Меню
Your Cart

  Етилгліколь 2905310000

  Етилгліколь
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Етилгліколь Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339873
  • ТН ВЭД: 2905310000
  • Країна виробник: Польша
  • Артикул: 1777
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  299 переглядів
   
   
   
   
   

  етиленгліколь


  Одним з найбільш часто використовуваних в промисловості речовин є етиленгліколь - це найпростіший багатоатомний спирт. Завдяки своїй відмінній розчинності в спиртової і водному середовищі його часто вибирають для використання на промислових виробництвах.


  етиленгліколь: фізичні властивості і хімічні особливості


  Хімічна формула даної речовини - C2H6O2, воно має вигляд прозорої, злегка маслянистої рідини і злегка солодкуватий смак. етиленгліколь, запах якого зовсім відсутня, відрізняється деякою мірою токсичності, синтезується даний спирт в результаті реакції гідратації етиленоксиду з обов'язковою наявністю 0,1-0,5% розчину сірчаної та фосфорної кислоти. Вихід даного речовини становить приблизно 90%.


  Основні фізичні показники речовини:


  його молярна маса становить 62,068 г / моль;


  щільність етиленгліколю дорівнює 1,113 г / см³;


  воно закипає при 197,3 ° C, а його температура спалаху дорівнює 111 ° C.


  Що стосується здатності речовини до розчинення, то етиленгліколь добре розчиняється в спиртової і водному середовищі, а також в кетонах. Е тіленгліколь не вступає в реакцію з речовиною тріхлорметан, а в етоксіетане, метилбензол і бензолі етиленгліколь розчиняється погано.


  Важливо пам'ятати про високий рівні токсичності речовини, воно має серйозний ризик для здоров'я людини - при невмілому використанні етиленгліколю можливий летальний результат.


  етиленгліколь: застосування в промисловості


  Люди, які професійно займаються виготовленням, обслуговуванням або ремонтом техніки, не з чуток знають про корисні властивості етиленгліколю. Дана речовина володіє унікальними хімічними характеристиками, а також доступною ціною - найчастіше його застосовують в процесі виготовлення гальмівних рідин, антифризів, теплоносіїв, а також в якості однієї з частин систем охолодження комп'ютерної техніки.


  Для виготовлення кондиционирующих і опалювальних систем також рекомендується етиленгліколь купити - він запобігає можливість замерзання водних розчинів, а також здатний підтримувати низьку температуру в приміщеннях, які цього вимагають.


  Промислові виробництва масово використовують головну характеристику етиленгліколю - схильність знижувати температуру замерзання будь-яких видів рідин. Саме тому його закуповують представники підприємств текстильної, хімічної, парфумерної, шкіряної, тютюнової, автомобільної, фармацевтичної, авіаційної та нафтогазової галузей. Але вищевказаним переліком не вичерпується питання про застосування людиною етиленгліколю. Зокрема, він виступає в якості надійного кріопротектори - етиленгліколь, замерзання якого відбувається при температурі -12,9 ° C, може захистити живі організми від негативної дії заморожування.


  Друкарська та металургійна галузі вітчизняної промисловості також потребують застосування етиленгліколю - це ефективне очищає і розчиняє засіб, призначений для обробки різних металевих деталей і шкіри. Ефіри цієї речовини запобігають появи на цьому матеріалі плям в процесі фарбування.


  Дивно, що, незважаючи на токсичність, знайшлося етиленгліколь застосування і в харчовій промисловості. Його використовують в якості доступного за ціною сировини для харчових теплоносіїв. Єдиний вагомий нюанс - етиленгліколь дозволяється вводити лише в системи закритого типу, все через його надплинності і змісту токсичних речовин, шкідливих для здоров'я людини.


  етиленгліколь в медицині і його вплив на людський організм


  Для людського організму це хімічна речовина має досить серйозний ризик. Вся справа в тому, що необережне поводження з антифризами, виготовленими на основі гліколю, загрожує сильним отруєнням. Критичною для людини є доза у всього 50-100 г етиленгліколю.


  Спочатку при попаданні речовини в шлунково-кишковий тракт людина відчуває симптоми алкогольного сп'яніння, а потім його самопочуття сильно погіршується. Якщо людині вчасно не надати кваліфіковану медичну допомогу, можливий летальний результат. Долікарська допомога полягає в промиванні шлунка водою або концентрованим розчином харчової соди.


  Навіть після лікування від отруєння етиленгліколем не виключено прояв важких мутагенних наслідки для здоров'я людини, тому важливо пам'ятати про правила роботи з антифризами - після кожного їх використання варто ретельно вимити руки з милом, щоб запобігти їх потрапляння в організм.


  Небезпека для здоров'я людини становить не лише потрапляння етиленгліколю всередину, але і вдихання його парів. Саме тому за змістом цієї хімічної речовини в повітрі потрібно ретельно стежити. В іншому випадку, у людини проявляються такі симптоми отруєння як різь в очах, сильний кашель, галюцинації і втрата свідомості.


  Речовина негативно впливає на органи сечовивідної системи. етиленгліколь взаємодіє зі лугами, в результаті цього в нирках утворюються солі, які шкодять тканинам органу. Крім того, він погіршує роботу нервової системи.


  Способи транспортування і зберігання етиленгліколю


  Особливість транспортування і зберігання цієї хімічної речовини полягає в обліку його токсичності. Його накопичення в повітряних масах небезпечно на увазі його самовоспламеняемости при температурі 120 ° C. Саме тому етиленгліколь слід перевозити в бочках і металевих цистернах суворо вертикально. Горловини бочок необхідно загерметизувати спеціальними прокладками і запломбувати.


  Перевезення тари, наповненої етиленгліколь, дозволена будь-якими видами транспорту виключно критого типу. Цистерни повинні бути обладнані системою верхнього зливу, а також бути виготовленими з матеріалу, що володіє стійкістю до дії етиленгліколю.


  Зберігати дана речовина необхідно в критих складських приміщеннях, які не опалюються, так як етиленгліколь здатний до самозаймання. Також вони повинні бути обладнані вентиляцією припливно-витяжної типу, а всередині складів необхідно розмістити кошти для гасіння пожеж у вигляді інертних газів, піни і тонкорозпиленою води.


  На етиленгліколь рідина ціна в нашому інтернет-магазині відповідає якості. Ми пропонуємо вигідні умови доставки та надійне транспортування речовини в потрібну вам точку!


  Фасовка Од. вим.
  220 кг

  Характеристики
  Вага220 г
  Вигляд рідиниКонцентрат
  КолірБезцветний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре