Меню
Your Cart

  Натрій изоаскорбинат харчовий 2932209000

  Натрій изоаскорбинат харчовий
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Натрій изоаскорбинат харчовий Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339817
  • ТН ВЭД: 2932209000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1833
  • Статус: предоплата
  57 переглядів
   
   
   
   
   


  Ізоаскорбінат натрію (Еріторбат натрію , харчова добавка Е316) являє собою кристали білого кольору, майже не мають запаху.


  у харчовій промисловості добавка Е316 в основному використовується в якості антиокислювача. З точки зору хімії ізоаскорбат натрію це натрієва сіль Еріторбовая кислоти. Хімічна формула ізоаскорбата натрію: C6H7NaO6. Отримують добавку Е316 з кислот і їдкого натру. Також ізоаскорбат натрію може бути отриманий з природних джерел (цукровий буряк, цукрова тростина, кукурудза) при виробництві цукру.


  Ізоаскорбат натрію здатний сповільнювати процеси окислення органічних сполук. У харчовій промисловості добавка Е316 також використовується в якості підкислювача, стабілізатора забарвлення і регулятора кислотності. Застосування добавки Е316 в продуктах дозволяє збільшувати їх термін придатності в кілька разів.


  Завдяки антиокислювальним властивостями ізоаскорбата натрію, добавка Е316 зберігає свіжість і аромат продуктів, запобігаючи утворенню в них канцерогенних нітрозамінів. Найбільш широко добавку Е316 використовують в кондитерській, хлібопекарській і масложирової промисловості.


  Також антиокислювач Е316 застосовують в м'ясній промисловості і при виробництві ковбаси, для стабілізації забарвлення м'ясної продукції. Нерідко ізоаскорбат натрію використовується у виноробстві, при приготуванні пива, соусів, безалкогольних напоїв. Крім того добавка Е316 може використовуватися для запобігання потемніння овочів і фруктів.  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  Характеристики
  Складизоаскорбинат натрію
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре