Меню
Your Cart

  бета аланін 2922492000

  бета аланін
  бета аланін
  бета аланін
  бета аланін
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  бета аланін Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206342268
  • ТН ВЭД: 2922492000
  • Артикул: 1345
  • Статус: предоплата
  71 переглядів
   
   
   
   
   


  Аланин - замінна амінокислота, що входить до складу білків м'язової і нервової тканини.

  Є важливим джерелом енергії для м'язів, головного мозку і центральної нервової системи; зміцнює імунну систему шляхом вироблення антитіл; активно бере участь в метаболізмі цукрів і органічних кислот.

  Може перетворюватися в глюкозу в організмі, яку організм використовує в якості джерела енергії. Падіння рівня цукру і недолік вуглеводів в їжі призводить до того, що білок м'язів руйнується. Щоб вирівняти рівень цукру в крові печінка починає перетворювати міститься в організмі аланин в глюкозу. Це робить його важливим джерелом енергії і регулятором рівня цукру в крові.

  Аланин синтезується з незамінних амінокислот: лейцину, ізолейцину і валіна.Такім чином Аланин грає важливу роль в організмі людини: бере участь у виробленні лімфоцитів (клітин імунної системи ); регулює рівень цукру в крові, допомагає при захворюваннях передміхурової залози у чоловіків, якщо використовується з гліцином; регулює роботу надниркових залоз.

  в якості добавок входить до складу багатьох енергетичних і спортивних формул, комплексних протидіабетичних формул і менш популярний в якості окремої добавки.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  Характеристики
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре