Меню
Your Cart

  Декстроза 1702305000

  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Декстроза
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Декстроза Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206340998
  • ТН ВЭД: 1702305000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1542
  • Статус: предоплата
  107 переглядів
   
   
   
   
   




  Декстроза моногідрат (глюкоза), 99,6% . Виробництво Китай.


  Мін. замовлення 1 кг, заводська упаковка 25 кг, доставка по Україні автотранспортом і кур'єрськими службами.


  Характеристики:


  Декстроза - все від фотосинтезу до промисловості і покупки



  Глюкоза - важливий елемент для життєдіяльності будь-якого організму. Це органічна речовина, яка широко використовується в медицині і фармацевтиці, різних галузях харчової промисловості. Детальніше про глюкозу, її будова, властивості і застосування розповімо в цьому матеріалі.



  Декстроза - що це?


  Це простий цукор з циклічної формулою, який є не тільки самостійним речовиною, але і входить до складу полі- і дисахаридів. До них відноситься крохмаль і клітковина, молочний цукор. Під час травлення вони розпадаються на моносахариди, які і всмоктуються в кровоносну систему. У глюкози формула С₆Н₁₂О₆, назва її позначають безліч - глюкоза, виноградний цукор, декстроза, глюкогексоза, а також D- і L-глюкоза із дзеркальною записом формул.



  Поширення глюкози в природі


  Просте глюкозні ланка називають моносахаридом. Він утворює більш складну ланцюжок полісахаридів (крохмаль, клітковина) і окремих дисахаридів. У більш складному вигляді міститься в кукурудзі, картоплі, рисі, пшениці і маніок, в більш простому - в фруктах і ягодах, овочах і меді.



  декстроза: характеристика параметрів і властивостей


  в природних умовах глюкоза виникає в результаті фотосинтезу. Це процес в зеленому листі і стеблах рослин при наявності певних умов, а саме - вуглекислого газу і сонячного світла. В процесі виділяється кисень і утворюється глюкоза. Для промисловості основним джерелом отримання є кукурудзяний або пшеничний крохмаль. Шляхом гідролізу з нього отримують моносахарид. У процесі беруть участь ферменти або кислоти. Процес працює і у зворотному порядку - з зневодненням глюкози отримують полісахариди.


  Що ж собою являє виноградний цукор? Це кристалічна маса білого кольору, запах відсутній, смак - солодкий. У метиловий і етиловому спирті розчиняється слабо, а от у воді і розчинниках практично повністю.


  Щільність глюкози становить 1, 5620 г / см3, молярна маса - 180,16г / моль. Декстроза плавиться при температурі 146-150⁰С.


  Виноградний цукор володіє, до того ж, відновні властивості, схильний до окислення. Може відновиться до 6-атомного спирту - сорбіту. Глюкогексоза також бере участь у відновленні Ag з розчину аміаку. В процесі виділяється глюконова кислота.



  Глюкоза в промисловості


  Хороша розчинність в воді, солодкий смак, легка засвоюваність і здатність відновлювати енергію визначили широке застосування глюкози, а в деяких випадках зробили незамінною.


  1. Харчопром


  Поширене використання - інвертний цукор і сироп з нього. Суміш готують з глюкогексози і фруктози в рівних пропорціях. Сироп з глюкози в продуктах харчування покращує їх смакові якості. Він пом'якшує текстуру і додає солодощі, перешкоджає засахариванию, утворення грудок і кристалів. Моносахарид сприяє більш тривалому збереженню свіжості за допомогою утримування вологи. Введення в морозиво, наприклад, знижує точку замерзання і дозволяє виробляти «м'яке морозиво». Для підсолоджування і зволоженості додають в кондитерські та хлібобулочні вироби, для більшого загустіння - в сиропи і консерви.


  2. Медична галузь


  В стінах лікарень і лабораторій моносахаридом діагностують діабет (по його рівню в крові), лікують інтоксикації (в тому числі дитячі, викликані харчуванням або стресом), відновлюють організм після важких операцій або перенесеного шоку. Застосовувати можна і вдома глюкозу за інструкцією. Вона вважається нешкідливою і дозволена навіть маленьким дітям. Використовують в основному для лікування ацетоном шляхом розщеплення кетонових тілець. Декстроза швидко поповнює запаси життєвої енергії, ніж покращує загальний стан людини.


  3. Хімічна промисловість


  Бере участь в синтезі органіки - біотину, аскорбінової і глюконовой кислот.


  4. Нафтова промисловість


  Служить компонентом в розчинах для буріння.



  Біологічні властивості глюкози


  Глюкоза - основний продукт фотосинтезу. Організмом людини вона не виробляється, потрапляє всередину з їжею або за допомогою ліків. Декстроза швидко вбирається і служить джерелом енергії для підтримки основ життєдіяльності. Вона може накопичуватися про запас в організмі (за винятком маленьких дітей, у яких практично не накопичується) і витрачатися у міру необхідності.


  В процесі обміну речовин під дією кисню розпадається на вуглекислий газ, воду і деякі інші хімічні речовини.


  Глюкози характеристики важливі не тільки для людини. У тварин вона акумулюється у вигляді глікогену. Його запаси допомагають пережити холоди і підтримувати життя під час сплячки.


  У рослин моносахарид накопичується у вигляді більш складних з'єднань - крохмалю і целюлози. З останньої складаються клітинні оболонки всіх вищих рослин.



  Глюкоза: де купити вигідно?


  На складі нашого магазину завжди представлена ​​декстроза в необхідних обсягах. Менеджери оперативно порахують усі позиції, зазначені вами в замовленні, на вимогу покажуть всі супровідні документи, розкажуть більше про товар.


  Поки ви обмірковуєте покупку, визначимо переваги роботи з нами:


  1. На всі товари, без винятку, ми надамо супровідну документацію. Кожна партія забезпечена відповідним сертифікатом з датою виробництва.


  2. Чітко регламентовані терміни доставки дозволяють нам залишатися вашим надійним партнером, який не підведе.


  3. Прийнятна ціна і додаткова система знижок.


  4. Широка номенклатура товарів дозволяє придбати все одному місці.


  5. Час - найцінніший ресурс. Збережіть його для себе і близьких, зробивши все покупки в одному місці.




  Глюкоза - ціна в Києві і Україні


  Важливий плюс в роботі з надійним постачальником - адекватна вартість на всі позиції каталогу. Велика кількість постійних клієнтів підтверджують наше правило. До того ж, ми працюємо тільки з перевіреними виробниками. Ретельно вивчаємо всі документи, що засвідчують якість.


  Не має значення, чи хочете ви зробити велике замовлення для виробництва з довгим списком позицій або замовити лише глюкозу. 1-го кг ціна все одно залишиться адекватною.



  Доставка: в термін по всій Україні


  Покупки в великому магазині завжди несуть в собі безліч переваг. Серед них не тільки асортимент і оптимальні ціни, але і налагоджена система доставки.


  У нас свої складські приміщення. Хоча глюкози зберігання не вимагає особливих умов, крім оптимальної вологості, інші реактиви потребують більш делікатному підході. Серед хімічних речовин чимало токсичних і вибухонебезпечних. Деяким не можна контактувати з киснем, іншим нагріватися, а з третіми навіть поруч краще не проходити. Можете бути спокійні - на нашому складі підтримуються необхідні режими температури, вологи і освітлення. Небезпечні хімікати знаходяться в спеціальній тарі і перевозяться згідно з регламентом.



  Глюкоза - купити недорого


  Купівля в нашому магазині - це комфорт, впевненість і спокій. Знаючи практично всі про глюкозу і де її купити, переконайтеся в якості нашого товару. Великий вибір хімічних сполук для виробництва, будівництва, лабораторії, школи, хобі або домашнього господарства задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів. Звертайтеся - ми завжди раді вашим замовленням.





  переконайтеся в якості нашого товару. Великий вибір хімічних сполук для виробництва, будівництва, лабораторії, школи, хобі або домашнього господарства задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів. Звертайтеся - ми завжди раді вашим замовленням.





  переконайтеся в якості нашого товару. Великий вибір хімічних сполук для виробництва, будівництва, лабораторії, школи, хобі або домашнього господарства задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів. Звертайтеся - ми завжди раді вашим замовленням.





  Характеристики
  Вага25 г
  Вигляд креатинуМоногідрат
  Складдекстроза
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре