Menu
Ваша корзина

  Кислота щавлева 2917110000

  Кислота щавлева
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Кислота щавлева Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342252
  • ТН ВЭД: 2917110000
  • Артикул: 1471
  • Статус: предоплата
  102 переглядів
   
   
   
   
   

  Кислота щавлева - являє собою безбарвні моноклінні гігроскопічні кристали, легко розчинні у воді.  Обмежено - в етиловому спирті і діетиловому ефірі, нерозчинні в хлороформі, петролейном ефірі і бензолі. Щавлева кислота це двухосновная гранична карбонова кислота. Належить до сильних органічних кислот.


  Володіє усіма хімічними властивостями, характерними для карбонових кислот. Солі та ефіри щавлевої кислоти називаються оксалатами. Щавлева кислота утворює кислі і середні ефіри, аміди, хлорангидрид. У природі міститься в щавлі, ревені і деяких інших рослинах у вільному вигляді і у вигляді оксалатів калію і кальцію.


  Застосовується в хімічній промисловості (органічний синтез, при виробництві пластмас, чорнила, в синтезі барвників , як компонент піротехнічних складів), в хімічній металургії (як компонент складів для очищення металів від іржі, накипу, оксидів), в аналітичній хімії (як осадителя рідкоземельних елементів), в мікроскопії (в якості відбілювача зрізів).


  Застосовується в текстильній і шкіряній промисловості (протрава в ситцедрукуванні і при фарбуванні вовни і шовку, для дублення шкіри), при виробництві синтетичних миючих засобів (як відбілюючого і дезинфікуючий засіб, засоби для чищення та видалення сечового каменю, солей жорсткості та іржі), в косметиці (як активна добавка в відбілюючих кремах і кремах від веснянок), в системах очищення води (хімічний спосіб очищення і зниження жорсткості води, очищення теплоносіїв на АЕС).

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  100 кг
  Характеристики
  Складщавеливая кислота

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре