Меню
Your Cart

  Ортофосфорная кислота 75% - 17 кг каністра 2809200000

  Ортофосфорная кислота 75% - 17 кг каністра
  Ортофосфорная кислота 75% - 17 кг каністра
  Ортофосфорная кислота 75% - 17 кг каністра
  Ортофосфорная кислота 75% - 17 кг каністра
  Ортофосфорная кислота 75% - 17 кг каністра
  Ортофосфорная кислота 75% - 17 кг каністра
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Ортофосфорная кислота 75% - 17 кг каністра Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Канистра
  • SKU: 1206339820
  • ТН ВЭД: 2809200000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1830
  • Статус: предоплата
  86 переглядів
   
   
   
   
   


  Ортофосфорная кислота технічна: сфера застосування
  Кислота ортофосфорна технічна, відповідна коду УКТЗЕД 2809200000, має широку сферу застосування. Універсальність пояснюється низькою ціною, унікальними хімічними і фізичними властивостями. Ціна кислоти ортофосфорної технічної безпосередньо залежить від кількості товару, що замовляється. Для оптових клієнтів нашою компанією передбачені значні знижки. Завдяки наявності складу і автопарку кислота, розфасована в 17-кілограмові ємності, доставляється в найкоротші терміни.

  Речовина має термін зберігання 0,5 року, використовується для видалення іржі, полірування металевих поверхонь, запобігання корозії. Його застосовують як флюс в процесі пайки окисленої міді, чорних металів, нержавіючої сталі. Кислота входить до складу фосфатованої покриття, яке підвищує зносостійкість, збільшує твердість і електроізоляційні властивості.


  Застосування кислоти ортофосфорної технічної в хімічній промисловості дає можливість виробляти якісні мінеральні фосфорні та комплексні добрива, які стануть запорукою гарного врожаю . Вона також використовується як компонент синтетичних миючих, миючих і пом'якшуючих засобів, вогнетривких єднальних складів, призначених для просочення деревини, тканин, виготовлення фарб, лаків, емалей.

  Використовується в якості харчової добавки Е338 для стабілізації кислотності і кольору солодких газованих напоїв, ковбасних, м'ясних, борошняних виробів, сирів, цукру, солодощів, приправ.

  Областю застосування є авіаційна промисловість, нафтовидобувна галузь, тваринництво, медицина , мікробіологічні дослідження.

  Якість продукції, що випускається прямо залежить від використовуваного сировини. Купити кислоту ортофосфорну технічну ГОСТ 6552-80 можна звернувшись до нас по телефону або відправивши запит на сайті.
  Фасовка Од. вим.
  17 кг
  Характеристики
  СкладOrthophosphoric acid 75%

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре