Меню
Your Cart

  Ортофосфорная кислота харчова 35 кг 85% 2809200000

  Ортофосфорная кислота харчова 35 кг 85%
  Ортофосфорная кислота харчова 35 кг 85%
  Ортофосфорная кислота харчова 35 кг 85%
  Ортофосфорная кислота харчова 35 кг 85%
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Ортофосфорная кислота харчова 35 кг 85% Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: канистра
  • SKU: 1206342290
  • ТН ВЭД: 2809200000
  • Країна виробник: Китай
  • Артикул: 1223
  • Статус: предоплата
  181 переглядів
   
   
   
   
   


  Ортофосфорная кислота: розкриваємо безмежні можливості


  Звернувшись в нашу компанію, ви зможете купити ортофосфорну кислоту за найкращою ціною. Її якість підтверджена відповідним сертифікатом і лабораторними висновками. Менеджери готові відповісти на будь-які питання, надати кваліфіковану консультацію, обговорити умови оплати, визначити точні терміни доставки. Оформити замовлення, отримати необхідну інформацію можна також скориставшись електронною поштою.  Ортофосфорная кислота, що має молекулярну формулу H3PO4, - найбільш відоме хімічна речовина, що є основою багатьох промислових процесів. Вона характеризується наступними властивостями:

  • в звичайному стані являє собою кристали білого кольору;

  • перетворюється в безбарвну рідину при температурі плавлення понад 42 0 C;

  • розчиняється за допомогою розчинників, етанолу та води;

  • гігроскопічна, не запалюється, не горить.

  в основному використовується у вигляді 85 процентного водного розчину сиропообразной консистенції, що не має кольору і запаху, з характерною в'язкістю.

  Її можна отримати шляхом з'єднання соляної або сірчаної кислоти і будь-якого неорганічного фосфату, наприклад, кальцію, а також в результаті гідролізу пентахлориду фосфору, реакції води і оксиду фосфору (V). У промисловості переважають термічний і екстракційний способи.
  Ортофосфорная кислота: застосування

  Завдяки унікальним властивостям і невисокою ціною вона використовується в провідних галузях промисловості: хімічної, металургійної, харчової, машинобудівної.

  Речовина використовують в якості флюсу під час пайки, що є важливим технологічним процесом. Кислота дає можливість легко працювати з чорними металами, нержавіючої сталлю і окисленої міддю. Її використовують в чистому вигляді, а також вводять до складу інших флюсів. Вона незамінна для хімічної полірування і усунення іржі на металевих поверхнях, сприяє запобіганню корозії. Входить в структуру фосфатованої покриття, що підвищує зносостійкість, збільшує твердість, що підсилює електроізоляцію.

  Властивість речовини перетворювати іржу в фосфати заліза, дозволяє застосовувати його для очищення і промивання змійовиків, бойлерів, парогенераторів, водонагрівачів, котлів, деталей машин і механізмів.


  При використанні в побутових цілях слід дотримуватися запобіжних заходів і чітко слідувати інструкції.


  у харчовій промисловості вона відома під маркуванням Е338. Використовується головним чином в якості регулятора кислотності в складі солодких безалкогольних газованих напоїв, збільшує термін придатності, підсилює дію антиоксидантів і антиоксидантів. Речовина дозволяє стабілізувати колір і смак, надаючи кислинку. Завдяки своїй невисокій вартості застосовується у виробництві ковбасних, борошняних виробів, сирів, приправ, солодощів і цукру.  Ортофосфорная кислота визнана безпечною харчовою добавкою за умови дотримання допустимих норм і дозволена для використання у багатьох країнах. Дане твердження неодноразово піддавалася сумніву і було приводом для виникнення нескінченних суперечок і домислів.


  До широкого спектру сфер її застосування відноситься медицина. Речовина входить до складу лікарських препаратів, використовується в стоматології безпосередньо перед пломбуванням і в протезуванні.


  У хімічній промисловості кислота незамінна в якості каталізатора в процесі органічного синтезу. Входить до складу синтетичних миючих, миючих і пом'якшуючих засобів.
  Речовина є пожежобезпечним. Це дає можливість широко використовувати для виробництва вогнетривких засобів, що перешкоджають горінню виробів з деревини та інших матеріалів. Застосовується для виготовлення вогнезахисних будівельних матеріалів: деревних плит, фарб, емалей, лаків, кераміки. У текстильній промисловості використовується для виготовлення тканин з просоченням, стійкою до займання, а також захисної непромокаючої і не продувається верхнього одягу, наприклад, гірськолижних костюмів.


  Основною продукцією, містить в своєму складі фосфорну кислоту, є мінеральні добрива. Вони незамінні для сільського господарства. br />
  • як сполучна ланка фреону, використовуваного для промислових холодильних установок;

  • для виробництва кіноплівки, сірників;


  • як компонент хімічних реактивів;

  • в відбілюючих зубних пастах.  Кислота ортофосфорна: купити  Компанія має власні склади, що є гарантією постійної наявності товару. Ортофосфорну кислоту купити в роздріб та оптом не складе труднощів. Ціна ортофосфорної кислоти безпосередньо залежить від придбаного кількості. При замовленні великої партії можна отримати суттєву знижку, яка обговорюється з менеджером. Наявність автопарку значно прискорює процес відвантаження і доставки в будь-яку точку України. Транспортування здійснюється при строгому дотриманні заходів безпеки, з урахуванням вимог і правил, що пред'являються до перевезення небезпечних вантажів.
  < th> Фасовка


  Од. вим.
  35 кг
  Характеристики
  СкладОртофосфорная кислота 85%

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре