Меню
Your Cart

  Фосфатні суміші 2835310000

  Фосфатні суміші
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Фосфатні суміші Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339758
  • ТН ВЭД: 2835310000
  • Артикул: 1893
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  75 переглядів
   
   
   
   
   


  Пропонуємо широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів для виробництва м'ясопродуктів: триполіфосфат (Е451), пірофосфат (Е450), динатрийфосфат (Е450), гексаметафосфат (Е452) натрієві солі. На базі цих компонентів, в процесі тривалих експериментів і випробувань нами були розроблені високоякісні фосфатні суміші, які показали максимально усереднені виходу і найнадійніше утримання вологи на кусковому м'ясі, середньо- і подрібнену фарші з яловичини, свинини, курки та індички, а також їх комбінацій . Препарати протестовані на м'ясопереробних підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими фосфатними сумішами.


  Особливістю пропонованих нами фосфатних систем є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів і дозволяють використовувати їх не тільки для ковбасних виробів, м'ясних консервів, напівфабрикатів але і для розсолів (цільном'язові і шинкові вироби)! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продуті моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуваті грудкуваті фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати не тільки м'ясопереробним підприємствам, але і виробникам сухих харчових композицій !!!


  В асортименті наших фосфатних сумішей можна виділити три основних:


  ПРОТТЕКТ Ф1 - комплексна суміш фосфатних груп (Е450, Е451, Е452) для виробництва продукції з м'яса свинини і яловичини.


  ПРОТТЕКТ Ф2 - революційна комплексна система, яка не має аналогів в Україні на сьогоднішній день, що представляє собою суміш фосфатних груп (Е450, Е451, Е452) для виробництва продукції з м'яса птиці.


  ПРОТТЕКТ Ф10- універсальна суміш фосфатів, яка ефективно працює з будь-яким видом м'ясної сировини.


  Дані продукти можна використовуватися як варіант регулювання кислотності при виробництві м'ясопродуктів. Вони створюють певну кислотність фаршу, і взаємодіє з м'ясними білками, що дозволяє їм прийняти на себе певну кількість вологи. Використання фосфатів в значній мірі дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу, наші фосфати ефективно працюють і як регулятори кольору готових продуктів. Завдяки якісному вхідній сировині, дані продукти вирішує складні технологічні та економічні рішення


  і мають ряд істотних переваг:  • коректують рН , завдяки чому м'ясної білок більш активно підбирає вологу;

  • надають щільність і одночасно соковитість готового продукту, робить його більш ніжним на смак;

  • добре розчиняються навіть в холодній воді;

  Характеристики
  Типхарчові фосфати
  Форма випускуРозсипний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре