Меню
Your Cart

  Барій сірчанокислий чистий 2833270000

  Барій сірчанокислий чистий
  Барій сірчанокислий чистий
  Барій сірчанокислий чистий
  Барій сірчанокислий чистий
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Барій сірчанокислий чистий Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206341038
  • ТН ВЭД: 2833270000
  • Артикул: 1502
  • Статус: предоплата
  138 переглядів
   
   
   
   
   


  Сульфат барію (сірчанокислий барій ) - сірчанокисла сіль барію. Хімічна формула - BaSO4. Кристалічна речовина - білий порошок або прозорий кристал.


  Практично не розчиняється у воді (розчинність 0,0015 г / л при 18 ° C) та інших розчинниках. У природі зустрічається у вигляді мінералу бариту, який є основною бариевой рудою.


  Сульфат барію не є токсичним для організму речовиною, на відміну від всіх розчинних солей барію, і саме тому можливо його застосування в якості рентгеноконтрастного вещества.Сульфат барію використовується для різних промислових цілей: В якості наповнювача для фото- та паперу, для лінолеуму і для деяких лако-фарбових матеріалів.


  Як білий наповнювач для пластмас, а також як компонент бурових розчинів для збільшення їх плотності.В фотометрії для забарвлення фотометричних шаров.В електрохімічної промисловості при виготовленні свинцевих акумуляторів як розширювач активної маси негативних пластин.


  При виробництві пасти для травлення стекла.Прі виробництві деяких вогнетривких матеріалов.Протектор для рентгенівського випромінювання (барієва штукатурка рентгенівських кабінетів).

  <
  Фасовка Од. вим.
  25
  Характеристики
  УпаковкаМішок паперовий

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре