Menu
Ваша корзина

  Ріботид I+G инозинат натрію Е-631 і гуанилат натрію Е-627 3824909790

  Ріботид I+G инозинат натрію Е-631 і гуанилат натрію Е-627
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Ріботид I+G инозинат натрію Е-631 і гуанилат натрію Е-627 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339740
  • ТН ВЭД: 3824909790
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1911
  • Статус: предоплата
  166 переглядів
   
   
   
   
   

  Риботид


  компанія виробник: Wenda (Китай)
  опис продукту:


  Харчова добавка, призначена для збільшення смакових відчуттів


  Риботид являє собою білий кристалічний порошок добре розчинний у воді. Впливаючи на певні рецептори, він підсилює природні смакові властивості продуктів, ослаблені в процесі переробки і зберігання. Більш того, він маскує окремі неприємні складові смаку і запаху.


  Услітель смаку під назвою Риботид набрав більшу поплуярность за останні роки. Він являє собою суміш інозінат натрію (Е627) і гуанілат натрію (Е631) в співвідношенні 1: 1. В Європейських країнах позначається як Ribotide I + G.


  Компоненти складові Риботид у великій кількості містяться в природних харчових продуктах, таких як риба, яловичина, курка (інозінат натрію) і гриби (гуанілат натрію) . Інонізат і гуанілат натрію окремо в десятки разів більше підсилюють смак ніж глутамат натрію. Незважаючи на це, окремо вони використовуються рідко. Застосування знаходить їх суміш - Риботид, який, в свою чергу, рекомендується використовувати разом з глутамат натрію.


  Ми пропонуємо Риботид компанії STAR LAKE BIOSCIENCE CO. Продукт упакований в коробки по 10кг. Країна виробництва: Китай.


  Підсилювачі смаку  В даний час підсилювачі смаку дуже широко застосовуються в харчовій промисловості. Зокрема при виробництві варених ковбасних виробів, м'ясних та м'ясо рослинних консервів, напівфабрикатів, салатів, продуктів швидкого приготування. Також багато готові приправи для супів, соусів, підлив і м'ясних страв містять глутамат натрію і Риботид.  Характеристики
  СкладПідсилювачі смаку

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре