Меню
Your Cart

  Хром (III) окисел, (99 % - min) Казахстан 2819909000

  Хром (III) окисел, (99 % - min) Казахстан
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Хром (III) окисел, (99 % - min) Казахстан Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339717
  • ТН ВЭД: 2819909000
  • Країна виробник: Казахстан
  • Артикул: 1932
  • Статус: предоплата
  112 переглядів
   
   
   
   
   


  Окис хрому є тонкодисперсний порошок зеленого кольору.


  Окис хрому формула - Оксид хрому (III) Cr₂O₃


  Має високі покриваністю, світло-, термо-, атмосферостойкостью і стійкістю до дії агресивних газів. Окис хрому нерастворима в воді, важко розчинна в кислотах і лугах, легко окислюється розплавленими окислювачами (нітратами, перхлоратами), повітрям у присутності лугів, гарячими розчинами деяких окислювачів. Має твердість корунду, дряпає кварц.


  пігментна застосовується в лакофарбовій промисловості для виготовлення грунтовок, фарб і емалей (в тому числі термостійких), а також для виготовлення художніх і друкарських фарб різних типів, фарбування пластмас, скляних емалей і т. д. У виробництві будівельних матеріалів в якості пігменту.


  металургійна застосовується в металургійній промисловості для виробництва металевого хрому, абразивних матеріалів та у виробництві вогнетривів. Абразивна застосовується в годинний, приладобудівної, машинобудівної та інших галузях промисловості для полірувальних процесів.  У виробництві будівельних матеріалів в якості пігменту.


  Металургійна застосовується в металургійній промисловості для виробництва металевого хрому, абразивних матеріалів та у виробництві вогнетривів. Абразивна застосовується в годинний, приладобудівної, машинобудівної та інших галузях промисловості для полірувальних процесів.  У виробництві будівельних матеріалів в якості пігменту.


  Металургійна застосовується в металургійній промисловості для виробництва металевого хрому, абразивних матеріалів та у виробництві вогнетривів. Абразивна застосовується в годинний, приладобудівної, машинобудівної та інших галузях промисловості для полірувальних процесів.  Характеристики
  Вага1000 г
  СкладОкси д хро ма (III) Cr O
  Упаковка1 кг, 25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре