Menu
Ваша корзина

  Катіоніт 3914000000

  Катіоніт
  Катіоніт
  Катіоніт
  Катіоніт
  Катіоніт
  Катіоніт
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Катіоніт Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206340972
  • ТН ВЭД: 3914000000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1568
  • Статус: предоплата
  154 переглядів
   
   
   
   
   
  Так як катионит КУ-2-8 дуже часто застосовується в якості каталізатора і носія, варто ознайомитися з його основними показниками.


  Катіоніт КУ-2-8: характеристики субстанції


  Катіоніт КУ-2-8 - полімерне речовина, яке обмінює атоми водню на іони металів, що знаходяться в розчині.


  Дана речовина являє собою дрібні гранули у вигляді сфер, які розчиняються в воді і органічних розчинниках - їх колір варіюється від темно-коричневого до злегка жовтуватого. Органічну основу для цього виду катионита синтезують шляхом полімеризації, хімічної обробки або синтезу органічних одновимірних молекул.


  Катіоніт КУ-2-8, склад якого відрізняється високим рівнем стійкості до дії кислот і лугів, механічною міцністю, є осмотично стабільним і не отруйним. Речовина абсолютно вибухобезпечне в зв'язку зі своєю НЕ плавучість і стійкістю до дії температури більше 100 В° С. Також катионит не містить в складі радіоактивних елементів, які можуть нашкодити здоров'ю людини.


  Властивості катионита КУ-2-8 і основні сфери застосування


  Відразу уточнимо , що для більш ефективної роботи цієї речовини необхідно спеціально підготувати природні води і розчини до реакції взаємодії шляхом фільтрування, вапнування і коагуляції.


  Катіоніт КУ-2-8 виробник рекомендує використовувати для:


  пом'якшення води;


  деионизации і знесолення різних типів розчинів;


  Також цей катионит використовується на фармпідприємствах - він необхідний для очищення і розділення речовин, а також вилучення з них основних компонентів органічного та неорганічного типу.


  Щоб речовина по максимуму виконувало свої функції, необхідно знизити температуру розчину до 25-30 В° С, а також підтримувати в ньому обсяг механічних домішок, що не перевищує 6-8 мг на 1 л рідини.


  Процес пом'якшення і очищення води проходить наступним чином: вона пропускається через спеціальний фільтр, в якому міститься катионит. В процесі фільтрації між водою і його гранулами відбувається активна хімічна реакція. Катіоніти мають властивість регенерації, тому через деякий час процедура можна повторити.


  Завантажувати катионит рекомендується ручним способом або за допомогою гідротранспорту. Не рекомендується використовувати пневмотранспорт і вакуумний транспорт - вони призводять до пошкодження цілісності гранул.


  Рекомендації щодо поводження з речовиною


  Катіоніт КУ-2-8, виробництво якого має на увазі поставку клієнтам речовини набряклим у воді, вимагає його упаковки в мішки з вінілкожа або поліетилену. Також допускається упаковка речовини в поліетиленові бочки, фляги або бідони, які забезпечують належне зберігання ломбірующей продукції.


  Транспортування іонообмінних смол повинна відбуватися в критих засобах пересування. Якщо температура навколишнього середовища перевищує 0 В° С, допускається використання рухомого складу з відкритим верхом. Якщо ж вона буде нижче 0 В° С, їх варто перевозити в транспорті, який додатково опалюється. При цьому заборонено транспортувати катіоніти, які упаковані разом з аніонітами і іншими агресивними хімічними речовинами.


  Зберігати їх потрібно у вологому вигляді в спеціальній упаковці при температурі не нижче 2 В° С в сухих і добре провітрюваних приміщеннях вдалині від обігрівальних пристроїв. У разі заморозки катионит варто залишити відтавати в умовах кімнатної температури - рекомендується уникати при цьому механічного впливу на речовину.


  При втраті вологи в результаті тривалого зберігання речовина варто обробити в концентрованому розчині NaCI. Через 10 годин витримки катионит варто ретельно промити під водою.


  Ми пропонуємо купити катионит КУ-2-8 в Україні на нашому сайті оптом за вигідними цінами.
  <
  Фасовка Од. вим.
  500 кг
  1000 кг
  100 кг
  Характеристики
  Вага25 г
  ВикористанняДля холодної воды|Для гарячої води
  Гарантійний термін360
  Підключення до водопроводуTrue
  СтанНове
  Тип водопідготовкипромислова водопідготовка
  Тип матеріалу, що фільтруєІонообмінна смола
  Тип пом'якшувача водиіонообмінна смола

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре