Меню
Your Cart

  Сульфат алюмінію технічний очищений вищий сорт 2833220000

  Сульфат алюмінію технічний очищений вищий сорт
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сульфат алюмінію технічний очищений вищий сорт Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 1206341006
  • ТН ВЭД: 2833220000
  • Країна виробник: Беларусь
  • Артикул: 1534
  • Статус: предоплата
  90 переглядів
   
   
   
   
     ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ СУЛЬФАТ АЛЮМІНІЮ (АЛЮМИНИЙ СІРЧАНОКИСЛИЙ) ГОСТ 12966-85. ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ залізничним І автотранспортом ТРАНСПОРТОМ.


  Отримання: Алюмінію сульфат технічний очищений (Алюміній сірчанокислий) отримують взаємодією гідроксиду алюмінію з сірчаною кислотою.


  Застосування: Алюмінію сульфат технічний очищений призначається для очищення води господарсько-питного та промислового призначення і для використання в паперовій, текстильній, шкіряній та інших галузях промисловості.


  Формула: Al2 (SO4) 3 • nH2O


  Вимоги безпеки : Алюмінію сульфат технічний очищений не горючий, пожежо- та вибухобезпечний , за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.


  Упаковка : Алюмінію сульфат технічний очищений упаковують в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, а також в чотирьох-, п'яти-, шестишарові паперові мішки масою не більше 50 кг.


  Транспортування, зберігання: Алюмінію сульфат технічний очищений транспортують в упакованому вигляді або навалом. Алюмінію сульфат насипом транспортують в критих залізничних вагонах, а також автомобілях, а упакований у контейнери і мішки - всіма видами транспорту, крім повітряного. Продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається транспортувати відкритим рухомим складом. Алюмінію сульфат технічний очищений зберігають насипом або в мішках в закритих складських приміщеннях на майданчиках з твердим покриттям або в бункерах. Продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається зберігати на незабруднених відкритих майданчиках, що мають тверде покриття з стоком вод і забезпечують роботу вантажних механізмів.  Алюмінію сульфат технічний очищений зберігають насипом або в мішках в закритих складських приміщеннях на майданчиках з твердим покриттям або в бункерах. Продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається зберігати на незабруднених відкритих майданчиках, що мають тверде покриття з стоком вод і забезпечують роботу вантажних механізмів.  Алюмінію сульфат технічний очищений зберігають насипом або в мішках в закритих складських приміщеннях на майданчиках з твердим покриттям або в бункерах. Продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається зберігати на незабруднених відкритих майданчиках, що мають тверде покриття з стоком вод і забезпечують роботу вантажних механізмів.  Характеристики
  виробникКСАНТ
  Складсульфат алюмінію
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре