Меню
Your Cart

  Пропіленгліколь для опалювання купити 2905320000

  Пропіленгліколь для опалювання купити
  Пропіленгліколь для опалювання купити
  Пропіленгліколь для опалювання купити
  Пропіленгліколь для опалювання купити
  Пропіленгліколь для опалювання купити
  Пропіленгліколь для опалювання купити
  Пропіленгліколь для опалювання купити
  Пропіленгліколь для опалювання купити
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Пропіленгліколь для опалювання купити Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339864
  • ТН ВЭД: 2905320000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1786
  • Статус: предоплата
  60 переглядів
   
   
   
   
   

  Пропіленгліколь - це прозоре і в'язке речовина, яке має щільність вище, ніж у води (щільність речовини 1,03 г / л при стандартній температурі 20 ° С). Його особливість також полягає в тому, що застигає пропіленгліколь при температурі -60 ° C, а кипить - при 187,4 ° C. Водний розчин цієї речовини (60%) застигає при ще більш низькій температурі - 70 ° С.


  Видобувають пропіленгліколь з продуктів нафти, за допомогою спеціальних операцій, таких як сублімація, очищення та апробація. Крім цього, має пропіленгліколь властивості , завдяки яким він особливо цінний: наприклад, можливість розчиняти одночасно компоненти з гідрофобними і гідрофільними властивостями, внаслідок чого можна змішати речовини, які при звичайних умовах не змішуються між собою.


  У яких сферах діяльності використовується пропіленгліколь?


  Дана речовина абсолютно нешкідливо, тому дозволено до застосування в більшості сфер діяльності людини:  • у сфері краси


  Знайшов застосування пропіленгліколь в косметиці , де він використовується при виготовленні різних шампунів, гелів для душу, помад для губ, гелів для гоління, кремів і спреїв для захисту від сонця і інших засобів (практично всі вони мають консистенцію крему). Використовується речовина також для розчинення запашних речовин, тому у великій кількості він знайшов застосування в парфумерній промисловості. Завдяки даної речовини в косметичній сфері вдалося створити продукти, які мають стабільні властивості і консистенцію.


  В галузі надання послуг манікюру і педикюру пропіленгліколь використовується в складі спеціальних засобів для поліпшення стану нігтів - вони допомагають накопичувати і утримувати вологу на поверхні нігтьової пластини.  • У фармацевтичній сфері


  Знайшов пропіленгліколь застосування і в сфері медицини, а точніше в сфері виготовлення ліків і лікарських препаратів. В першу чергу, в даній сфері він використовується в якості речовини з гігроскопічними властивостями і як розчинник для різних рідин, мазей, кремів, ін'єкційних розчинів. Також пропіленгліколь входить до складу ліків протизапальної та бактерицидного характеру: наприклад, препаратів для лікування порожнини рота. Складно обійтися без пропиленгликоля і в загоюють засобах для ран, подряпин і опіків. Використовується він також в препаратах для усунення набряків.  • У харчовій промисловості


  У харчовій промисловості пропіленгліколь застосовується в багатьох напрямках. Головним чином, як харчова добавка Е1520, яка часто використовується у виробництві безалкогольних напоїв і сиропів. Крім того, завдяки властивостям пом'якшення, влагоудержіванія і у вигляді диспергуючого агента пропіленгліколь додається під час виробництва печива, цукерок, рулетів з бісквіту і в інші кондитерські вироби. Також він незамінний для заморозки ягід, фруктів, овочів і м'яса (для морожених продуктів і напівфабрикатів).


  Складно обійтися без пропиленгликоля і при виготовленні природних приправ, спецій, какао, розчинної кави. Застосовується речовина і у вигляді розчинника для харчових ароматизаторів, барвників і ефірних масел.


  Чи вплинуло на використання добавки Е1520 в харчовій промисловості і її повна нешкідливість для людини. При вдиханні або прийомі всередину вона не викликає ніяких наслідків або отруєнь, а в разі потрапляння на шкіру людини не викликає почервоніння або подразнення. Крім того, вона повністю виводиться з організму і не має здатність накопичуватися.  • У тваринництві


  Пропіленгліколь досить часто застосовується в якості харчової добавки для тварин (особливо великої рогатої худоби), яка додається в корм. Вона значно впливає на стан і істотне поліпшення якості корму, його зовнішнього вигляду і консистенції, а також уповільнює процес його загнивання.


  Крім того, корисні для тварин добавки також створюють на основі пропіленгліколю. Переважно, такі добавки виконують ряд функцій:


  - заповнюють енергетичний запас;


  - призводять до збільшення кількості молока у корів;


  - запобігають виникненню і розвиток кетозу;


  - зменшують кількість необхідного корму;


  - підвищують жирність молока у корів.


  Дана речовина також безпечно для тварин.


  Також пропіленгліколь активно використовується в ветеринарії: в мазі, рідких препаратах і заспокійливих засобах. Особливо цінним речовина є завдяки своїм властивостям, серед яких: консервуючі, стерилізують, бактерицидні, стабілізуючі і можливість використання в якості розчинника.  • У інших сферах промисловості


  Пропіленгліколь застосовується практично у всіх сферах промисловості.


  наприклад, у виробництві сигарет він використовується в якості пластифікатора для обертання сигар, а також сигарет, жувального та нюхального тютюну. Рідина, якою заправляють електронні сигарети, також має високий відсоток вмісту пропиленгликоля.


  У більшості сфер цю хімічну речовину використовується в якості хладо- або теплоносія, який використовується в холодильному і тепловому обладнанні. Пропіленгліколь знайшов застосування в системах опалення, вентиляції, кондиціонування як виробничих, так і житлових приміщень.


  Що стосується останнього, то безперечною перевагою використання саме пропиленгликоля є те, що він замерзає тільки при дуже низьких температурах , яких не буває в побутових умовах. Таким чином, на відміну від води, пропіленгліколь технічний

  Вимоги безпеки під час зберігання і використання


  Якщо пропіленгліколь купити чистий, то слід особливо уважно ставиться до техніки безпеки, так як дана речовина досить легко запалюється. Точка спалаху чистого пропиленгликоля коливається від 101 до 107 ° C, а самозаймання відбувається при 421 ° C. При загорянні речовини його слід гасити пінним, порошковим або газовим вогнегасником.


  Характеристики
  Вага215
  Вигляд рідиниКонцентрат
  Вигляд розчинникатеплоносії для систем опалювання пропиленгликоль
  КолірБезцветний
  тарабочки і каністри
  температура замерзання-60

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре