Меню
Your Cart

  Хлорпарафін ХП-470 3824909790

  Хлорпарафін ХП-470
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Хлорпарафін ХП-470 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339854
  • ТН ВЭД: 3824909790
  • Країна виробник: Индия
  • Артикул: 1797
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  80 переглядів
   
   
   
   
   
  На підприємствах промислової хімії хлорпарафін використовується практично повсюдно - завдяки комплексу фізичних і хімічних характеристик він дозволяє виготовляти різні види високоякісних матеріалів для покрівлі, лаків, фарб, смол, які використовуються повсюдно. На хлорпарафін ХП -470 ціна , а також умови доставки вас приємно здивують!


  Х лорпарафін ХП < b> -470 : властивості речовини


  Ця субстанція являє собою рідину з маслянистою текстурою без осаду і додаткових домішок, її колір коливається від жовтуватого до злегка коричневого. Іноді в речовині спостерігається опалесценція.


  Щільність Хлорпарафіни становить від 1 185 до 1235 кг / м³, кількість хлору в складі речовини коливається від 45 до 49%. Хлорпарафіни ХП-470 купити варто для його розчинення в оліях, кетонах, ефірах і органічних розчинниках. Поєднання даної речовини можливо з поліефірними та алкідними смолами різних типів, а також каучуком.


  Хлорпарафіни ХП-470 є малотоксичних речовиною, воно важко піддається загоряння. Не має згубного впливу на самопочуття і здоров'я людини. Однак, хлорпарафін є вибухобезпечної хімічної субстанцією. При роботі з цією речовиною рекомендується використовувати засоби додаткового захисту слизової оболонки очей і епідермісу щоб уникнути їх можливого роздратування. Це пов'язано з тим, що в процесі його обробки при температурі середовища, яка перевищує 200 ° С, виділяється хлористий водень.


  Х лорпарафін ХП -470 < i>: застосування на промислових підприємствах


  хлорпарафіни необхідний для :


  виробництва паст ПВХ, пластизолів і ГТВ;


  Згідно з нормами законодавства про основні правила перевезення хімічних речовин, його необхідно транспортувати в критих варіантах залізничного та автомобільного транспорту з можливістю додаткового обігріву в холодну пору року. Зберігання Хлорпарафіни офіційно дозволено в критих або відкритих майданчиках, складах в герметично закритій тарі.


  Зберігати в тарі хлорпарафін виробники рекомендують не більше 1 року.


  Сертифікат якості


  Продукт: хлорпарафіни ХП-470


  Виробництво: Індія


  Партія: СР / Е / 17/153


  Норми і показники:


  <

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре