Меню
Your Cart

  Дезефект 5 літрів перевірений засіб дезинфекції 291800000

  Дезефект 5 літрів перевірений засіб дезинфекції
  Дезефект 5 літрів перевірений засіб дезинфекції
  Дезефект 5 літрів перевірений засіб дезинфекції
  Дезефект 5 літрів перевірений засіб дезинфекції
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Дезефект 5 літрів перевірений засіб дезинфекції Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: канистра
  • SKU: 1206340920
  • ТН ВЭД: 291800000
  • Країна виробник: Эстония
  • Артикул: 1621
  • Статус: предоплата
  404 переглядів

  Доступні опції

   
   
   
   
   

  "Дезефект" 5 літрів перевірений засіб дезінфекції


  Медицина


  Дезінфекція, дезінфекція + ПСО ВМП (суміщені в одному етапі ), в т.ч. ендоскопів; ДВУ ендоскопів; дезінфекція виробів медпризначення, кувезів, посуду, предметів догляду за хворими, поверхонь приміщення, апаратури, транспорту, білизни, відпрацьованого перев'язувального матеріалу і одноразових виробів медичного призначення, санітарно-технічного обладнання та ін.


  Харчова промисловість


  М'ясо-, птахо, рибо-, молокопереробна, хлібопекарська і кондитерська, сироробна, олійно-жирова, теплиці, вирощування грибів, пивобезалкогольна, виноробна, лікеро-горілчана, консервна, виробництво морозива, дитячого харчування, напівфабрикатів, холодокомбінати.


  Об'єкти обробки


  Мийка і дезинфекція технологічного обладнання (трубопроводи, шпріцовочном автомати, дзиги, куттери, котлетна, пельменні автомати), обробного обладнання, деталей знімного обладнання, резервуарів, арматури, інвентарю, транспортерів, столів, тари, посуду, ванн, транспортних засобів, поверхонь приміщень, холодильних камер, тунелів; технологічних засобів (вантажні візки, підйомники, транспортери, конвеєри, ваги), сантехнічного обладнання і т.д. Волога дезінфекція огороджувальних конструкцій і поверхонь овочевих і квіткових теплиць (підлога, стіни, скління і т.д.), стелажів, тари, горщиків, касет, підстильної плівки, робочого інструменту (ножів, секаторів), інженерних комунікацій, спецодягу; створення дезінфекційних бар'єрів. Знищення плісняви, дріжджових грибків. Обробка харчових яєць.


  Індустрія краси, СПА, фітнес


  Дезінфекція поверхонь приміщень, меблів, інструментів, обладнання; дезінфекція + ПСО інструментів.


  Транспорт


  Ж / д (пасажирський), автомобільний, водний, повітряний, для перевезення харчових продуктів і сировини.


  Сфера обслуговування


  Готелі, санаторії, кінотеатри, ресторани, кафе, гіпермаркети, магазини, лазні, сауни, басейни, клінінг


  Об'єкти обробки


  Дезінфекція поверхонь приміщень, столового посуду, обідніх столів, інвентарю, тари, санітарно-технічного обладнання, прибирального інвентарю, місць загального користування і т.д.


  Дитячі дошкільні та навчальні заклади


  Об'єкти обробки


  Дезінфекція поверхонь приміщень, столового посуду, інвентарю, обідніх столів, санітарно-технічного обладнання тощо.


  1.1. Засіб «Дезефект» (ТУ У 25636704.010 - 98) - концентрована рідина зеленого кольору, добре змішується з водою. Представляет собою композіцію, яка містіть в якості діючіх Речовини комплекс двох четвертини амонієвіх Сполука - n-алкілдіметілбензіл-амоній хлорид (4,5%), n-алкілдіметілетілбензіл-амоній хлорид (4,5%) та інші компоненти. Засіб НЕ містіть альдегідів, фосфатів, активного хлору, кисня та других агресивних и екологічно небезпечний компонентів.


  Термін зберігання засоби - 5 років.


  1.2. Засіб «Дезефект» має антімікробну Активність у відношенні різноманітніх грамнегативних и грампозитивних мікроорганізмів (в тому числі бактерій групи кішкової палички, патогенного стафілококу, гнілісніх та вегетативних форм спороутворюючіх бактерій), збудніків респіраторніх та кишково вірусніх інфекційніх захворювань та пліснявіх грібів.


  Підвищення Температура робочих розчінів засоби до 50 ° С та вищє збільшує їх антімікробну Активність.


  Засіб має миючі Властивості, Які посілюються при підвіщенні температури робочих розчінів до 50 ° С або додаванні до них Соди кальцінованої. Ефективний відаляє білково-жирові забруднення, перешкоджає Утворення облогу на стінках мієчніх ван и відкладень на внутрішніх поверхнях каналізаційних труб. Легко змівається з оброблення поверхонь НЕ залішаючі слідів.


  Засіб має дезодоруючі Властивості, які не ушкоджує об'єкти Які обробляються, чи не має корозійної Дії, які не знебарвлює тканин, що не фіксує Органічні забруднення. Засіб несумісній з милом та аніоннімі поверхнево-активних Речовини.


  "Дезефект» не є пожежонебезпечних та вібухонебезпечною Речовини.


  1.3. За параметрами гострої токсічності засіб відносіться до IV класу небезпеки за ГОСТ 12.1.003-76 (малонебезпечні Речовини) при введені в шлунок и при інгаляційній Дії, НЕ спричиняє сенсібілізуючої Дії; засіб у виде концентрату має помірну місцево-подразнюючу дію. Чи не льотки, що не має різкого непріємного запаху, що не подразнює слізові оболонки очей та верхніх діхальніх Шляхів. Робочі розчини засоби при повторних аплікаціях віклікають сухість та шелушіння кожи. При зрошуванні с помощью гідропульту або Іншого технічного обладнання засіб у виде аерозолю подразнює слізові оболонки очей та діхальніх Шляхів.


  1.4. На підпріємствах хлібопекарської, кондітерської промісловості та в об'єктах фірмової роздрібної торгівлі засіб «Дезефект» вікорістовується:


  - для дезінфекції та санітарної ОБРОБКИ (поєднаніх процесів миття та дезінфекції) посуд, li> Дезінфекцію робочими Розчин Засоби "Дезефект" проводять

  способами протирання, зрошування, замочування, Занурення и Заповнення у відповідності з режимами, что вказані в Табліці №2. Використовують розчини кімнатної або підвіщеної температури (40-45 ° С).

 • Профілактична дезінфекція поверхонь приміщень, технологічного,

  холодильного та торговельного обладнання, посуд, тари, інвентарю, транспорту здійснюється после їх попередня миття и змівання залишків миючих засобів.

 • Поверхні у пріміщеннях (підлога, стіні, двері та ін.), поверхні столів

  для оздоблення тортів та тістечок, технологічного (в тому числі варочні котли, баки для зберігання сиропу, Чани, транспортери та ін.), холодильного та торговельного обладнання (ваги, прилавки, вітрини, холодильні камери та ін.), внутрішньоцехового

  транспорту протірають серветки, змоченімі у 0,4% розчіні засоби при

  Експозиції 30 хв або у 0,3% розчіні при Експозиції 40 хв. Норма витрати розчин -

  100 мл на 1 м 2 поверхні.


 • Обробка способом зрошування проводять с помощью гідропульту або Іншого обладнання, домагаючісь рівномірного та Рясного змочуваності, при нормі витрати розчин 250-300 мл на 1 м 2 поверхні. После Закінчення Експозиції Залишок РОбочий розчин відаляють з поверхні сухими серветки.


  Санітарно-технічне обладнання двократно протірають ганчір ' ям або чистять щіткою, змоченімі у 0,8% розчіні засоби "Дезефект" і залішають на 30 хвилин.


  Поверхні приміщень та санітарно-технічне обладнання после дезінфекції НЕ потребують ополіскування водою.


  3.4. Дезінфекція посуд, інвентарю (лотки, протвіні, лопатки для крему, ложки, черпаки та ін.), Деталі технологічного обладнання, внутрішньоцеховоі та зворотньої тари здійснюється, после їх попередня миття в розчіні миючих засоби, Шляхом Занурення в 0,1% розчин засоби " Дезефект "при температурі 40 -45 ° С на 15 хвилин. При цьом режімі розчин может буті використаних на протязі 1-2 робочих змін.


  Для поєднання процесів миття и дезінфекції, после механічного очищення и споліскування Гаряча водою, вказані вищє предмети міють в 0, 1% розчіні засоби "Дезефект", после чего залішають в цьом розчіні ще на 15 хвилин. При цьом режімі розчин может використовуват на протязі однієї Зміни. Если є необходимость, для Посилення міючої Дії до 0,1% розчин засоби "Дезефект" додаються кальціновану соду в кількості 2,5 г на 1 л розчин. Такий розчин может використовуват до двох робочих змін.


  При забрудненні та зніженні міючої здатності розчин необходимо замініті Ранее.


  3.5. Водомірні бачки, трубопроводи систем подачі Цукрове-сольового розчин, молочно-цукрового сиропу, яйцепродуктів та інше, после попередня миття, дезінфікують методом Заповнення 0,4% на 30 хвилин або 0,3% на 40 хвилин робочим розчин засоби, по возможности здійснюючі ціркуляцію розчин.


  3.6. Поверхні об'єктів, что ма ють контакт з харчовим продуктами и

  сировина, после Закінчення годині дезінфекції слід ретельно ПРОМІТЕЙ водою до відалення залишків розчин (до знікнення піні).


  3.7. Обробка яєць, Які Використовують в кондитерський ВИРОБНИЦТВІ,

  здійснюється согласно "Державний санітарних правил для підприємств (цехів), что віробляють кондитерські вироби з кремом", затверджених наказом МОЗ України від 28.08.91 р. № 262. При цьом, после замочування яйця обробляють у розчіні засоби "Дезефект" в концентрації 0,1% на протязі 10 хвилин, поєднуючі миття та дезінфекцію, после чого ополіскують у проточній воде.


  3.8 . Санітарна обробка автотранспорту для перевезення харчової сировини та готової продукції Обробка розчин засоби способом зрошування слід Проводити Із Захист ОРГАНІВ дихання універсальнімі респіраторамі типу РПГ-67 або РУ-60М з патроном марки В або іншім аналогічнім, а очей - герметичні окулярами.


  4.4. Засіб зберігають окремо від харчових продуктів и сировини, в місцях, недоступних для сторонніх осіб.  5. Заходи Першої допомоги
  1. При попаданні засоби на шкіру слід ПРОМІТЕЙ ее проточною водою.

  2. При попаданні засоби в очі та патенти добро ПРОМІТЕЙ їх водою на протязі 10-15 хвилин, после цього в очі слід ЗАКАПАТТЯ 1-2 Краплини 30% розчин сульфацилу натрію. При необхідності звернути до лікаря.

  3. При попаданні засоби в шлунок та патенти випити декілька стаканів води, потім Прийняти 10-20 таблеток актівованого вугілля. Блювоту НЕ віклікаті!

  4. При порушенні правил проведення робіт способом зрошування, могут

   вінікнуті ознака подразнення слізовіх оболонок верхніх діхальніх Шляхів и очей

   (дерть у горлі, кашель, задуха, сльозотеча та ін.). У цьом випадка потерпілого необходимо вівесті з приміщення на свіже Повітря, дати Йому прополоскаті рот водою и теплі Пітт (чай, молоко). При необхідності звернути до лікаря.


  6. Транспортування та зберігання  1. «Дезефект» зберігають в упаковці виробника в пріміщеннях, недоступних для загально Користування при температурі НЕ нижчих 10 ° С й Не вищє 50 ° С.

  2. «Дезефект» транспортують залізнічнім и автомобільнім транспортом по

   правилами перевезення відповідної категорії вантажів.


  Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..


  Характеристики
  виробникВласне виробництво
  Об'єм5000.0
  Сфера застосуванняАнтисептична обробка кожи|Гигиеническая дезинфекція рук і кожи|Обработка иньекционного поля|Хирургическая дезинфекція рук і шкіри
  ТипДезинфікуюче
  Тип засобуДезинфікуюча рідина
  Упаковка засобуКаністра

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре