Меню
Your Cart

  Сірка мелена 2503001000

  Сірка мелена
  Сірка мелена
  Сірка мелена
  Сірка мелена
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сірка мелена Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206340857
  • ТН ВЭД: 2503001000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1683
  • Статус: предоплата
  64 переглядів
   
   
   
   
   


  Сірка мелена кормова


  Кормова мелена сірка - це один з активних компонентів кормових і лікувальних сумішей, які використовуються в сільському господарстві, а також на підприємствах хімічної, фармацевтичної і харчової промисловості. Розглянемо детальніше особливості речовини і причини його високого рівня затребуваності.


  Сірка мелена: склад і основні властивості


  Сірка - це класичне неметалевої кристалічна хімічна речовина. Зовні воно виглядає як тверда маса жовтого кольору - іноді відтінок змінюється на зеленуватий або сіруватий. Вона не розчиняється у воді - для цієї мети підходять виключно розчинники органічного типу (скипидар, дисульфід вуглецю). Відмінно піддаються розчиненню тільки солі сірчаної кислоти. У природі сірка присутня у великій кількості в чистому вигляді, також її досить представлено у вигляді сульфідів важких металів.


  Сірку мелену купити в Україні просто, так як основними джерелами надходження цієї речовини на ринок є підприємства газодобувної промисловості. Сірка для них є побічним продуктом діяльності. Після первинної обробки вона має форму грудок, і лише потім вони розмелюють в мікронізатора для додання сере меленої текстури. Помел сірки може бути високодисперсним або низькодисперсні.


  Що стосується основних властивостей сірки, то:


  ● Вона відрізняється здатністю формувати стійкі атомні цикли і ланцюжки. Саме в цьому і полягає її головна відмінність від кисню.


  ● Її щільність дорівнює 2,070 г / см³.


  ● Температура плавлення сірки дорівнює 112,85 ° С, вона супроводжується збільшенням початкового об'єму речовини на 15%.


  ● Її температура кипіння - 444,67 ° С.


  ● При досягненні речовиною температури в 160 ° C в'язкість сірки посилюється, а її колір змінюється з жовтого на темно-коричневий.


  ● Молярний об'єм сірки становить 15,5 см³ / моль.


  ● Сірка - найпростіший приклад Електрети, вона здатна здобувати сильний негативний заряд в процесі активного тертя.


  В результаті знаходження на свіжому повітрі сірка починає горіти з виділенням сірчистого ангідриду з інтенсивним неприємним ароматом. При нагріванні ця речовина активно вступає в реакцію взаємодії з воднем, фосфором, кремнієм, вуглецем і різними металами. При кімнатній температурі взаємодія сірки можливе лише з фтором.


  Сірка мелена: застосування в промисловості


  Ця хімічна речовина отримують як природним, так і штучним шляхом. Застосування їй знайшлося в таких галузях, як:


  1. Хімія - тут сірка переважно використовується для виробництва різних видів кислот, особливою популярністю користується сірчана. Кислоти, одержувані в результаті, застосовуються для виробництва свинцевих акумуляторів, а також для очищення нафтопродуктів від різних домішок органічного походження і зняття окалини. Крім того, без використання сірки не обійтися при виготовленні барвників, волокон, пороху.


  2. Фармацевтична промисловість - сірка, що пройшла процедуру очищення від сторонніх домішок, відрізняється унікальним рівнем впливу на людський організм. Медикаментозні препарати, що містять сірку, допомагають при різних захворюваннях, виводять з організму людини шлаки і токсини, а також формують природний захисний бар'єр від впливу патогенних вірусів і мікроорганізмів. Сірку мелену купити і використовувати можна для виготовлення ліків від грибка, стоматиту, тонзиліту, екзем, опіків і гнійників, гострого і хронічного запалення сечового міхура. Якщо у людини спостерігаються проблеми з роботою серцево-судинної системи і суглобів, це явна ознака дефіциту сірки в організмі.


  3. Виробництво гуми - сірка покращує процес її виготовлення з каучуку. Для цього ці 2 компонента поєднують між собою і поступово нагрівають до потрібної температури для проведення вулканізації. Саме такий компонент, як сірка надає гумі необхідну гнучкість і пружність. Чим більше сірки, тим жорсткішою вона вийде, чим менше - тим гума буде м'якше і податливі.


  4. Харчова промисловість - сірка тут виступає в ролі проміжної ланки в процесі отримання такого популярного виду консерванту, як сірчистий ангідрид. Сірчистий ангідрид - це інтенсивний підсилювач смаку і фарбувальний агент, дозволений до вживання на підприємствах харчової промисловості. Сірку мелену виробники застосовують у виготовленні пива, вина, сухофруктів, соків, в процесі переробки м'яса та заготівлі овочів, фруктів.


  Також сірку активно задіюють в таких галузях, як кольорова металургія, виробництво текстилю, видобутку корисних копалин і нафтопереробці, будівництві (для виготовлення сірчаного пінопласту, серобетона, нових типів асфальтних покриттів), виготовленні фарб для поліграфії та синтетичних волокон.


  Як використовується сірка мелена для тварин?


  Цей компонент дуже багато значить для розвитку сільського господарства. Коли сірка перебуває в організмі тварини в пов'язаному вигляді в достатній кількості, вона сприяє збагаченню вовни і клітин тканин цистином. Стан вовни і підшерстя значно поліпшується, що дозволяє знизити витрати енергії тварини на терморегуляцію і зменшити витрату корму для його прожитку до 15% влітку і до 12% взимку.


  Сірка мелена, ціна на яку у нас максимально доступна як для оптових, так і для роздрібних покупців, прискорює розвиток тканин копит, активізує у коней процеси травлення і обміну речовин. Достатня кількість сірки в раціоні тварин дозволяє збільшити кількість молока у них в лактаційний період на 15%, воно стає більш жирним і поживним.


  Крім користі для тварин, застосування сірки ще й приносить користь фермерам, адже саме діоксид сірки захищає корми від передчасного окислення і розвитку бактеріальної псування. а також ембріотоксичність і сенсибілізацією. Вона абсолютно безпечна для тварин - більш того, вона усуває шкідливий вплив на їх здоров'я важких металів.


  Користь застосування сірки в сільському господарстві


  Купити сірку кормову в Україні можна не тільки для тварин, але і для рослин. Це незамінний компонент для розвитку сільського господарства. У зв'язку з тим, що запас сірки виводиться з грунту разом з урожаєм, важливо вчасно поповнювати її запаси шляхом поверхневого внесення речовини в грунт.


  Концентрація сірки підбирається індивідуально, залежно від потреб сільськогосподарських культур, які вирощуються на певній ділянці. Обережно її вносити потрібно в грунт, яка багата органікою - тут потреба в сірці не така висока, як на бідних ґрунтах, адже в гумусі і залишках рослин міститься достатня кількість сірки.


  Сірка бере активну участь у відновних і енергетичних процесах, вона сприяє зміцненню і активному росту тканин молодих рослин. Регулює кількість хлорофілу, тим самим покращуючи процеси фотосинтезу. Концентрація сірки в межах норми допомагає запобігти появі на листках рослин хлоротіческіх плям.


  Використання сірчаного добрива дозволяє підвищити рівень вмісту в зерні глютену і білка. Отже, знижується ймовірність вилягання зернових, а також підвищується врожайність і поліпшуються хлібопекарські показники зернової сировини.


  Збалансоване кількість сірки в грунті дозволяє підвищити обсяг цукру в буряках, крохмалю в картоплі, а також зменшити рівень вмісту нітратів в овочевих культурах.


  Чим же ще корисна сірка для сільського господарства? Вона підвищує врожайність культур завдяки інтенсивному харчуванню рослин азотом. Бореться з поширенням кліщів і тлі. Особливо корисна сірка для вирощування фруктових чагарників і дерев, а також винограду і лохини.


  Придбати сірку за доступною ціною ви можете на сайті нашої компанії - ми пропонуємо оперативну доставку товару і вигідні умови для співпраці.  Чим же ще корисна сірка для сільського господарства? Вона підвищує врожайність культур завдяки інтенсивному харчуванню рослин азотом. Бореться з поширенням кліщів і тлі. Особливо корисна сірка для вирощування фруктових чагарників і дерев, а також винограду і лохини.


  Придбати сірку за доступною ціною ви можете на сайті нашої компанії - ми пропонуємо оперативну доставку товару і вигідні умови для співпраці.  Чим же ще корисна сірка для сільського господарства? Вона підвищує врожайність культур завдяки інтенсивному харчуванню рослин азотом. Бореться з поширенням кліщів і тлі. Особливо корисна сірка для вирощування фруктових чагарників і дерев, а також винограду і лохини.


  Придбати сірку за доступною ціною ви можете на сайті нашої компанії - ми пропонуємо оперативну доставку товару і вигідні умови для співпраці.  Характеристики
  Вигляд добриваСірка мелена
  виробникВласне виробництво
  Концентрована форма добриваTrue
  Препаратівная формаПорошок
  Тип комплексного добриваОрганічне

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре