язково потрібно використовувати щільні гумові рукавички і респіратор, щоб уникнути отруєння токсичними випарами готового розчину. Їх також потрібно надягати під час процедури обприскування кущів і дерев, так як частинки речовини при попаданні на шкіру або слизові оболонки здатні викликати сильне роздратування. Приготовану рідину слід використовувати протягом 10 годин, після закінчення цього соку вона втрачає свої антибактеріальні і фунгіцидні властивості.


  Що стосується підбору концентрації розчину, то вона залежить від наявності на рослинах грибка і ознак інших захворювань , а також від ступеня їх ураження. Якщо ви хочете обробити сад і город для профілактики, то варто приготувати 0,5-1% -ний розчин. Якщо поразка сильне, то варто зробити розчин більш інтенсивним.


  Що цікаво: чим більше води ви додасте в розчин, тим більш насиченим буде його колір, а не навпаки. При обробці молодих дерев і кущів на 1 дерево потрібно використовувати до 2 л розчину, якщо ж їх вік перевищує 6 років - до 10 л.


  Мідний купорос: як зробити бордосскую суміш


  Якщо додати в даний розчин свіжу вапно, то в підсумку вийде бордосская суміш. Вона є більш ефективним засобом у зв'язку з тим, що вапно підсилює фунгіцидний ефект від мідного купоросу.


  Ви можете її придбати в спеціальних магазинах, або ж приготувати самим. Для цього вам знадобиться 100 г мідного купоросу, вода і вапно. У підсумку ви отримаєте 1% -ную суміш, за допомогою якої можна обприскувати і поливати дерева, чагарники і городні культури. Для отримання більш інтенсивного розчину потрібно взяти в 3 рази більше активної речовини на точно таку ж кількість води.


  Бордосская суміш готується в такий спосіб:


  якщо ви в воді розчинили мідний купорос, то потім туди додається ще 4 л води;


  в іншій тарі вапно розлучається з 5 л води;


  купорос повільно вливають в вапно - тільки в такому порядку, а не навпаки;


  готова бордосская суміш проціджують через тканинної фільтр і заливається в бачок для подальшого розпилення.


  Перед обприскуванням бордоською сумішшю з рослин слід прибрати всі пошкоджені хворобою частини, а також прибрати опале навколо листя і спалити її. Так ви зможете запобігти зараженню рослин цією хворобою в майбутньому.


  Мідний купорос: боротьба з пліснявою


  В приватних теплицях використання цієї речовини обмежена з наступних причин:


  відсутністю його вільного переміщення в грунті і стічних водах - це може привести до появи в грунті надлишкової концентрації сірки і міді;


  часте використання хімікату призводить до підвищення кислотності грунту.


  Але його застосування в теплицях обгрунтовано ефективністю застосування сірчанокислої міді в боротьбі з пліснявими грибами. У цьому випадку ця речовина застосовується не у вигляді розчину, а у вигляді сухої суміші. Для цього його змішують з золою і готовим складом присипають уражені місця.


  Також застосування цієї речовини обгрунтовано при будівництві тепличного господарства. Його корисні властивості дозволяють уберегти дерев'яні частини теплиці від пошкодження грибком і цвіллю.


  У нашому магазині ви маєте можливість мідний купорос купити в Україні за вигідною ціною і оформити доставку товару, не виходячи з дому.


  Як розводити мідний купорос для обробки дерев? купорос мідний інструкція:  Тип культури Проти яких хвороб ефективний Оптимальні пропорції Загальний витрата лікувального розчину
  Яблуні, груші, айвові дерева парша, різні патологічні плямистості, У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.


  Характеристики
  Вага25
  Вигляд добриваМідний купорос
  Мінімальна вологість50
  Мінімальна температура зберігання100
  Максимальна вологість50
  Максимальна температура зберігання100 град.
  Препаратівная формакристалічний
  Термін зберігання360
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре