Меню
Your Cart

  Селітра харчова для засолки м'яса та копчення 3102501000

  Селітра харчова для засолки м'яса та копчення
  Селітра харчова для засолки м'яса та копчення
  Селітра харчова для засолки м'яса та копчення
  Селітра харчова для засолки м'яса та копчення
  Селітра харчова для засолки м'яса та копчення
  Селітра харчова для засолки м'яса та копчення
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Селітра харчова для засолки м'яса та копчення Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206340849
  • ТН ВЭД: 3102501000
  • Країна виробник: Германия
  • Артикул: 1691
  • Статус: предоплата
  • Бренд: BASF
  163 переглядів
   
   
   
   
     Натрієва селітра являє собою кристалічна тверда речовина білого кольору, іноді з сіруватим або жовтуватим відтінком, гірко-солоне на смак. У воді добре розчинна (легше калійної селітри). Сильний окислювач.


  В природі зустрічається у вигляді мінералу чилійської селітри (нітронатріт). Сира селітра - червона брудна маса, яка для отримання чистого продукту піддається перекристалізації. Чистий селітра утворює безбарвні блискучі ромбоедріческіе кристали, дуже гігроскопічна.

  Щільність 2,257 г / см³. Температура плавлення - 308 ° C, температура кипіння (розкладається) - 380 ° C.  Хімічна формула: NaNO3


  Виходить з природних покладів вилуговуванням гарячою водою і кристалізацією; абсорбцією розчином соди окислів азоту; обмінним розкладанням кальцієвої або аміачної селітри з сульфатом, хлоридом або карбонатом натрію. Останнім часом готують синтетичним шляхом з азоту повітря або з синтетичного аміаку.


  Нітрат натрію, Натрій азотнокислий Застосування натрієвої селітри (натрію азотнокислого, нітрату натрію ).


  Сільське господарство.

  Селітра натрієва - азотне добриво , що містить 16% азоту в нітратній формі. Застосовується на всіх типах грунтів під картоплю, їдальню і цукровий буряк, овочеві культури, плодово-ягідні та декоративні насадження. Натрієва селітра - фізіологічно лужне добриво, яке злегка подщелачивает грунт, тому найбільш ефективно діє на кислих грунтах в поєднанні з водорозчинними формами фосфорних і калійних добрив.

  Натрієву селітру застосовують при основному внесенні ранньою весною при рядковому припосівного внесення під цукрові, кормову і столовий буряк і в підгодівлі - протягом вегетаційного періоду.  Обмеження: забороняється змішувати натрієву селітру з суперфосфатом. Також краще утриматися від використання натрієвої селітри на солонцях, оскільки це погіршує грунту, і так надмірно насичені натрієм.  Характеристики
  Упаковка25 кг мішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре