Меню
Your Cart

  Оксиетілідендіфосфоновая кислота HEDP (Cublen) ОЕДФК, 98% порошок 2931909090

  Оксиетілідендіфосфоновая кислота HEDP (Cublen) ОЕДФК, 98% порошок
  Оксиетілідендіфосфоновая кислота HEDP (Cublen) ОЕДФК, 98% порошок
  Оксиетілідендіфосфоновая кислота HEDP (Cublen) ОЕДФК, 98% порошок
  Оксиетілідендіфосфоновая кислота HEDP (Cublen) ОЕДФК, 98% порошок
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Оксиетілідендіфосфоновая кислота HEDP (Cublen) ОЕДФК, 98% порошок Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206339896
  • ТН ВЭД: 2931909090
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1754
  • Статус: предоплата
  99 переглядів
   
   
   
   
   
  незамінний компонент на підприємствах аграрного і нафтохімічного комплексу


  Оксіетілендіфосфоновая кислота, або ОЕДФ - це чотирьохосновним кислота, яка відома як відмінний інгібітор корозії і комплексоутворювач. Вона володіє хімічними властивостями як основи, так і кислоти, тому даної речовини знайшлося застосування в різних галузях промисловості.


  Про ксіетілідендіфосфоновая кислота : властивості і основні характеристики


  Ця речовина має вигляд кристалів, воно схильне утворювати стабільні комплекси з іонами цинку, міді і заліза. Крім того, дана кислота розчиняється в етиловому спирті, метанолі, воді, лугах і кислотах. Чи не схильна вона до розчинення в алкілгалогеніду, вуглеводнях і ацетоні.


  Оксиетилідендіфосфонова кислота, ціна якої вас приємно здивує, є вибухо- і пожежної, рівень її кумулятивности низький. Ця речовина відноситься до класу небезпеки, воно відрізняється тератогенним і ембріотропної впливом на людський організм. Попадання цих частинок на шкіру і слизову оболонку очей викликає стійке роздратування, також не виключено загальне отруєння організму на тлі постійного впливу з речовиною. Воно проявляється у вигляді слабкої реакції людини на зовнішні подразники, а також різкого зниження його рухової активності.


  Перш, ніж купити ОЕДФ , запам'ятайте, що при роботі з оксіетілідендіфосфоновой кислотою рекомендується використовувати спеціальне взуття та одяг, шкіру і очі потрібно захищати гумовими рукавичками та спеціальними окулярами. Щоб уникнути потрапляння речовини всередину, варто використовувати респіратор для захисту слизової дихальних шляхів.


  Для транспортування даної речовини можна вибрати будь-який тип транспорту, а от зберігати її рекомендується в критих складах з мінімальним рівнем вологості.


  Оксиетилідендіфосфонова кислота: застосування в промисловості


  Найчастіше дана речовина використовують для:


  комплексоутворення на підприємствах текстильної та хімічної промисловості;


  заміни трилону Б в процесі виробництва кольорового паперу або під час проявки фотоплівки.


  ОЕДФ в сільському господарстві


  На підприємствах аграрного комплексу це хімічна речовина часто застосовується для регулювання росту врожаю зернобобових і зернових. У широких колах він відомий як засіб, що дозволяє швидше впоратися з ушкодженнями та захворюваннями рослин - Оксиетилідендіфосфонова кислоту купити варто для боротьби з хвороботворними вірусами і бактеріями.


  Також цю кислоту використовують для виготовлення хелатних добрив - вони дозволяють звернути життєво важливі для рослин мікроелементи в доступну для їх засвоєння форму.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре