Меню
Your Cart

  Перхлоретілен для хімчистки Чехія 2903230000

  Перхлоретілен для хімчистки Чехія
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Перхлоретілен для хімчистки Чехія Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206340960
  • ТН ВЭД: 2903230000
  • Країна виробник: Чехия
  • Артикул: 1580
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Spolchemie
  128 переглядів
   
   
   
   
   


  Перхлоретілен - найефективніший розчинник для хімчисток


  Одним з найбільш відомих і високоефективних розчинників на основі хлору - перхлоретілен. Завдяки негорючості ця речовина популярно в вітчизняних хімчистках. На перхлоретілен ціна виправдана тим, що розчинник має відмінну чистить здатністю, ефективно розкладає важко виводяться типи забруднень на одязі.


  Перхлоретілен: хімічні властивості


  Перхлоретілен - це безбарвна рідина з дуже сильним і різким запахом. Вона абсолютно прозора, без наявності будь-яких домішок і сторонніх часток. Перхлоретілен здатний розчинити практично всі види речовин органічного походження, які можуть зустрічатися на одязі - він легко впорається з воском, маслами, жирами.


  Висока щільність речовини пояснює його поліпшений очищуючий ефект. Дрібні частинки рідини забезпечують посилене і більш глибоке механічний вплив на тканину, тим самим видаляючи з її поверхні плями. Більш того, перхлоретілен не руйнує структуру тканини, не пошкоджує її обробку і не вимиває колір - після хімчистки речі завжди виглядають як нові.


  Завдяки високому рівню летючості речовина добре виполіскується і вивітрюється з тканини. Після його використання на одязі не залишається неприємного запаху. Даний засіб підходить для будь-яких машин, p> забезпечення регенеруючих процесів по катализаторам;


  переробки дерева та інших видів матеріалів натурального походження;


  знежирення металевих деталей на підприємствах приладо- і машинобудування;


  обробки друкованих фотополімерних плат за допомогою технічних методів;


  виготовлення голок для одноразових шприців;


  обробки текстилю;


  виробництва барвників.  Одним з найпопулярніших застосувань перхлоретілена є суха хімчистка. В процесі очищення сильно забрудненого одягу в мийних машинах вимагає особливої ​​підготовки. Справа в тому, що в процесі прання бруд з'єднується з розчинником і перешкоджає його нормальному проходженню через внутрішню систему фільтрації. Тому в цьому випадку необхідно застосовувати перхлоретілен для хімчистки лише в пристроях з двоетапної дистиляцією, але без наявності фільтра. Тільки вони забезпечують автоматичний контроль над насиченням розчинника маслами, жирами і проводять додаткове очищення при перевищенні його рівня.


  Чистка з перхлоретиленом в мийних машинах без наявності в його складі стабілізатора загрожує розпадом речовини під впливом високої вологості і температури. В результаті цієї реакції може пошкодитися цілісність тканин, а на металевих частинах машини з'явиться корозія.


  У використання перхлоретілена є ряд переваг - він не настільки агресивно впливає на текстиль, як метилен-хлорид, і не руйнує озоновий шар, як це робить трихлоретан. Також його застосовують як проміжний з'єднання в синтезі фторованих вуглеводнів і для виробництва лікарських препаратів від глистів для тварин.


  Основні постачальники перхлоретілена


  За останні 3 роки середня потреба вітчизняного ринку в перхлоретілене становить від 4500 до 5000 тонн за рік. Велика частка потреби в таку хімічну речовину покривається за рахунок іноземних підприємств - Dow Chemical з Німеччини, SPOLCHEMIE з Чехії та SOLVAY з Франції.


  Вітчизняні хімічні підприємства не займаються створенням даної речовини з шламу, тому перхлоретілен купити в Україні та Росії можна тільки від зарубіжних компаній. Найбільшим постачальником перхлоретілена вважається виробник Dow Chemical, трохи більше 1% ринку займає продукція німецької компанії Richard Geiss і японської ASAXI GLASS.


  Лише за останні кілька років європейського виробника з ринку Росії потіснили китайські компанії, серед них:


  Dakang Fine Chemical Industrial Corporation з провінції Алашан. Дана компанія довгі роки займається виробництвом і експортом перхлоретілена.


  Honghe Fine Chemical Соrporation з провінції Сичуань. Вона була заснована на базі заводу, який раніше займався виробництвом продукції на основі хлору, в цьому і полягає суть спеціалізації її діяльності. Крім перхлоретілена, компанія також виготовляє хлороформ, метиленхлорид, хладони на основі фтору.


  Juhua Chemical Corporation з міста Нингбо. Основними видами виробленої на підприємстві продукції є смола ПВХ, трихлоретилен і винилиденхлоридом.


  Не завжди задовільна якість хлорсодержащей продукції з Китаю обумовлює несистемні поставки перхлоретілена в нашу країну.


  Перхлоретілен: виробники з країн Європи


  На території Європи також зосереджені кілька топових виробництв, серед них:


  SPOLCHEMIE - цей хімзавод був заснований в Чехії ще в XIX столітті, а виробництвом перхлоретілена він зайнявся в 70-х роках минулого століття. Завод виробляє невелику кількість високоякісного перхлоретілена, який відповідає всім стандартам безпеки. Для підприємства випуск даної речовини не є основним видом діяльності.


  SOLVAY - ця французька компанія займається випуском перхлоретілена ще з 30-х років XX століття. Її розчинник володіє всіма необхідними характеристиками і представлений на території нашої країни ще з 2007 року. Завдяки збалансованому складу і високій якості це перхлоретілен вважається одним з найбільш затребуваних в Росії.


  DOW - її інноваційна розробка розчинника для хімчистки стала найкращим засобом на думку 50% споживачів з Європи. Компанія DOW забезпечує споживачам відповідний рівень якості хлорованих розчинників, які є безпечними для людського здоров'я.


  Не менш інтенсивно розвивається виробництво цієї хімічної речовини в Індії, тим більше, що воно набагато краще за якістю, ніж аналогічна продукція з Китаю. Якщо вас цікавить перхлоретілен, закупівля якого безпосередньо залежить від виробника - то європейський товар коштує від 1,3 до 4 доларів за 1 кг, китайський набагато менше. Найбільш дорогий варіант надходить на вітчизняний ринок з Німеччини, але його вартість повністю відповідає якості.


  Стабілізація перхлоретілена


  Одним з найбільш важливих показників роботи перхлоретілена є його рівень водневого показника - рН. Виключно свіжий, чи не прострочений товар містить в складі достатню кількість стабілізатора.


  Тому стабілізація перхлоретілена є важливою технологічною операцією, яка дозволяє рівномірно розподілити розчинник по всьому об'єму речовини. Перед тим, як купити перхлоретілен в роздріб, пам'ятайте, що перевищення необхідної концентрації стабілізатора призводить до защелачиванию ПХЕ, а потім до його поступового розкладанню і появи неприємного запаху гнилі.


  Для стабілізації перхлоретілена необхідне використання спеціального обладнання. яке дозволяє ретельно перемішати речовина на потрібної швидкості і при певній температурі. В результаті цієї маніпуляції утворюється оптимально стабілізований перхлоретілен з рівнем рН 7.5 - 8.5.


  Перхлоретілен: характеристики токсичності


  Перхлоретілен є хімічною речовиною з потенційним ризиком канцерогенної дії на людину. Навіть короткочасне його вплив на організм провокує сильний головний біль, сонливість, запаморочення, подразнення слизової оболонки горла, очей і носа. Рівень токсичності перхлоретілена здатний викликати серйозної поразки і гноблення нервової системи і клітин головного мозку, а також нирок і печінки.


  Серед ряду інших похідних Хлоретилу дана речовина відрізняється найменшим рівнем токсичності. Гостре отруєння перхлоретиленом провокує:


  збій серцевого ритму;


  нудоту і блювоту;


  пронос;


  порушення роботи нервової системи;


  довгострокове порушення психіки з супроводжуючим його погіршенням пам'яті і здатності концентрувати увагу.


  Перхлоретілен, властивості якого практично в 3 рази перевищують подразнюючу і снодійну дію тетрахлорметана, також є гепатотоксичність. Його дія проявляється у вигляді цирозу і гепатиту. При попаданні на шкіру ця речовина викликає дерматоз, подразнення слизової, еритему і некроз.


  Для індивідуального захисту організму від впливу перхлоретілена рекомендується використовувати протигази марки А. Шкірні покриви слід захищати спецодягом і рукавичками, а очі маскою. Пам'ятайте, що це хімічна речовина має властивість потрапляти в організм через рот - його проковтування призводить до аспірації і хімічним запалення тканин легенів. Вдихання повітря, в якому міститься небезпечна концентрація перхлоретілена, провокує втрату координації рухів, гіпергідроз, слабкість, головний біль, нудоту.


  Перш, ніж перхлоретілен купити, пам'ятайте, що в робочих цехах, які його використовують, обов'язково потрібно встановити ефективну систему вентиляції з контролем над змістом шкідливих речовин в повітрі. Додатково варто застосовувати дезінфікуючу фільтрацію, яка забезпечує в вихід в атмосферу гранично допустимої норми шкідливих відходів.


  Перша допомога при отруєнні перхлоретиленом


  Якщо людина надихався парами цього хімічної речовини, його необхідно терміново доставити на свіже повітря, забезпечити спокій, тепло і велику кількість рідини для пиття. Одяг, на яку потрапили частинки перхлоретілена, варто ретельно промити з милом під проточною водою.


  Пам'ятайте, що надання першої медичної допомоги має належний ефект лише на ранній стадії інтоксикації, тому рекомендуємо якомога швидше звернутися до медиків для подальшої госпіталізації. Ця речовина вкрай довго виводиться з організму - воно визначається в крові через навіть 2 тижні після вдихання.


  Зберігання та транспортування


  Перхлоретілен для хімчисток при роздрібному продажі не рекомендується фасувати в скляну тару - допустима лише виготовлена ​​з металу або пластику. Для промислового зберігання перхлоретілена можна використовувати каністри або бочки. Їх перевезення дозволена будь-яким видом транспортних засобів, головне, щоб майданчик для навантаження товару герметично закривалася.


  Характеристики
  Гарантійний термін120
  Максимальне завантаження325
  Перхлоретілензасіб для хімчистки
  Тип засобуПерхлоретілен

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре