Меню
Your Cart

  дифосфат натрію Shifang Sundia Chemical Industry Ltd. Co. 2835293000

  дифосфат натрію Shifang Sundia Chemical Industry Ltd. Co.
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  дифосфат натрію Shifang Sundia Chemical Industry Ltd. Co. Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339753
  • ТН ВЭД: 2835293000
  • Артикул: 1898
  • Статус: предоплата
  110 переглядів
   
   
   
   
   


  Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів. Пропонуємо Вашій увазі дифосфат натрію (пірофосфат натрію двохзаміщених, пірофосфат натрію кислий, динатрийфосфат, Е450, Diphosphates). Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності і один з компонентів фосфатних сумішей для м'ясних консервів. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, зберігає розсипчастість навіть при тривалому зберіганні, добре розчинний як для даного компонента. Має індекс харчової добавки Е 450. Використання динатрийфосфат значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються кольороутворення готового продукту, емульгуючі і реологічні властивості фаршу.


  У більшості сфер харчової промисловості та в м'ясопереробної зокрема в чистому вигляді динатрийфосфат використовувати недоцільно, саме тому ми рекомендуємо використовувати наші фосфатні суміші на його основі. Особливістю запропонованих нами фосфатних сумішей є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші суміші фосфатів моментально розчиняються, і відповідно починають працювати.


  Крім сумішей фосфатів, нами розроблений ряд комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей для виробництва різних видів харчової продукції. Ці препарати крім фосфатної складової засновані на каррагінаном, гуарової камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюллози), білках, емульгаторах і інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаимоусиливающего (завдяки ефектам синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.


  Характеристики
  Упаковкауточнюйте у менеджера
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре