Menu
Ваша корзина

  Суміші комплексні для виробництва фаршу МДМ-СТРУКТУРА (охолоджування, заморожування) 2835310000

  Суміші комплексні для виробництва фаршу МДМ-СТРУКТУРА (охолоджування, заморожування)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Суміші комплексні для виробництва фаршу МДМ-СТРУКТУРА (охолоджування, заморожування) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339756
  • ТН ВЭД: 2835310000
  • Артикул: 1895
  • Статус: предоплата
  • Бренд: CHEMICO GROUP
  116 переглядів
   
   
   
   
   

  Всі наші суміші складалися в процесі тривалих випробувань, протестовані на м'ясопереробних підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими функціональними сумішами! Наші препарати мають різну ступінь гідратації, але в будь-якому випадку дають надійне і ефективне утримання вологи, відсутність синерезиса (відсікання вологи в процесі зберігання), починають пов'язувати вологу "на холодну", що надає деякі зручності в роботі з сировиною.


  В нашому асортименті є комплексні стабілізаційні системи для збільшення виходу фаршу МДМ (механічної дообвалки). Всі функціональні суміші були розроблені нашими технологами і цілком підходять під реалії вітчизняних виробництв і якість української сировини. Для виробництва фаршу з подальшим охолодженням ми пропонуємо ефективний препарат ПРОТТЕКТ 03, який надійно пов'язує вологу, емітує рвану структуру фаршу, бере участь в емульгуванні фаршевих системи.


  ПРОТТЕКТ 02 - якісний препарат для виробництва фаршу з наступною заморожуванням. Його особливістю, в порівнянні з ПРОТТЕКТОМ 03, це його здатність перешкоджати утворенню крупного кристала льоду і швидке зв'язування вологи при дефростації фаршу.


  Крім цих двох препаратів ми можемо ще запропонувати новинки:


  - ПРОТТЕКТ Р11 - комплексна суміш для виробництва фаршу з яловичини і свинини, продукт стає більш соковитим

  Крім комплексних рішень ми можемо запропонувати нашим споживачам окремі компоненти: карагенан, гуарову камедь, камедь тари, камедь ріжкового дерева, ксантанову камедь, кмц (карбоксиметил целюллозу), альгінат натрію, емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати і інші компоненти. Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою і надається весь пакет супровідних документів. Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості наших інгредієнтів !!!

  Характеристики
  Упаковкауточнюйте у менеджера
  Форма випускуРозсипний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре